5

@Sysia11 La Rambla to na tyle specyficzna strona, że z jednej strony nie można przeklinać bo tak ale z drugiej można robić rankingi aktorek porno. Dziwny jest ten świat. :V

41

@BarcaInfo "Nigdy nie przegrywam" ego top 1 xd

1

@Firestone śmierdzi trochę fejkiem

0

@LS Nie no, dzieciak ma bardzo dobre wzorce u matki, nie ma co xD

14

"Kilka miesięcy temu, El Shaarawy zauważył jak ktoś próbuje ukraść jego samochód. Wybiegł wtedy z mieszkania, dokonał zatrzymania obywatelskiego i przytrzymał napastnika do przyjazdu policji. W maju złodziej został skazany na 16 miesięcy aresztu. Historia z "happy endem"? No niekoniecznie...

Prokuratura właśnie wszczęła śledztwo przeciwko piłkarzowi na wniosek złodzieja, który twierdzi, że doznał znaczącego uszczerbku na zdrowiu, gdy skrzydłowy AS Romy silnie przytrzymywał go wykręcając mu ręce. Żyjemy w świecie, w którym nawet własnego samochodu nie możemy obronić "

Via typowy kibic reprezentacji

Chory swiat, złodziej może Ci wbić do domu a Ty to najlepiej nic nie rob i pozwol się okrasc bo potem będą Cie po sądach wozić XD


2

@VenoM Dziś idę na nocki, więc klasycznie przestawiam swój zegar biologiczny xD

3

@kuz No zobacz, bity nie byłem a wiem co to szacunek do rodzica. Przemoc to nie jedyna metoda żeby naprostować dzieciaka. Dialog, ewentualne kary/nagrody i wystarczyło. No ale to przy zwykłych sytuacjach, wy tutaj widzę chcecie lać dzieciaka jak przyjdzie do was, że ma problem z własną płcią. Co jest już z lekka patologia.

0

@ElKamil Generalizujesz. Wiadomo, ze sa różne odchyły jak w każdym gatunku muzycznym ale czy powiesz, że Bonson, Eripe, 3W, Polska Wersja, 52 Dębiec, Mielzky, Małpa, Włodi, OSTRy czy chociażby Guralesko to rap dla 15 latków? No nie bardzo. Zresztą no, równie dobrze można powiedzieć, że metal czy też rock to muzyka dla 15 latków. Zależy gdzie zapytasz.

4

@kuz Złote metody wychowawcze, nie ma co.

1

@COU_11 No nie taki dłuższy, hype na niego wybuchł góra kilka miesiecy temu

1

@takisobiektos jakiś tam sobie grajek, teraz rozgłos zyskał w sumie dopiero

2



Ale ten cały Sobel jest toksyczny fest XD

3

@clyde O jezu, mnie to czasami 5 budzików ma problem żeby mnie obudzić.
Z takimi urządzeniami to nic tylko wiadro zimnej wody na łeb xD

1

@michaleu Zawsze można w coś przynerdzić

7

@IronSanHybrid Przez Tuska jutro jest poniedziałek. :c

9

I fajniutko, niech Junior chowa tych angielskich napastników niczym Kyliana w ostatnim meczu Barcy z Psg

1

@RomanHoffer A na co to komu, komu to potrzebne?

0

@sokot Nic się nie zmienia? Chłop chyba myślał, że ogarnięcie tego burdelu zajmie z tydzień XD

0

Polećta mnie jaki dobry film na tym calym netflixie, bo tak przegladam i nic ciekawego nie moze mi wpasc w oko ;v

4

@Kengo Jak z sprawcy stać się ofiarą, patologia :D

2


Polskie imperium rozprzestrzenia się na cały świat XDD

1

@Sulimo Nie no, bez jaj - po fakcie to wiadomo, ze łatwo skrytykować ale wtedy wszyscy chcieli przedłużenia kontraktu/żeby MU nam go nie ukradło.

3

@norbi77 Niestety pozycje ofensywne są bardziej doceniane przez gawiedź, imo taki podział ZP na dane pozycje to super pomysł, bardziej sprawiedliwy niż to co jest teraz

0

@VegetaPolska Szpaku brzydko się zestarzał jeżeli chodzi o komentarz ale jak jeszcze kilka lat temu do dla mnie Szpaku = emocje jeżeli chodzi o komentarz.

32

Jak Neymar jeszcze z 2 moze 3 lata pogra i zawija, to nie ta mentalność xD Poza tym nawet w prime półeczka niżej niż Leo

0

@CzarnyRycerz Martinez dobry grajek ale cena jaka wola Inter za niego troche nieadekwatna imo

5

@MarioVeB! Nie no, wygląd kwestia gustu ale co w Ester jest sztucznego? Makijaż? xD

0

@FCB24 Czy ja wiem czy tak dużo szans otrzymał - zazwyczaj wchodził na gorącą wodę, kiedy trzeba było gonić wynik a jak już zaczął coś lepiej pogrywać i nawet strzelił brameczke czy dwie to cyk, ławeczka na amen. Imo dziwne podejście trener miał do tego zawodnika

3

@Comentateiro No się chłop za bardzo poczuł, zdarza się xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?