marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ciule123 tykają czy nie, biznes to biznes
4
@tomek8756 Poruszają realne problemy, nieważne jak brutalne by nie było to słusznie robią
27
https://zapodaj.net/6ed11ba771553.jpg.html
Ojoj, agent Grosika się wypowiedział xD
13
@norbi77 Nie ogladaj TVP bo cie zmiecie z planszy
2
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-06-15/usa-klotnia-na-temat-noszenia-maseczek-mezczyzna-zastrzelil-kasjerke/
Antymaseczkowiec na wyższym poziomie, zacząć strzelać do ludzi z powodu szmaty na pysku, hit
1
Patrząc, że ostatnio temat kolki jest popularny pragnę przypomnieć, że ten koncern zyskuje monopol w biedniejszych regionach świata i staje się zastępnikiem dla wody, dzięki czemu przyczynia się do między innymi do cukrzycy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TeamKriszcziano
24
@amanter Myslisz, ze taki gigant jak Coca Cola nie oferował Ronaldo jakiegoś sponsoringu?
1
@doc Oho, jest legendarna kwestia godzin XD
9
@PatrychoO wezmy oddajmy wszystkie mecze jakie mamy zagrac w tych koszulkach walkowerem bo wstyd w czyms takim na boisko wyjsc
21
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/p180x540/201342649_4820943827935617_116671327179937725_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=3lUK0GUh-GsAX9L56M7&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&tp=6&oh=93b13412db20c49896d42abd3c3de578&oe=60CD9F62
Idealne podsumowanie ostatniej gry reprezentacji XD
6
@tomek8756 no nie ukrywajmy, nawet polska reprezentacja prezentuje wyższy poziom niż wiersze Jasia
0
@ShinobiQWE @Rust_Cohle ma szybszy mozg xd
1
@FC1899Barca Najlepsze pokolenie piłkarzy u nas to wciąż dno xD
41
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/197313724_279273743978158_3097115922826231361_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=UsSGGzjaXn4AX8Ad0Ei&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=6aa5bef7c96b437ad554cf92a466d076&oe=60CD27B8
Kolega juz ogarnia nowego selekcjonera XD
0
@damian16161212 Przejdzie jednego, przejdzie jednego i co dalej? No nic, bo reszta patałachów stoi
0
@Kz1234 po naszym 8:2 swiat juz jest gotowy na wszystko xd
1
ajaj, uwielbiam jak po słabszym meczu Lewego wychodzą hejty z jaskini i juz mu zaczynają umniejszać
0
@Pawel13sz Kwestia dyskusyjna wciąż i ten mecz nie jest żadnym wyznacznikiem xD
0
@SinMistico skoro to takie proste to czemu żaden piłkarz przez 50 lat nie pobił rekordu Gerda? Przecież byle głupi potrafi dołożyć nogę
1
@MarioVeB! Suarez imo jest bardziej wszechstronny, Lewy to bardziej taki klasyczny sep pola karnego, który rzadziej daje coś od siebie
0
@kiper09 dajcie Polsce Guardiole i będzie to samo xD
3
@MarioVeB! nie każdy jest Messim, żeby jednocześnie kreować i strzelać.
0
No do przewidzenia
Z pustego to i Salomon nie naleje xd
0
@Uukasz_93 sugerujesz, ze silka wygrywa się ligę mistrzów?
0
@Herato jasne, że Polski
0
@blaugrana1980 prawdziwy patriota a nie jakiś podrabianiec
0
@kaamil1910 rok kontuzja, jak gra to praktycznie nie gra, gigantyczna pensja - 20 milionów to dobra kwota, a czekanie aż piłkarz odpali w takich przypadkach to droga bez końca w tym przypadku imo
0
@Explode 150 GB, ładnie xD
0
@blaugrana1980 to juz masz taką "la ramble" -zapraszam do artykułów
4
@Mario96w "kto pytał" - najbardziej durny zwrot jaki ostatnio się pojawił xd