marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Xwowrak Umiejętności na dobra grę to on ma ale myśle, ze on już w naszym klubie jest spalony. Nie uciągnie tego psychicznie.
8
@sergio5 Po zaślepieniu w 2015 i oddaniu głosów na Bartomeu jedyny transparent jaki powinien wisieć to "socios dimissió"
1
https://www.facebook.com/183365982328591/videos/267480048522212
Leo Messi w Francji może już poznać piękną, afrykańską kulturę muzyczną xDD
1
@LambiPL Tylko trójkąt z Płotka i Zoltanem
0
@LuisSalvano Jedni żyją w spisku, drudzy w abstrakcyjnych teoriach spiskowych.
0
@kewin FPP poluzowane bo wleźli w dupę UEFA to można szaleć ile wlezie
0
@AllBundy lovesong byczku
0
Najlepszy lovesong w historii otrzymał klip ;v
1
Patrzcie panowie co wychodzi, imo jeden z ciekawszych RTSów ostatnich lat, pomijając szczegół, że wiele juz ich nie wychodzi.
2
@LuisSalvano Przecież Chelsea ma zacny skład a Inter się wyprzedaje obecnie, nie wiadomo kto jeszcze odejdzie.
4
@Keriox kurde, patrząc na te wszystkie filmiki to mam wrażenie, że Barca nawet na grafiku/montażyście czy tam pieron wie kim zaczęła oszczędzać XD
0
@marcin000019 Bób, homar i włoszczyzna!
7
Ból dupska o wywiad z Leo. XDDDD Weźcie sobie maść ogarnijcie bo wywiady z Leo będą się tutaj pojawiać. Tak samo jak z Rivaldo, Xavim, Iniesta czy kupa byłych piłkarzy, trenerów czy osób związanych z naszym klubem.
10
Przysiegam, ze nigdy was nie zdradzę. Przysięgam, że nikt nie jest w stanie mnie kupić
Warto przypomnieć te słowa:v
0
@Odcinkowy No u mnie deszczowo i burzowo ale gorące dni tez się zdarzały. Prsktycznie za każdym razem jak wyszło słońce to istny zar z nieba xd
13
48.8 stopni w Syrakuzach na Sycylii. Najwyższa zarejestrowana temperatura w historii europejskich pomiarów.
Cieplutko :v
0
@Jonyx Ale Pedri nie ma wakacji bo ich nie chce, a nie ze nie ma czasu xD
1
@LuisSalvano Co za głupota XD
2
@Nightingale Tym bardziej dziecinadę tam tutaj serwujesz
2
@barca87f Mylisz odwagę z odważnikiem
1
@Nightingale Będziesz miał jedyna słuszną wizje państwa to pewnie uśmieszek z buzi Ci spadnie. ;)
2
@Majkel34 Oni zrozumieją o co chodzi, kiedy ich coś bezpośrednio w łeb walnie. Tak to nie ma szansy.
4
I właśnie zaczął się początek końca demokracji w Polsce. Dramat, Stonoga miał rację. Banda karakanów głosujących na pis to ogromne nieporozumienie.
1
@damiano996 nie, nie. Porównanie nie oddaje skali. Bartomeu zniszczył "tylko" klub piłkarski. Pisiory niszcza 40 milionowy naród.
2
@Michvl No w końcu sprowadzają "węgiel" z Kolumbii
4
@marcin000019 Marcinek, skończ. XDDD
0
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/p526x296/237238552_883548699244085_4769442338385977162_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-4&_nc_sid=825194&_nc_ohc=GXcAMA8wFngAX-luIaH&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=ddb932c4f6ec1aca665fc1b6a6ec170f&oe=61190220
Prezesowi trzeba polecić jakiś szampon na łupież.
1
@AllBundy Oj tak, kupę dzieciństwa się tam spędziło - fajnie, że teraz można pykać w odświeżoną wersje.
1
@Jonyx uncharted, god of war, days gone
0
@Darkfin to sie mija z celem ra lamblii - to jest coś na wzór shoutboxa. Wszystko i nic, treść tworzą użytkownicy.