0

@CuleNaZawsze1899 Jeszcze chłopak obejrzy więcej niż 1 sezon i się rozczaruje. ^^

0

@CuleNaZawsze1899 Wiecie gdzie obejrzeć 2 odcinek 5 sezony domu z papieru???

6

@neymarjr_143 No serial jest na podstawie książek, wiec powinieneś ogarnąć co i jak

aczkolwiek zaczęcie od serialu to imo błąd, na Twoim miejscu pierwsze przeczytałbym książki.

5

@macio_944 Strach się bać, co Rockstar odwali przy następnej grze.

1

@RobiS Też tak myślałem, dopóki właśnie nie ograłem trylogii komandora, a teraz po kilku latach już ponad 300h z Shepem spędziłem. :p

Może Dragon Age ale polecam tylko pierwszą cześć, tylko jest to bardziej staroszkolny rpg. Kingdome Come również warty ogrania, ale bywa tam ciężko, szczególnie na początku. Za niedługo wychodzi Kings Bounty 2, tylko tam masz nutkę strategii turowej.

1

@RobiS Trylogia Mass Effect? NIe jest to taki typowy RPG (Ba, im dalej w las tym gorszy rozwój postaci) ale warto ograć. Jedne z najlepszych gier jakie powstały.

0

@clyde Trochę takie wycie. :p

i pamiętam jak typ praktycznie zepsuł podcast z Słoniem i Rawiczem, ciągle wtrącał swoje mhm jak rozmówca się wypowiadał albo po prostu przerywał dialog jakąś litanią o sobie, wtedy nawet Wojtka i Rawicza zdenerwował. Ogólnie wydawał się (lekko mówiąc) nieprzyjemny wtedy. Ciekawe czy teraz lekko ogarnął tyłek przy uczestniczeniu w podcastach.


0

https://biznes.wprost.pl/gospodarka/10482718/episkopat-krytykuje-polski-lad-chodzi-o-podwyzke-podatkow-dla-ksiezy.html
Pisiory zaczynają szukać pieniędzy u swego twardego elektoratu. Czyżby szykowało się wypięcie plecami kościoła na Pis? :p

1

@Rust_Cohle Forza Milan!

5



Tygodnik "NIE" jak zwykle w punkt. XDD

5

@Herato 97 meczów w lidze, 81 bramek i prawie 20 asyst to genialne statystyki. Może nastrzelał mało jak na siebie, bo nie wykręcił średniej w pobliżu 1.0 xD

1

@kuz Porobił bundesligę jak chciał, z jednej strony fajnie że zdemolował ligę somsiada a z drugiej szkoda, że nie będzie okazji go zobaczyć w La lidze czy PL

0

@sergio5 Ciekawe gdzie wylądowałby Reus gdyby nie te kontuzje. :v

0

@baartekk97 Co xdd

0

@Transu96 no własnie szukam sobie jakiegoś modzika, który lekko by ulepszył Goticzka, obczaje go

3

O, dzisiaj ma urodziny jeden z najlepszych dodatków do gier ever. 100 lat dla Nocy Kruka.

Czas chyba przejść po raz kolejny. xD

0

@Criss18Barca Morata goat.

1

@Bocheno1 Ta dziewczyna przytulajaca się do dziewczyny mocno kontrowersyjna. Xd

3

@maciestek Przecież to zupełnie inne gry, jak ktoś nie lubi takiej wolnej rozgrywki i strasznie lubi action rpg to wiadomo, że wybierze Wieśka. Gust niekoniecznie równa się z byciem fanboyem. :v

7

@IronSanHybrid rockstar to top 1 w branży obecnie, warto czekać te kilka lat na ich gry

1

@ElKamil 2 kolejki nie są żadną weryfikacja

1

@amanter juz do szejków poszedł i jakieś kozy mu w głowie

3

Komentarz usunięty

0



Tak się robi wyświetlenia, mecz dopiero za 8 dni ale juz jest podsumowanie, messi na miniaturce i cyk, ponad 20 milionów wyświetleń xD

0

@DonMatteo901 wuja się nie piesci xD

1

@dmcteam pewnie juz zbanowana

2

@pacior95 Pewnie jak piłkarze się nie godzą na totalną obniżkę pensji to oferują rozłożenie płatności na kilka lat. Rządy nie mają tutaj nic do rzeczy, innej możliwości po prostu nie ma, bo desperacko musimy zejść z tego limitu.

5

@Criss18Barca to niezly top po jednym meczu

4

"Nie pomogły apele i groźby utraty unijnych środków. W zakończonym dosłownie przed chwilą głosowaniu radni i radne Sejmiku Województwa Małopolskiego zdecydowali się odrzucić wniosek o uchylenie "deklaracji anty-LGBT". Uchwała pozostanie więc w mocy. Za uchyleniem było 14 radnych, przeciw 23.



Unieważnienia uchwały domaga się Komisja Europejska, która uzależnia od tego przyznanie województwu środków z następnej perspektywy unijnej. Małopolska może stracić 2,5 mld euro, ale zagrożone jest także rozliczenie środków z perspektywy 2014-20."

I bardzo dobrze, ani grosza nie powinni powąchać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?