0

@Ciule123 tykają czy nie, biznes to biznes

4

@tomek8756 Poruszają realne problemy, nieważne jak brutalne by nie było to słusznie robią

27

https://zapodaj.net/6ed11ba771553.jpg.html
Ojoj, agent Grosika się wypowiedział xD

13

@norbi77 Nie ogladaj TVP bo cie zmiecie z planszy

2

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-06-15/usa-klotnia-na-temat-noszenia-maseczek-mezczyzna-zastrzelil-kasjerke/
Antymaseczkowiec na wyższym poziomie, zacząć strzelać do ludzi z powodu szmaty na pysku, hit

1

Patrząc, że ostatnio temat kolki jest popularny pragnę przypomnieć, że ten koncern zyskuje monopol w biedniejszych regionach świata i staje się zastępnikiem dla wody, dzięki czemu przyczynia się do między innymi do cukrzycy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@TeamKriszcziano

24

@amanter Myslisz, ze taki gigant jak Coca Cola nie oferował Ronaldo jakiegoś sponsoringu?

1

@doc Oho, jest legendarna kwestia godzin XD

9

@PatrychoO wezmy oddajmy wszystkie mecze jakie mamy zagrac w tych koszulkach walkowerem bo wstyd w czyms takim na boisko wyjsc

6

@tomek8756 no nie ukrywajmy, nawet polska reprezentacja prezentuje wyższy poziom niż wiersze Jasia

0

@ShinobiQWE @Rust_Cohle ma szybszy mozg xd

1

@FC1899Barca Najlepsze pokolenie piłkarzy u nas to wciąż dno xD

0

@damian16161212 Przejdzie jednego, przejdzie jednego i co dalej? No nic, bo reszta patałachów stoi

0

@Kz1234 po naszym 8:2 swiat juz jest gotowy na wszystko xd

1

ajaj, uwielbiam jak po słabszym meczu Lewego wychodzą hejty z jaskini i juz mu zaczynają umniejszać

0

@Pawel13sz Kwestia dyskusyjna wciąż i ten mecz nie jest żadnym wyznacznikiem xD

0

@SinMistico skoro to takie proste to czemu żaden piłkarz przez 50 lat nie pobił rekordu Gerda? Przecież byle głupi potrafi dołożyć nogę

1

@MarioVeB! Suarez imo jest bardziej wszechstronny, Lewy to bardziej taki klasyczny sep pola karnego, który rzadziej daje coś od siebie

0

@kiper09 dajcie Polsce Guardiole i będzie to samo xD

3

@MarioVeB! nie każdy jest Messim, żeby jednocześnie kreować i strzelać.

0

No do przewidzenia
Z pustego to i Salomon nie naleje xd

0

@Uukasz_93 sugerujesz, ze silka wygrywa się ligę mistrzów?

0

@Herato jasne, że Polski

0

@blaugrana1980 prawdziwy patriota a nie jakiś podrabianiec

0

@kaamil1910 rok kontuzja, jak gra to praktycznie nie gra, gigantyczna pensja - 20 milionów to dobra kwota, a czekanie aż piłkarz odpali w takich przypadkach to droga bez końca w tym przypadku imo

0

@Explode 150 GB, ładnie xD

0

@blaugrana1980 to juz masz taką "la ramble" -zapraszam do artykułów

4

@Mario96w "kto pytał" - najbardziej durny zwrot jaki ostatnio się pojawił xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?