0

@Mati90fcb wez ty się może zdedyduj xd

0

@marcin000019 takie wydarzenia powinny być puszczane na stacjach które mają szacunek do samej siebie

5

@FCBarca.com Gratuluje pięknego, sportowego hat-tricka w gorących dyskusjach :p

5

@Commando Może podpiszemy kontrakt?
Nie no, co ty Laporta
No podpisz.
No daj spokój.
No podpisz no.
Weź się, prezydencie.
Bo nie podpiszesz!
Taa nie podpisze.
No to podpisz. No, L
L
E
No wiem. Le..
Leo, No sam powiem!
Ale nie mówisz!
Bo ty...
Co ja, co ja???
mnie stresujesz.
Ja cię stresuje, uczysz się tego już rok, i wszystko to jak krew w piach.
Taa, krew od razu.



Tak będzie. :v

0

@tobiasson92 Mnie nie zdziwi jak jutro wyjdzie w podstawowej jedenastce xDD

2

@tobiasson92 Chłop z linijka w oczach xd

6

@LuisSalvano to juz hipokryzja

3

@Transu96 Zezłomowany xD

5

@Nano22 Chlopaka zadrecza, raz wciskaja ze musi zostac, raz ze musi odejsc
no wez tu badz madrym

45

@LuisSalvano Jesteś mistrzem w tworzeniu najbardziej idiotycznych i abstrakcyjnych teorii transferowych xD

1

@Encore szejku dobry agent xD

0

@Qexi bardzo kontrowersyjna.

2

@Kgorecki2500 @tbas daj nam messiego, mam chory klub

0

@Dankhog Numery w lottka lepiej daj a nie

2

@MesQueUnClub96 ty masz 9 lat więc się nie znasz

VAMOS PSG

1

@musli1989 Leo Messi nic nie powinien, on już tylko może. Poza tym nawet bez Leo niebezpiecznie przekraczamy limit płac, nawet zatrudnienie go na minimalnej pensji w Hiszpanii nie rozwiązuje naszych problemów i jest niemożliwe.

4

@Lisek Bartomeu przypomina trochę mnie jak dostanę wypłatę. Typowa burżuazja i kupowanie pierdołek, szkoda tylko ze on nie za swoje spełniał zachcianki xD

0

@RomanHoffer nie musi tam byc milosci, zeby zalozyl ich koszulke

0

@michal26 szejk na twitterze, czyli za jakis czas bedzie

1

Dzień dobry, smacznej herbatki, walić podatki

1

Szejku odpalony na TT czyli transfer do PSG pewny

1

@Encore Paryz zapłonie tak jak powinna płonąc Barcelona przy odejściu Leo.

9

@barpol11 psg ma chyba trochę lepsze warunki do kontraktowania piłkarzy niż my

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Alistar74 Kilkuletni burdel ogarnąć w 4 miesiące? Nikt z nas nie wie jak to tam wygląda naprawdę, a sam Laporta stwierdził że sytuacja jest gorsza niż się spodziewał

1

Pedro również pożegnał Leo w poście na FB.

0

@cules100pro wystarczysz mi ty :^

0

@Uukasz_93 city również się bawi

9

@cules100pro XDDD ciekawe ile jeszcze takich debilizmow tutaj przeczytam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?