marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
7
https://www.donald.pl/artykuly/6evxvHSA/uk-w-szkole-zakazali-chodzenia-w-krotkich-spodenkach-mimo-upalow-wiec-chlopcy-przyszli-w-spodnicach
I króciutko z durnymi zasadami, nikt normalny nie będzie się kisił w długich gaciach przez 8 godzin bo tak xD
15
@Coutinho007 On tez xd
0
@Adi123456789 straszne rzeczy
1
@Boogmacher no gta 5 moze byc słynne z multi akurat, single tam olali a online rozwijany do dzisiaj niestety
5
@D10SLEO Takie komentarze przywołują u mnie nutke nostalgii, przypominam sobie dziesiątki jak nie setki komentarzy odnośnie Alvesa i jego wrzutek na pałę w ostatnim sezonie.
Ile wtedy marudzenia było na niego xDD
2
@Kgorecki2500 Tego to nie wiem, ale zapewne sentyment wypacza Twoja opinie. Przez niego Gothic 2 wciaz jest tier 1 w grach u mnie, a juz tyle dobrych tytułów wyszlo xD
1
@mextexperu no jak jest naprawde to sie nigdy nie dowiemy, niekiedy ludzie moga zalowac swoich decyzji nawet jezeli zarobia dzieki nim fortune albo moga chciec wymazac z historii swoje poczynania. ;v
2
@Kuubs21 Panowie, ja tylko chciałem ogłosić, że mamy już komentarz roku.
9
Leci hawajska już podwójna szynka
13
@Don-Corleone Większość tych młodych czeka na Twoje komentarze z "wypiekami na policzkach" - reszta to Ci, którym przeszkadza te kilka urw
0
@DaPidejpi Pan jestes alkoholik, zero i margines spoleczny
0
@DaPidejpi A zasadził ktoś panu laczkiem w dupę?
0
@patry295 zaden raper, to nasz miejscowy shrek
0
@DaPidejpi Pudzilla aka polska gurom, wiadomo
18
@sokot no tak, debiut w sparingu to minimum 3 brameczki i asysta albo lincz XD
3
@LeoMessiah Umrę, przekonam sie czy cos tam jest i Ci powiem ;v
4
@l0Messini Coraz bardziej komiczne te Twoje newsy.
11
To grupa zaraz przekażę tobie swoją energię, wszystko na Leo, zakaz prob strzałów z dystansu, udawany pressing.
Juz za miesiąc może dwa :V
1
@mekston 8 zastrzec, 6 tez będzie trzeba, 10 tym bardziej i cyk, 20 piłkarzy w kadrze
1
@JohnnyBarca Bartomu to chyba jedyny prezydent który może dać podwyżkę dla piłkarza niezależnie od jego wyników w danym sezonie
0
@endriuuu2 Dla opozycji.
2
Zobacz sobie promocje na steam, bo bida i nie ma zbytnio w co grać
tymczasem promocje na steam: https://store.steampowered.com/app/1202690/Sex_with_the_Devil/
Gaben, czas chyba kontrolować co sie dzieje XDD
0
@Abominacja To nie jest ktoś, a GUS - czyli oficjalne statystyki.
I zastosowałeś wręcz absurdalne porównanie.
0
@Abominacja No ale nie stosuja, wiec rodzice skazuja swojego dzieciaka niekiedy na nasz kościół.
0
@Kgorecki2500 No negatywne konsekwencje mogą być takie, że dzieciak jak podrośnie może nie chcieć podwyższać statystyk kościołowi, nawet jeżeli zostanie apostatą.
@clyde Z tym bierzmowaniem różnie bywa, pamiętam jak powiedziałem w gimnazjum swojemu księdzu, że nie zamierzam iść do bierzmowania to chciał rozmawiać z moją matką, jeżeli miałbym wierzącą matule to różnie mogłoby to się skończyć.
A nawet musiałem uciec wtedy do małego szantażu, dziwna mentalność starszego pokolenia imo
0
https://www.donald.pl/artykuly/A9fPSULC/gus-przyjal-metode-liczenia-korzystna-dla-kosciola-jezeli-ktos-jest-ochrzczony-to-jest-tez-katolikiem-wyszlo-32-mln-katolikow?
fbclid=IwAR0Y1OiCwcONjkS30kmKlqJDPAxhu7AD98Ac8P6FAJMC3Sj6hgQ9p9E03-c
Imo dlatego rodzice nie powinny chrzcić dzieci. Powinien to być w pełni samodzielny wybór dziecka, bo skazanie od urodzenia na instytucje z która nie chce się mieć nic wspólnego w przyszłości zachodzi o śmieszność.
Wybór nie nakaz :V
3
Przecież absurdalne sytuacje to już znak markowy tej serii xD
0
@endriuuu2 >Uczciwy
>Polityk
Ja tam już dawno zwątpiłem w tę bandę z wiejskiej, a nawet jeżeli ktoś jest uczciwy to w polskiej polityce nie ma polityka który mógłby konkurować z Kaczyńskim, tylko Tusk mógł z nim nawiązać rywalizacje i na całe szczęście postanowił to zrobić. :v
1
@JANEK777 Po tym jak TVP dostaje 2 bańki co roku, Mioush który wyprzedał stadion narodowy otrzymał 2 miliony zapomogi, 100 tysięcy na spektakl wydaje sie smieszna sprawa. Chyba PIS mnie troche wypaczył ;v