0

@MarFan bo strona Realu jest dużo gorzej zrobiona i siedzi tam mniej ludzi

0

@FanBarcy22 juz ci moge powiedziec, ze far cry to bedzie kalka 5 (a 5 kalka 4, 4 kalka 3 xD) z innym psycholem w roli antagonisty i innymi miejscówkami, moze jak wleci na promo to sie skusze

1

@SaulGoodman Teraz trolle muszą się bardziej wysilać, kiedyś wystarczyło zapytać co państwo sądzą o orientacji heteroseksualnej xD

0

@Mati90fcb No dyskutujemy na tematy które sa na czasie, miedzy innymi tak dziala La Rambla xD

1

@Jakchcesz Daj pieniądza, mam chorom sztókę

7

https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/191403284_4141780389213806_2659882861967486119_n.png?_nc_cat=107&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=1WgYpXyVCBIAX8KhhXz&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=08718079a649521f657f6e2993deccfc&oe=60D62C54

Jasiu Kapelaaa, ale co by nie mówić chłop ma łeb do marketingu, wykorzystał okoliczności, poszczekał na Twitterze i cyk, z totalnie nieznanego "artysty" stal sie popularny xDD

0

@clyde Oj tak, pieniądze nie są najważniejsze ale o wynagrodzenie za wystąpienie w programie zaczął już się na początku pultać XD

2

Patrząc na zachowanie Kapeli w Hejt Parku mam wrażenie, że to podróbka Jokera xD Mam nadzieje, ze chlop nie odklei sie od rzeczywistości na tyle, żeby nie wiem - zaminować Warszawę XD

2

1

@mat32 Na obecna chwile nie zamierzam mieć dzieci, swoich czy tez "adoptowanych" wiec przeszkadzałoby

3

Uncharted 4 również zadebiutuje na PC, szkoda ze nie wszystkie czesci. Przytuliłbym taki pakiecik ;v

0

@CzarnyKapelusz Czarne czasy polskiego internetu, dobrze ze zostali zakopani w internecie tak szybko jak sie pojawili

3

@snake99 Snejk, wez juz sie schowaj do jaskini

1

https://www.reddit.com/r/Battlefield6/comments/nlw7g3/trailer_removed_foul_frames_and_upscaled_to_1080p/

Ojoj, coś czuje że BF może mieć trailer porównywalny poziomem z do tego z "1"
Hype rośnie

2

Fifa powoduje, że nawet jupiterzy którzy slynna z swojego spokoju i opanowania zaczynają rzucać mięsem xd

https://fb.watch/5LruR1xtU1/

2

@neeed najczęściej 2,3 ale zdarza się wyjść do okolic 5 xd

4

@DonMatteo901 No to już smiało można powiedzieć, ze cały przyszły sezon ma z głowy

0

@Joe_Pesci
@KrwawyAlways
Ajaja, oba tytuły znam xD

3

@VamosRakieta Strach pomyśleć co chłop będzie wypisywał kiedy przyjdą upały xD

11

@Pilka_jest_okragla To samo moze powiedziec Madryt o swoich porażkach

0

Macie jakieś ulubione utwory, które nawiązują lub są inspirowane grami?
Imo chyba faworyt, nic lepszego niż utwór Zeusa nie znalazłem.


27

@RobiS oj byczku, minus 1

0

Te ploteczki coraz głupsze xD
Ej, Kuman jednak możesz zostać bo nie znaleźliśmy nikogo lepszego xD

3

@kosiarz92 Ojoj, nagłówek (nie ukrywajmy - większość ludzi czyta tylko nagłówki) to karma dla antyszczepionkowców xD

3

@mat32 Nic nie widziałeś, nic nie słyszałeś, nic nie wiesz. :v

0

@Hopner15 A temu co znowu się dzieje? xDD

2

https://cutt.ly/knratO5
https://cutt.ly/Lnraomx
https://cutt.ly/CnraswS
https://cutt.ly/RnradEd
No ładnie się Pan Łukasz bawi, niby 2021 a wciąż spotyka się takich świrów, odklejonych od rzeczywistości, przykre.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?