marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mati90fcb wez ty się może zdedyduj xd
0
@marcin000019 takie wydarzenia powinny być puszczane na stacjach które mają szacunek do samej siebie
5
@FCBarca.com Gratuluje pięknego, sportowego hat-tricka w gorących dyskusjach :p
5
@Commando Może podpiszemy kontrakt?
Nie no, co ty Laporta
No podpisz.
No daj spokój.
No podpisz no.
Weź się, prezydencie.
Bo nie podpiszesz!
Taa nie podpisze.
No to podpisz. No, L
L
E
No wiem. Le..
Leo, No sam powiem!
Ale nie mówisz!
Bo ty...
Co ja, co ja???
mnie stresujesz.
Ja cię stresuje, uczysz się tego już rok, i wszystko to jak krew w piach.
Taa, krew od razu.
Tak będzie. :v
0
@tobiasson92 Mnie nie zdziwi jak jutro wyjdzie w podstawowej jedenastce xDD
5
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/233098833_2020304311461056_4955632024726373824_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-4&_nc_sid=825194&_nc_ohc=wfmt-CeX4CEAX-nohxB&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=cabd20e05aefbc5e9e77b91b42371bab&oe=61327D0F
Nie uwierzycie kto w końcu zakończył sezon ^^
2
@tobiasson92 Chłop z linijka w oczach xd
6
@LuisSalvano to juz hipokryzja
3
@Transu96 Zezłomowany xD
5
@Nano22 Chlopaka zadrecza, raz wciskaja ze musi zostac, raz ze musi odejsc
no wez tu badz madrym
45
@LuisSalvano Jesteś mistrzem w tworzeniu najbardziej idiotycznych i abstrakcyjnych teorii transferowych xD
1
@Encore szejku dobry agent xD
0
@Qexi bardzo kontrowersyjna.
2
@Kgorecki2500 @tbas daj nam messiego, mam chory klub
0
@Dankhog Numery w lottka lepiej daj a nie
2
@MesQueUnClub96 ty masz 9 lat więc się nie znasz
VAMOS PSG
1
@musli1989 Leo Messi nic nie powinien, on już tylko może. Poza tym nawet bez Leo niebezpiecznie przekraczamy limit płac, nawet zatrudnienie go na minimalnej pensji w Hiszpanii nie rozwiązuje naszych problemów i jest niemożliwe.
4
@Lisek Bartomeu przypomina trochę mnie jak dostanę wypłatę. Typowa burżuazja i kupowanie pierdołek, szkoda tylko ze on nie za swoje spełniał zachcianki xD
0
@RomanHoffer nie musi tam byc milosci, zeby zalozyl ich koszulke
0
@michal26 szejk na twitterze, czyli za jakis czas bedzie
1
Dzień dobry, smacznej herbatki, walić podatki
1
Szejku odpalony na TT czyli transfer do PSG pewny
1
@Encore Paryz zapłonie tak jak powinna płonąc Barcelona przy odejściu Leo.
9
@barpol11 psg ma chyba trochę lepsze warunki do kontraktowania piłkarzy niż my
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Alistar74 Kilkuletni burdel ogarnąć w 4 miesiące? Nikt z nas nie wie jak to tam wygląda naprawdę, a sam Laporta stwierdził że sytuacja jest gorsza niż się spodziewał
1
Pedro również pożegnał Leo w poście na FB.
0
@cules100pro wystarczysz mi ty :^
0
@Uukasz_93 city również się bawi
9
@cules100pro XDDD ciekawe ile jeszcze takich debilizmow tutaj przeczytam