0

@EleanoR Winie pierwsze zmiany, ja jako nocny marek powinienem tylko nocki robić xD

0

@EleanoR No oczywiście, że to kwestia mojego zaniedbania xD Diety to ja w ogóle nie trzymam, mam ochotę to jem :D I to nie tyle wina pierwszych zmian, co mojego podejscia, lubie sobie w sobote posiedzieć do późna (niekiedy do rana) potem w niedziele śpie ile wlezie no i jak tutaj zasnąć w niedziele wieczorem xD No moja glupota, ale potem na nockach sobie odpoczywam wiec się trochę wyrównuje


0

@Striker A to sie tak nie da, drzemka po robocie jest silniejsza ode mnie xD
Dodatkowo zawsze z natury bylem nocnym markiem, wiec szybciutko rozwalam swoj zegar biologiczny, wystarczy weekend. xD

0

@FC1899Barca no jak sie pół nocy człowiek wierci, bo spać nie może niekiedy śpi po 3 godziny to trza drzemeczke walnąć, niezależnie od wieku

8

Boze, jak ja nienawidzę pierwszych zmian. Po robocie drzemka do 17, w nocy nie można spać. Cały dzień człowiek chodzi nieprzytomny, na nic nie ma siły. 5 budzików z drzemka ma problem mnie rano obudzić. No to tak się nie da, trza wygrać w jakiegoś lotka kilka baniek

2

@Michal03 Pierwsze imo kozaczek

4

@Quavosk TVP sieje propagande na dragach? Nowe, nie znałem

6

@EleanoR Cos ty odwalił chlopie w tej dyskusji xD Nie wiem czy tutaj stulejametr wywalilo poza skale czy atencjometr z tymi goracymi dyskusjami XDD

@clyde Zaden stalking, nie moja wina ze jestesmy nerdami na podobnym poziomie xDD

1

Kurde, gracze BF'a to hipokryci. Kobieta na froncie to be i fuj, nierealistyczne a teraz slinia sie do wyskakiwania z myśliwca i czestowania przeciwnika z RPG XD

11

@EleanoR Baba i mam dowody. Raz sobie przeglądałem na FB jakąś grupę od konsolowców, narzekali tam na Cyberka i nawinął mi się post bodajże Karoliny? (wybacz, nie mam pewności co do imienia, pamięć już nie ta XDD) a kilka godzin później te same screeny narzekające na jakość CP widziałem na La Bambie od @clyde
Profesjonalne hakerstwo, przegladajac internety wystalkuje naszych uzytkownikow xD

2

@7black4 Nie bez powodu La Rambla swego czasu dała Luisowi łatkę "wuefista"

0

@Nazio87 Nic dodać, nic ująć. Topka z PL sceny

0


Ale taka epeczka tych panów wleciałaby na głosniki, ojoj

2

@CZaras Tylko jak muszę, tak to staram się unikać rozmawiania przez telefon w komunikacji

0

Jeżeli kogoś interesuje temacik najnowszego bfa to kromka juz sprzedał trochę info


0

@deyna2018 Zepsuła mi Danke w Grze o Tron, zero gry aktorskiej praktycznie.


0

@Darkfin >narzekaj na tematy w gorących dyskusjach
>jedyne co rob żeby to zmienić to narzekaj

Laaa bamba

3

@Joe_Pesci bf4 zjada wszystkie cody

0

@DaPidejpi Juz to widze, ktos podjara sie na maksa - wyda te 500 zlotych na najlepsza edycje a tutaj cyk, powtórka z "5' i koniec wsparcia po jakimś roku XD

0

@Hosh Dziwnie piszesz Hellblade 2 :v


2

Hype ruszył, niech EA w końcu zepnie poślady i zrobi BF'a na miarę legendarnej 4.

1

@DaPidejpi Hype zaraz ruszy a potem znając EA to wielkie rozczarowanie. Mam nadzieję, że elektronicy wraz z dice nie zawiodą bo marka nie zasluguje na taki los

7

@VenoM co nie zmienia faktu, że Antos w reprezentacji to crack przez duże c i rankingi nie graja

1

@kodi77 Aktywnie uczestniczy w naszym forumowym życiu

1

@Tarins bo my jestesmy mlode wilki

0

Jedyny i niepowtarzalny Szpakoowski!

a tymczasem Słoweńcy

0

@BarcaaVEB Opał najlepsze co mógł zrobić dla swojej kariery to pójść bardziej w "śpiewanie" - Kozak

2

@DaPidejpi No to najbardziej prawdziwe xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?