marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lewy jak wino, im starszy tym lepszy.
0
@Kielakowy W Francji już był przewrót - w Włoszech również to i na Niemcy w końcu przyjdzie pora
2
@msmsms Nie no, pod względem takich szczególików to Red Dead to top 1. Wieśmak nie miał tylu "pierdół" nawciskanych.
0
@AdiKingu96 a kiedyś to wszyscy Wenger out bo ciągle top 4 xdd
0
@Dynak pewnie, zróbmy z Barcy jeszcze większe pośmiewisko
0
@AmigoBlancos Naruszyłeś równowagę 400 wymiarów
1
@jeyx77x Podziwiam, że jeszcze w niego wierzysz. Mamy najlepszych kibiców na świecie, którzy po 3/4 latach po transferze jeszcze wierzą, że ktoś odpali. xD
0
@DonAndrzejos Albo niech koleżka poogląda kolegów z trybun przez cały rok. Może trochę spokornieje.
14
@Criss18Barca Mityczna presja XDD
Zupełnie inne okoliczności, nie ma nawet co porównywać.
5
Takie heheszki w sieci były, ze Ronaldo idzie do City, skończone zero dla kibiców UTD, a ten sobie wraca na Old Trafford. Idealny przykład żeby wypociny dziennikarzy traktować z przymrużeniem oka. xD
0
I Netflix oficjalnie "wchodzi w gry" - ciekawe co z tego będzie na dłuższą mete
0
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/benjamin-mendy-z-manchesteru-city-oskarzony-o-cztery-gwalty-klub-wydal-oswiadczenie/0dp61dz
Ten co wyczynia.
0
@LuisSalvano Eh, czyli trzeba się szykować na 8:2...
0
I Wiedźmin dostał porządną kreskówkę xDD
0
@DonMatteo901 Jak przekonać do siebie samców. Poradnik by
Justyna Klimasara
5
@hoeniker każdy taki hejt na Pereza pokazuje tylko jakie wielkie niektórzy mają problemy z czytaniem z zrozumieniem:p
0
@QUNJ No tylko Saints Row uderzyło trochę w inny target, teraz te gry łączy tylko otwarty swiat xd
0
@19Riki20 moriba niech sobie idzie gdzie chce, isco tak samo ale daleko od Barcelony
0
O Kartkim można wiele powiedzieć, ale imo to jeden z najpiękniejszych głosów na polskiej scenie.
4
@Firestone Piękny transfer, nie zapomnę go nigdy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@l0Messini Czas przytoczyć podstawowe prawo z fizyki.
Kiedy ciało a działa na ciało b to ciało c się nie wpieprza.
2
https://www.focus.pl/artykul/mlodzi-mezczyzni-coraz-rzadziej-uprawiaja-seks-wola-grac-w-gry
Pierwsze przemoc i strzelaniny, potem jakiś satanizm to zara zobaczymy nagłówek, ze gracze odpowiadają za niż demograficzny. xDD
Czas zawalczyć o nasze prawa, dosyć piętnowania graczy. :v
7
@Criss18Barca I dobrze, byłoby to zwykle odcinanie kuponów
9
No i Kylian słabym piłkarzem. La Bamba ogłosiła.
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1626264111IU630W0Qpv2FZIqfnh3za5,w400.jpg
0
@LuisSalvano Może dla odmiany napiszmy o... Neymarze?
0
@Deeespacito o cie uj, zapomnialem ze go u nas nie ma. xD
2
@gurales Wiadomo, że Seri. Jeszcze wtedy w Nicei grał, daj coś trudniejszego. :D
0
@danio1899 Wystawi się potężnego Firpo i schowa francuzika do kieszeni.
1
@FafitFCB No może niektórzy juz przygotowują :p