4

@Criss18Barca obie strony siebie wzajemnie atakują xd

1

@PawkoFCB cytując jeden z komentarzy na jutubie, Najman jawi się jako prawdziwy mędrzec przy jasiu

1

@marcin000019 No ale to normalne, jak uczęszczam do pracy to nie znaczy, że popieram w każdym calu poglądy swoich kolegów. W partii politycznej można znaleźć wspólny mianownik ale nie wszystkie jednostki muszą być ze sobą w 100% zgodne.

0

@puyol_presidend5 Nawet jeżeli to nikt się nie przyzna, kto normalny wystawiłby się na publiczny lincz ;p

4

@CzarnyKapelusz Ależ ty masz ból tyłka, że niektórzy mają gdzieś czy klub sponsoruje arabski miliarder czy rosyjski. Wpierw jacyś intelektualnie inaczej, teraz ze wypisują głupoty, a może pozwól mieć innym swoje zdanie a nie od finału ligi mistrzów prowadzisz jakąś dziecinną krucjatę xD

0

No to była ciekawa noc, obudziłem się o pierwszej żeby ponownie zasnąć od 4 do 5, stwierdziłem że już nie warto iść spać więc wypiłem sobie kawę, obejrzałem jakieś pierdołki i co jest hitem ponownie zasnąłem, w okolicach 7 do 10 xD

nie ma to jak prawidłowe funkcjonowanie zegara biologicznego xDD

1

@Zoker Podobno przez rok mieszkał z Jasiem, który postanowił go dokwaterować bo mieszkał w za dużym mieszkaniu.

38

Nie ma to jak obudzić się o pierwszej w nocy o i być pseudo wyspanym, zapowiada się super poniedziałek xD

0

@JANEK777 abrocyjna mafia xD
Kandydant do najdurniejszego hasełka 2021 właśnie nam się objawił xd

4

@tomek8756 Nic tylko czuć dumę, że ta przepiękna stacja jest sponsorowana z naszych pieniędzy :D

2

@tomek8756 Ano nie widziałem, ale się nie zaskoczyłem. Wchodząc na cokolwiek związanego z TVP można spodziewać się takich obrzydliwych treści xD

5

https://tygodnik.tvp.pl/37326348/homoseksualizm-grzech-odpychajacy-nawet-dla-szatana

Widzicie, nawet diobeł brzydzi się homoseksualizmem xDD

2

@Vebrol To właśnie Tuchel przeczytał Pepa, zjadł go i wydalił. Chelsea znacznie lepsza

0

@Kluivert_P Ogólnie sam mam bardziej lewicowe poglądy ale jak słuchałem co typ opowiada to tylko parskalem śmiechem xD

9

@Quavosk Kiedy zechcą skończyć klęczeć, nie ma za co.

0

@BarcaInfo porównaj sobie problemy Chelsea z problemami Barcelony XD

9

Kto by się spodziewał, że w 2021 rosyjski miliarder będzie bronił romantycznej piłki nożnej. :v

1

@kryhaa wszyscy martwi a kto umarł ten nie żyje, amen

1

@FCBMati10 żadna, moj komentarz byl ironiczny xd

5

@FCBMati10 to ty nie wiesz, że rosyjskie pieniądze>>>arabskie?

20

Messi to słaby kapitan. La Bamba juz dawno zweryfikowała, a ona wie lepiej od profesjonalnego piłkarza, który dzieli szatnie z Leo

0

A wy znowu o tym klękaniu xD

0

@clyde Montażysta by się przemęczać nie musiał, wstawiłby cały 2 godzinny materiał do takiej kompilacji xD

2

@zenoowity Może nie teraz, może nie w najbliższej przyszłości ale imo Perez wysłał jasny znak, że w piłce nożnej są potrzebne zmiany i kiedyś spadną z stołka

0

@John_Doe Messi nie ma Polskiego obywatelstwa, mała różnica. :v

Ale ale taki Leoś swego czasu w reprezentacji Hiszpanii, cóż to byłaby za maszyna.

45

"..Właściwym podejściem jest dialog.."
"..Nie odezwałem się do żadnego z prezydentów tych trzech klubów. Dostałem wiadomość na WhatsAppie od jednego z nich, ale nie odpowiedziałem.."

Tyle warty jest dialog tych pazernych dziadów z UEFY i FIFY, kwestia czasu jest powstanie nowej organizacji, mafia straci pieniążki i już nie będzie taka zadowolona.

A poza tym UEFA i FIFA powinny zostać zutylizowane, dziękuje.

4

@John_Doe Skoro ma obywatelstwo i prezentuje się na swojej pozycji lepiej niż Polak to czemu miałby mu nie zajmować miejsca w kadrze? Rozumiem, że trener ma wystawiać gorszego zawodnika, tylko dlatego ze jest prawdziwym Polakiem? xD

0

@Corr A po co mu światło w dzień?

1

@lucas/catalan Za sierp i młot raczej nie banuja.
Z tego co kojarzę tylko swastyka jest na cenzurze xD

11

https://x.com/JMatoszka/status/1398583860275908608

Nieźle się bawią na tym Twitterze xDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?