marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@EleanoR Winie pierwsze zmiany, ja jako nocny marek powinienem tylko nocki robić xD
0
@EleanoR No oczywiście, że to kwestia mojego zaniedbania xD Diety to ja w ogóle nie trzymam, mam ochotę to jem :D I to nie tyle wina pierwszych zmian, co mojego podejscia, lubie sobie w sobote posiedzieć do późna (niekiedy do rana) potem w niedziele śpie ile wlezie no i jak tutaj zasnąć w niedziele wieczorem xD No moja glupota, ale potem na nockach sobie odpoczywam wiec się trochę wyrównuje
0
@Striker A to sie tak nie da, drzemka po robocie jest silniejsza ode mnie xD
Dodatkowo zawsze z natury bylem nocnym markiem, wiec szybciutko rozwalam swoj zegar biologiczny, wystarczy weekend. xD
0
@FC1899Barca no jak sie pół nocy człowiek wierci, bo spać nie może niekiedy śpi po 3 godziny to trza drzemeczke walnąć, niezależnie od wieku
8
Boze, jak ja nienawidzę pierwszych zmian. Po robocie drzemka do 17, w nocy nie można spać. Cały dzień człowiek chodzi nieprzytomny, na nic nie ma siły. 5 budzików z drzemka ma problem mnie rano obudzić. No to tak się nie da, trza wygrać w jakiegoś lotka kilka baniek
2
@Michal03 Pierwsze imo kozaczek
4
@Quavosk TVP sieje propagande na dragach? Nowe, nie znałem
6
@EleanoR Cos ty odwalił chlopie w tej dyskusji xD Nie wiem czy tutaj stulejametr wywalilo poza skale czy atencjometr z tymi goracymi dyskusjami XDD
@clyde Zaden stalking, nie moja wina ze jestesmy nerdami na podobnym poziomie xDD
1
Kurde, gracze BF'a to hipokryci. Kobieta na froncie to be i fuj, nierealistyczne a teraz slinia sie do wyskakiwania z myśliwca i czestowania przeciwnika z RPG XD
11
@EleanoR Baba i mam dowody. Raz sobie przeglądałem na FB jakąś grupę od konsolowców, narzekali tam na Cyberka i nawinął mi się post bodajże Karoliny? (wybacz, nie mam pewności co do imienia, pamięć już nie ta XDD) a kilka godzin później te same screeny narzekające na jakość CP widziałem na La Bambie od @clyde
Profesjonalne hakerstwo, przegladajac internety wystalkuje naszych uzytkownikow xD
2
@7black4 Nie bez powodu La Rambla swego czasu dała Luisowi łatkę "wuefista"
0
@Nazio87 Nic dodać, nic ująć. Topka z PL sceny
0
Ale taka epeczka tych panów wleciałaby na głosniki, ojoj
2
@CZaras Tylko jak muszę, tak to staram się unikać rozmawiania przez telefon w komunikacji
0
Jeżeli kogoś interesuje temacik najnowszego bfa to kromka juz sprzedał trochę info
0
@deyna2018 Zepsuła mi Danke w Grze o Tron, zero gry aktorskiej praktycznie.
0
@Darkfin >narzekaj na tematy w gorących dyskusjach
>jedyne co rob żeby to zmienić to narzekaj
Laaa bamba
3
@Joe_Pesci bf4 zjada wszystkie cody
0
@DaPidejpi Juz to widze, ktos podjara sie na maksa - wyda te 500 zlotych na najlepsza edycje a tutaj cyk, powtórka z "5' i koniec wsparcia po jakimś roku XD
7
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/198773411_5649668411771851_5739731888284226655_n.png?_nc_cat=104&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=1_GXPPC_-KkAX8AexDR&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=6b9c3fcfb88ecba9ec82dc52fa49d4ad&oe=60E6DC39
No trochę polecieli z cenami za lepsze edycje patrzac na to co zaoferuja XDDD
0
@Hosh Dziwnie piszesz Hellblade 2 :v
2
Hype ruszył, niech EA w końcu zepnie poślady i zrobi BF'a na miarę legendarnej 4.
1
@DaPidejpi Hype zaraz ruszy a potem znając EA to wielkie rozczarowanie. Mam nadzieję, że elektronicy wraz z dice nie zawiodą bo marka nie zasluguje na taki los
7
@VenoM co nie zmienia faktu, że Antos w reprezentacji to crack przez duże c i rankingi nie graja
1
@kodi77 Aktywnie uczestniczy w naszym forumowym życiu
1
@Tarins bo my jestesmy mlode wilki
0
Jedyny i niepowtarzalny Szpakoowski!
a tymczasem Słoweńcy
0
@BarcaaVEB Opał najlepsze co mógł zrobić dla swojej kariery to pójść bardziej w "śpiewanie" - Kozak
2
@DaPidejpi No to najbardziej prawdziwe xDD
62
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/195457047_4202026789859045_4572266153917906162_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=qE1hHRFQJx8AX8K0S8q&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=3653f5e9de63333660897690caed86b5&oe=60E4DD60
Coś w tym jest XD