6

@Xwowrak Umiejętności na dobra grę to on ma ale myśle, ze on już w naszym klubie jest spalony. Nie uciągnie tego psychicznie.

8

@sergio5 Po zaślepieniu w 2015 i oddaniu głosów na Bartomeu jedyny transparent jaki powinien wisieć to "socios dimissió"

1

https://www.facebook.com/183365982328591/videos/267480048522212

Leo Messi w Francji może już poznać piękną, afrykańską kulturę muzyczną xDD

1

@LambiPL Tylko trójkąt z Płotka i Zoltanem

0

@LuisSalvano Jedni żyją w spisku, drudzy w abstrakcyjnych teoriach spiskowych.

0

@kewin FPP poluzowane bo wleźli w dupę UEFA to można szaleć ile wlezie

0

@AllBundy lovesong byczku

0



Najlepszy lovesong w historii otrzymał klip ;v

1



Patrzcie panowie co wychodzi, imo jeden z ciekawszych RTSów ostatnich lat, pomijając szczegół, że wiele juz ich nie wychodzi.

2

@LuisSalvano Przecież Chelsea ma zacny skład a Inter się wyprzedaje obecnie, nie wiadomo kto jeszcze odejdzie.

4

@Keriox kurde, patrząc na te wszystkie filmiki to mam wrażenie, że Barca nawet na grafiku/montażyście czy tam pieron wie kim zaczęła oszczędzać XD

0

@marcin000019 Bób, homar i włoszczyzna!

7

Ból dupska o wywiad z Leo. XDDDD Weźcie sobie maść ogarnijcie bo wywiady z Leo będą się tutaj pojawiać. Tak samo jak z Rivaldo, Xavim, Iniesta czy kupa byłych piłkarzy, trenerów czy osób związanych z naszym klubem.

10

Przysiegam, ze nigdy was nie zdradzę. Przysięgam, że nikt nie jest w stanie mnie kupić


Warto przypomnieć te słowa:v

0

@Odcinkowy No u mnie deszczowo i burzowo ale gorące dni tez się zdarzały. Prsktycznie za każdym razem jak wyszło słońce to istny zar z nieba xd

13

48.8 stopni w Syrakuzach na Sycylii. Najwyższa zarejestrowana temperatura w historii europejskich pomiarów.

Cieplutko :v

0

@Jonyx Ale Pedri nie ma wakacji bo ich nie chce, a nie ze nie ma czasu xD

1

@LuisSalvano Co za głupota XD

2

@Nightingale Tym bardziej dziecinadę tam tutaj serwujesz

2

@barca87f Mylisz odwagę z odważnikiem

1

@Nightingale Będziesz miał jedyna słuszną wizje państwa to pewnie uśmieszek z buzi Ci spadnie. ;)

2

@Majkel34 Oni zrozumieją o co chodzi, kiedy ich coś bezpośrednio w łeb walnie. Tak to nie ma szansy.

4

I właśnie zaczął się początek końca demokracji w Polsce. Dramat, Stonoga miał rację. Banda karakanów głosujących na pis to ogromne nieporozumienie.

1

@damiano996 nie, nie. Porównanie nie oddaje skali. Bartomeu zniszczył "tylko" klub piłkarski. Pisiory niszcza 40 milionowy naród.

2

@Michvl No w końcu sprowadzają "węgiel" z Kolumbii

4

@marcin000019 Marcinek, skończ. XDDD

1

@AllBundy Oj tak, kupę dzieciństwa się tam spędziło - fajnie, że teraz można pykać w odświeżoną wersje.

1

@Jonyx uncharted, god of war, days gone

0

@Darkfin to sie mija z celem ra lamblii - to jest coś na wzór shoutboxa. Wszystko i nic, treść tworzą użytkownicy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?