1

@RedKorsak Pewnie jak tylko odpalisz to powoli zaczną Ci się przypominać ważniejsze wątki, niestety.

0

@Miszak No jak byłeś na komisji wojskowej to książeczka, o sprawdzeniu w internecie nie słyszałem.

0

Wypatrzyliście już coś ciekawego na letniej wyprzedaży na Steam?

1

@LionelM95 na cale szczęście poszło delikatnie boczkiem więc mogłem spokojnie oglądać błyski i pioruny. Sytuacji na Czechach nawet nie skomentuje, drzewa łamały się jak zapałki i dodatkowo mówi się o 150 rannych. Dramat

0

Ależ piekna burza :o

2

@Barca1992 Burze, burze a tutaj żar się z nieba leje xD

3

@Barcakolcz no jak piłkarze moga klęczeć to i mogą sobie serduszka wysyłać, sport od zawsze jest mocno "polityczny"

5

@DaPidejpi Nie ma dowodów, że Boniek wiedział o poczynaniach Polaków na Euro.

7

https://www.donald.pl/artykuly/QDASSwKr/korwin-tlumaczy-dlaczego-robil-zakupy-w-slipach-nie-chcialo-mi-sie-ubierac
O nie, homoseksualna para trzymająca się za rękę to niszczenie "normalności" i niesmak ale stary piernik wychodzący w samych slipach na zakupy to już wolność, tak trzeba żyć XDD

0

@neeed No niektórzy zapewne będą kwiczeć.

1

@neeed a tu cyk, przyjdzie - strzeli kilka brameczek w lidze, będzie solidnym zmiennikiem i znowu będzie trzeba odszczekiwać jak kiedyś ;v

2

@Kettger no i la Bamba wyrzuca produkty sony przez okno, doigrali się

1

@AlexDark00 a wyjście z grupy jest zależne tylko od Lewandowskiego?

2

@msmsms Spokojnie, mój opis to czysty sarkazm. :V

3

@LeoMessi1994 Kroos na pewno prezentuje bardziej wyrównany poziom, Pogba jest chimeryczny a topowy poziom pokazuje tylko w kadrze.

1

@JimMorrisonFCB Działa, działa

6

"Obiecał dużo i moim zdaniem powinien zachować się jak mężczyzna i podać się do dymisji. On tylko pięknie mówi - powiedział Tomaszewski. - Zbyszek Boniek nie powinien go zwalniać, bo do listopada ma kontrakt i tak trzeba będzie mu płacić. On byłby z tego zadowolony - dodał." - Tomaszewski
Szkoda, że tych oszołomów z TVP nikt nie zwolni za ich piękną gadkę xDD

0

@mextexperu ale o czym Ty do mnie pieprzysz?

0

Może i odpadliśmy, ale brameczke Robercik załadował zacna

6

@Pawlak1992 Żeby to raz, największe rozczarowanie z dzieciństwa xD

0

@Abominacja kij tam z banami, one dostaja pieniadze za pierdzenie do majka. To sa biznesy dopiero XD

1

1

@macio_944 Ojoj, już niejeden taki ambitny projekt tworzony przez jednego lub dwóch ziomków upadł, nie ma co się nastawiać imo xD

4

@Encore To ty nie wiedziałeś, że płacą nam 50 złotych od wpisu? Zaraz mam samolot na Malediwy.

0

@Nerowing2 Tak, schowają się w jaskiniach.

0

@Nazio87 Gdzieś z 80-90h, ale nie zrobiłem wszystkiego.

0

@amanter Business is business, pieniądze zgadzać się muszą bo taki rynek trzeba traktować poważnie ale ja mówię stricte o ludzkim podejściu, nie biznesowym

0

@olek10 w sumie to jest przymusowy, bo do 18 roku życia potrzebujesz zgody rodzica.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?