marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@RedKorsak Pewnie jak tylko odpalisz to powoli zaczną Ci się przypominać ważniejsze wątki, niestety.
0
@Miszak No jak byłeś na komisji wojskowej to książeczka, o sprawdzeniu w internecie nie słyszałem.
0
Wypatrzyliście już coś ciekawego na letniej wyprzedaży na Steam?
1
@LionelM95 na cale szczęście poszło delikatnie boczkiem więc mogłem spokojnie oglądać błyski i pioruny. Sytuacji na Czechach nawet nie skomentuje, drzewa łamały się jak zapałki i dodatkowo mówi się o 150 rannych. Dramat
0
Ależ piekna burza :o
2
@Barca1992 Burze, burze a tutaj żar się z nieba leje xD
3
@Barcakolcz no jak piłkarze moga klęczeć to i mogą sobie serduszka wysyłać, sport od zawsze jest mocno "polityczny"
5
@DaPidejpi Nie ma dowodów, że Boniek wiedział o poczynaniach Polaków na Euro.
7
https://party.pl/newsy/marina-szczesna-broni-meza-i-pilkarzy-poswiecaja-swoj-czas-ktory-mogliby-wykorzystac-na-wakacje-136844-r1/
Tak to jest z tymi kobietami piłkarzy XD
7
https://www.donald.pl/artykuly/QDASSwKr/korwin-tlumaczy-dlaczego-robil-zakupy-w-slipach-nie-chcialo-mi-sie-ubierac
O nie, homoseksualna para trzymająca się za rękę to niszczenie "normalności" i niesmak ale stary piernik wychodzący w samych slipach na zakupy to już wolność, tak trzeba żyć XDD
0
@neeed No niektórzy zapewne będą kwiczeć.
1
@neeed a tu cyk, przyjdzie - strzeli kilka brameczek w lidze, będzie solidnym zmiennikiem i znowu będzie trzeba odszczekiwać jak kiedyś ;v
2
@Kettger no i la Bamba wyrzuca produkty sony przez okno, doigrali się
1
@AlexDark00 a wyjście z grupy jest zależne tylko od Lewandowskiego?
2
@msmsms Spokojnie, mój opis to czysty sarkazm. :V
12
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/s600x600/204760232_530904937941713_6588733943032482689_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=yUiZ4rQdeVMAX9vbR4f&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&tp=7&oh=7fccad4db229039b838659c1d22f0746&oe=60D8E41A
Czuje dume z polskiego dziennikarstwa, na takim wysokim poziomie to oni nigdy nie stali.
3
@LeoMessi1994 Kroos na pewno prezentuje bardziej wyrównany poziom, Pogba jest chimeryczny a topowy poziom pokazuje tylko w kadrze.
1
@JimMorrisonFCB Działa, działa
6
"Obiecał dużo i moim zdaniem powinien zachować się jak mężczyzna i podać się do dymisji. On tylko pięknie mówi - powiedział Tomaszewski. - Zbyszek Boniek nie powinien go zwalniać, bo do listopada ma kontrakt i tak trzeba będzie mu płacić. On byłby z tego zadowolony - dodał." - Tomaszewski
Szkoda, że tych oszołomów z TVP nikt nie zwolni za ich piękną gadkę xDD
0
@mextexperu ale o czym Ty do mnie pieprzysz?
0
Może i odpadliśmy, ale brameczke Robercik załadował zacna
6
@Pawlak1992 Żeby to raz, największe rozczarowanie z dzieciństwa xD
0
@Abominacja kij tam z banami, one dostaja pieniadze za pierdzenie do majka. To sa biznesy dopiero XD
1
https://www.instalki.pl/aktualnosci/rozrywka/48381-twitch-asrm-baki-gazy-bany-streamerki-blokady.html
Widzę, że na tym Twitchu fajnie się bawia XDD
1
@macio_944 Ojoj, już niejeden taki ambitny projekt tworzony przez jednego lub dwóch ziomków upadł, nie ma co się nastawiać imo xD
4
@Encore To ty nie wiedziałeś, że płacą nam 50 złotych od wpisu? Zaraz mam samolot na Malediwy.
0
@Nerowing2 Tak, schowają się w jaskiniach.
0
@Nazio87 Gdzieś z 80-90h, ale nie zrobiłem wszystkiego.
0
@amanter Business is business, pieniądze zgadzać się muszą bo taki rynek trzeba traktować poważnie ale ja mówię stricte o ludzkim podejściu, nie biznesowym
0
@olek10 w sumie to jest przymusowy, bo do 18 roku życia potrzebujesz zgody rodzica.