0

@Sulimo przecież to dzieciaki ogladaja, nie można od nich wymagać jakiegoś wyszukanego gustu co do zabijania wolnego czasu :p

1

Kurka, fajna te ekipa. Ujowa zawartość plyty, reklamowanie scamu, bodazje ukradli jakas piosenkę na swoją płytę a teraz ich montażysta jedzie z sciecha

I to niby magiczny daniel byl pato jutuberem :p

0

@LuisSalvano Retoryka i merotyka na najwyższym możliwym poziomie, jak to często u Pana nauczyciela bywa :D
Tęskniłem za Tobą Luis, dobrze ze juz jesteś z nami

4

@Lub567 Problem z alkoholem to jakaś ściema
Zaczynam mieć problemy kiedy alkoholu nie ma

3

https://www.google.com/amp/s/bezprawnik.pl/raport-komisji-do-spraw-pedofilii/amp/

No ładnie, szczególnie patrząc ze księża to pewnie jakiś niewielki promil populacji.

1

@LuisSalvano No nie, nie każda. Środowisko LGBT można skontrować - szczególnie to bardzo skrajne ale nie taka głupotą jaka Ty nam tutaj zarzuciłeś.

2

@LuisSalvano Wiem, że zasugerowałeś "odkręcenie śrubki" które przychodzi wraz z wiekiem ale takiej głupoty nie dało się inaczej skomentować niż tym ironicznym komentarzem. :V

7

@LuisSalvano Wyjątkowo się muszę z Tobą zgodzić, tolerancja i szacunek do drugiego człowieka może przyjść z wiekiem. Dobrze prawisz Luis :)

1

0

@Norkusik Potężny Eric Garcia zajechany po 858 minutach w sezonie i kilku meczach w reprezentacji.

1

@doc O, to będzie dobry początek urlopu xD

1

@don'T.R.I.P.e jak stalkerow to tylko to


0

@l0Messini zawsze takie zgony były

3

O cholera, zmarl Joey Jordison, przyczyna jeszcze nieznana. Zmarl w snie..

0

@Encore internet zniewiescial :D Kiedyś po takich krzywych akcjach jutuber umarłby śmiercią naturalna teraz to reklamowanie jakiś scamow z Azji, oszustwa i widzowie mają wywalone xd

2

@Bocheno1 te wasze teorie spiskowe to złoto xd

5

@shinthps kurka, juz zapomniałem o jego istnieniu xD

1

@Chakalaka Jest słaby i wiele zapomniał ale żyje, powrócił!

1

@Kgorecki2500 potem Polsat i cyk, rodacy zostają z jedyna sluszna telewizja xd

1


Polska gurooom!!

2

@PawkoFCB Oj tak, w metrze też to było mega problematyczne. xD Pająki nawet jak nie są jakimś super wymagającym przeciwnikiem to z racji tego, że są po prostu pająkami należa imo do najgorszego rodzaju przeciwnika w jakiejkolwiek grze xD

4

Kurde, ten kto wymyślił ulepszone pająki w grach powinien dostać dożywocie, za każdym razem mam ciarki na ciele jak walczę z tymi dziadami arachnomorfami z wiedźmina XDD

12

@bartekvisca panie, gora dłuższa, boki krótsze i tak trzeba żyć

3

@hayek Twoja moralność kończy się wtedy kiedy innym może spowodować krzywdę.

1

@Ojciec5tkidzieci Ja sobie nawet nie wyobrażam starty zwierzaka, wychowany zostałem w zasadzie, że zwierzak w domu to praktycznie członek rodziny. Gdybym spotkał się z takim pokładem bezczelności to nie skończyłoby się grzecznie.

2

@vangoor Morata to w ogóle ewenement, tyle kasy na niego kluby wydaja ze szok xD
ale Varane jeszcze bym nie skreślał, może się odbudować w nowym otoczeniu z nowymi wyzwaniami

1

@vangoor Varane szrot?

2

@Majkel34 no i zaraz @marcin000019 cie sklada za garażami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?