0

Lewy jak wino, im starszy tym lepszy.

0

@Kielakowy W Francji już był przewrót - w Włoszech również to i na Niemcy w końcu przyjdzie pora

2

@msmsms Nie no, pod względem takich szczególików to Red Dead to top 1. Wieśmak nie miał tylu "pierdół" nawciskanych.

0

@AdiKingu96 a kiedyś to wszyscy Wenger out bo ciągle top 4 xdd

0

@Dynak pewnie, zróbmy z Barcy jeszcze większe pośmiewisko

0

@AmigoBlancos Naruszyłeś równowagę 400 wymiarów

1

@jeyx77x Podziwiam, że jeszcze w niego wierzysz. Mamy najlepszych kibiców na świecie, którzy po 3/4 latach po transferze jeszcze wierzą, że ktoś odpali. xD

0

@DonAndrzejos Albo niech koleżka poogląda kolegów z trybun przez cały rok. Może trochę spokornieje.

14

@Criss18Barca Mityczna presja XDD
Zupełnie inne okoliczności, nie ma nawet co porównywać.

5

Takie heheszki w sieci były, ze Ronaldo idzie do City, skończone zero dla kibiców UTD, a ten sobie wraca na Old Trafford. Idealny przykład żeby wypociny dziennikarzy traktować z przymrużeniem oka. xD

0



I Netflix oficjalnie "wchodzi w gry" - ciekawe co z tego będzie na dłuższą mete

0

@LuisSalvano Eh, czyli trzeba się szykować na 8:2...

0



I Wiedźmin dostał porządną kreskówkę xDD

0

@DonMatteo901 Jak przekonać do siebie samców. Poradnik by

Justyna Klimasara

5

@hoeniker każdy taki hejt na Pereza pokazuje tylko jakie wielkie niektórzy mają problemy z czytaniem z zrozumieniem:p

0

@QUNJ No tylko Saints Row uderzyło trochę w inny target, teraz te gry łączy tylko otwarty swiat xd

0

@19Riki20 moriba niech sobie idzie gdzie chce, isco tak samo ale daleko od Barcelony

0



O Kartkim można wiele powiedzieć, ale imo to jeden z najpiękniejszych głosów na polskiej scenie.

4

@Firestone Piękny transfer, nie zapomnę go nigdy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@l0Messini Czas przytoczyć podstawowe prawo z fizyki.

Kiedy ciało a działa na ciało b to ciało c się nie wpieprza.

2

https://www.focus.pl/artykul/mlodzi-mezczyzni-coraz-rzadziej-uprawiaja-seks-wola-grac-w-gry

Pierwsze przemoc i strzelaniny, potem jakiś satanizm to zara zobaczymy nagłówek, ze gracze odpowiadają za niż demograficzny. xDD
Czas zawalczyć o nasze prawa, dosyć piętnowania graczy. :v

7

@Criss18Barca I dobrze, byłoby to zwykle odcinanie kuponów

9

0

@LuisSalvano Może dla odmiany napiszmy o... Neymarze?

0

@Deeespacito o cie uj, zapomnialem ze go u nas nie ma. xD

2

@gurales Wiadomo, że Seri. Jeszcze wtedy w Nicei grał, daj coś trudniejszego. :D

0

@danio1899 Wystawi się potężnego Firpo i schowa francuzika do kieszeni.

1

@FafitFCB No może niektórzy juz przygotowują :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?