marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarFan bo strona Realu jest dużo gorzej zrobiona i siedzi tam mniej ludzi
0
@FanBarcy22 juz ci moge powiedziec, ze far cry to bedzie kalka 5 (a 5 kalka 4, 4 kalka 3 xD) z innym psycholem w roli antagonisty i innymi miejscówkami, moze jak wleci na promo to sie skusze
1
@SaulGoodman Teraz trolle muszą się bardziej wysilać, kiedyś wystarczyło zapytać co państwo sądzą o orientacji heteroseksualnej xD
1
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/p526x296/191959769_3933724083390759_6900481459654478259_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=RnZEk9ty5HkAX9uayV8&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&tp=6&oh=d30aef1b25badb5151e3470744f121ab&oe=60D597B1
Drużyna sezonu Ligue 1 w Fife, ten Neymar dany na siłę bawi, no ale money money xD
0
@Mati90fcb No dyskutujemy na tematy które sa na czasie, miedzy innymi tak dziala La Rambla xD
1
@Jakchcesz Daj pieniądza, mam chorom sztókę
7
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/191403284_4141780389213806_2659882861967486119_n.png?_nc_cat=107&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=1WgYpXyVCBIAX8KhhXz&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=08718079a649521f657f6e2993deccfc&oe=60D62C54
Jasiu Kapelaaa, ale co by nie mówić chłop ma łeb do marketingu, wykorzystał okoliczności, poszczekał na Twitterze i cyk, z totalnie nieznanego "artysty" stal sie popularny xDD
0
@clyde Oj tak, pieniądze nie są najważniejsze ale o wynagrodzenie za wystąpienie w programie zaczął już się na początku pultać XD
2
Patrząc na zachowanie Kapeli w Hejt Parku mam wrażenie, że to podróbka Jokera xD Mam nadzieje, ze chlop nie odklei sie od rzeczywistości na tyle, żeby nie wiem - zaminować Warszawę XD
2
https://store.steampowered.com/app/231430/Company_of_Heroes_2/
Brać póki gorące xD
1
@mat32 Na obecna chwile nie zamierzam mieć dzieci, swoich czy tez "adoptowanych" wiec przeszkadzałoby
3
Uncharted 4 również zadebiutuje na PC, szkoda ze nie wszystkie czesci. Przytuliłbym taki pakiecik ;v
0
@CzarnyKapelusz Czarne czasy polskiego internetu, dobrze ze zostali zakopani w internecie tak szybko jak sie pojawili
3
@snake99 Snejk, wez juz sie schowaj do jaskini
1
https://www.reddit.com/r/Battlefield6/comments/nlw7g3/trailer_removed_foul_frames_and_upscaled_to_1080p/
Ojoj, coś czuje że BF może mieć trailer porównywalny poziomem z do tego z "1"
Hype rośnie
2
Fifa powoduje, że nawet jupiterzy którzy slynna z swojego spokoju i opanowania zaczynają rzucać mięsem xd
https://fb.watch/5LruR1xtU1/
2
@neeed najczęściej 2,3 ale zdarza się wyjść do okolic 5 xd
4
@DonMatteo901 No to już smiało można powiedzieć, ze cały przyszły sezon ma z głowy
11
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/192446171_535275204137233_6193188502027194707_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-3&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=5g1Kvk8jqisAX__CZ2b&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=f73278f4a15e2a98e230610fa7bb6e59&oe=60D3FC91
Bedzie trzeba nadrobić ten hejtpark xDD
0
@Joe_Pesci
@KrwawyAlways
Ajaja, oba tytuły znam xD
3
@VamosRakieta Strach pomyśleć co chłop będzie wypisywał kiedy przyjdą upały xD
11
@Pilka_jest_okragla To samo moze powiedziec Madryt o swoich porażkach
0
Macie jakieś ulubione utwory, które nawiązują lub są inspirowane grami?
Imo chyba faworyt, nic lepszego niż utwór Zeusa nie znalazłem.
27
@RobiS oj byczku, minus 1
0
Te ploteczki coraz głupsze xD
Ej, Kuman jednak możesz zostać bo nie znaleźliśmy nikogo lepszego xD
3
@kosiarz92 Ojoj, nagłówek (nie ukrywajmy - większość ludzi czyta tylko nagłówki) to karma dla antyszczepionkowców xD
24
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/s600x600/190711775_4745257912157657_2090706945219856619_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=IJYHFTc8b7gAX8KqCZm&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&tp=7&oh=34fbc723ed4a7bee8a6aaacdd56fcd6e&oe=60D3E9E9
Coś w tym jest xD
3
@mat32 Nic nie widziałeś, nic nie słyszałeś, nic nie wiesz. :v
0
@Hopner15 A temu co znowu się dzieje? xDD
2
https://cutt.ly/knratO5
https://cutt.ly/Lnraomx
https://cutt.ly/CnraswS
https://cutt.ly/RnradEd
No ładnie się Pan Łukasz bawi, niby 2021 a wciąż spotyka się takich świrów, odklejonych od rzeczywistości, przykre.