marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Criss18Barca obie strony siebie wzajemnie atakują xd
1
@PawkoFCB cytując jeden z komentarzy na jutubie, Najman jawi się jako prawdziwy mędrzec przy jasiu
1
@marcin000019 No ale to normalne, jak uczęszczam do pracy to nie znaczy, że popieram w każdym calu poglądy swoich kolegów. W partii politycznej można znaleźć wspólny mianownik ale nie wszystkie jednostki muszą być ze sobą w 100% zgodne.
0
@puyol_presidend5 Nawet jeżeli to nikt się nie przyzna, kto normalny wystawiłby się na publiczny lincz ;p
4
@CzarnyKapelusz Ależ ty masz ból tyłka, że niektórzy mają gdzieś czy klub sponsoruje arabski miliarder czy rosyjski. Wpierw jacyś intelektualnie inaczej, teraz ze wypisują głupoty, a może pozwól mieć innym swoje zdanie a nie od finału ligi mistrzów prowadzisz jakąś dziecinną krucjatę xD
0
No to była ciekawa noc, obudziłem się o pierwszej żeby ponownie zasnąć od 4 do 5, stwierdziłem że już nie warto iść spać więc wypiłem sobie kawę, obejrzałem jakieś pierdołki i co jest hitem ponownie zasnąłem, w okolicach 7 do 10 xD
nie ma to jak prawidłowe funkcjonowanie zegara biologicznego xDD
1
@Zoker Podobno przez rok mieszkał z Jasiem, który postanowił go dokwaterować bo mieszkał w za dużym mieszkaniu.
38
Nie ma to jak obudzić się o pierwszej w nocy o i być pseudo wyspanym, zapowiada się super poniedziałek xD
0
@JANEK777 abrocyjna mafia xD
Kandydant do najdurniejszego hasełka 2021 właśnie nam się objawił xd
4
@tomek8756 Nic tylko czuć dumę, że ta przepiękna stacja jest sponsorowana z naszych pieniędzy :D
2
@tomek8756 Ano nie widziałem, ale się nie zaskoczyłem. Wchodząc na cokolwiek związanego z TVP można spodziewać się takich obrzydliwych treści xD
5
https://tygodnik.tvp.pl/37326348/homoseksualizm-grzech-odpychajacy-nawet-dla-szatana
Widzicie, nawet diobeł brzydzi się homoseksualizmem xDD
2
@Vebrol To właśnie Tuchel przeczytał Pepa, zjadł go i wydalił. Chelsea znacznie lepsza
0
@Kluivert_P Ogólnie sam mam bardziej lewicowe poglądy ale jak słuchałem co typ opowiada to tylko parskalem śmiechem xD
9
@Quavosk Kiedy zechcą skończyć klęczeć, nie ma za co.
0
@BarcaInfo porównaj sobie problemy Chelsea z problemami Barcelony XD
9
Kto by się spodziewał, że w 2021 rosyjski miliarder będzie bronił romantycznej piłki nożnej. :v
1
@kryhaa wszyscy martwi a kto umarł ten nie żyje, amen
1
@FCBMati10 żadna, moj komentarz byl ironiczny xd
5
@FCBMati10 to ty nie wiesz, że rosyjskie pieniądze>>>arabskie?
20
Messi to słaby kapitan. La Bamba juz dawno zweryfikowała, a ona wie lepiej od profesjonalnego piłkarza, który dzieli szatnie z Leo
0
A wy znowu o tym klękaniu xD
0
@clyde Montażysta by się przemęczać nie musiał, wstawiłby cały 2 godzinny materiał do takiej kompilacji xD
2
@zenoowity Może nie teraz, może nie w najbliższej przyszłości ale imo Perez wysłał jasny znak, że w piłce nożnej są potrzebne zmiany i kiedyś spadną z stołka
0
@John_Doe Messi nie ma Polskiego obywatelstwa, mała różnica. :v
Ale ale taki Leoś swego czasu w reprezentacji Hiszpanii, cóż to byłaby za maszyna.
45
"..Właściwym podejściem jest dialog.."
"..Nie odezwałem się do żadnego z prezydentów tych trzech klubów. Dostałem wiadomość na WhatsAppie od jednego z nich, ale nie odpowiedziałem.."
Tyle warty jest dialog tych pazernych dziadów z UEFY i FIFY, kwestia czasu jest powstanie nowej organizacji, mafia straci pieniążki i już nie będzie taka zadowolona.
A poza tym UEFA i FIFA powinny zostać zutylizowane, dziękuje.
4
@John_Doe Skoro ma obywatelstwo i prezentuje się na swojej pozycji lepiej niż Polak to czemu miałby mu nie zajmować miejsca w kadrze? Rozumiem, że trener ma wystawiać gorszego zawodnika, tylko dlatego ze jest prawdziwym Polakiem? xD
0
@Corr A po co mu światło w dzień?
1
@lucas/catalan Za sierp i młot raczej nie banuja.
Z tego co kojarzę tylko swastyka jest na cenzurze xD
11
https://x.com/JMatoszka/status/1398583860275908608
Nieźle się bawią na tym Twitterze xDDD