0

@TheHeisenberg Gusta i guściki, wiadomo ze taka topka to czysto subiektywna rzecz

2


Co za bit, Louis obok Soulpete to najlepszy producent w Polsce.

0

@lucas/catalan Oczywiście, że szkoda

2

@MSN1998 Ale to chyba logiczne, ze osoby zaszczepione będą miały większe "przywileje"
Halo, walczymy z pandemia. Niestety średnio w takiej walce jest miejsce dla antyszczepionkowcow xd
A porównania do holocaustu nawet nie skomentuje, żenada wywalila w kosmos

64

@JANEK777 Spokojnie, z konfy się wyrasta

1

@Mario96w ten uczuc kiedy liczysz na fajna goraca dyskusje a tutaj cyk, większość komentarzy usunięta, ktoś się za bardzo zagotował chyba xd

0

@zwyklykibic93 a czy o wykorzystywaniu ogniw wodorowych gada z pol internetu czy tylko grono ktore się tym interesuje? Poza tym ten temat jest w miarę kontrowersyjny a ludzie takie rzeczy lubią

0

@zwyklykibic93 No popularne, to fakt nie opinia byczku xD Wystarczy spojrzeć, że od rana la rambla o tym trabi. Ty też możesz zajac się czymś wartościowym a nie toczysz jakas śmieszna krucjatę o tematy na które ludzie dyskutują

Ogólnie fajnie, że taki temacik wyciekl. Typy takie jak ty mogą się dowartościować, inni pośmiać a jeszcze kolejni ponarzekać na upadek świata, wszyscy zadowoleni

0

@zwyklykibic93 o nie, ludzie rozmawiają na popularne tematy, dejta mnie wincyj polityki!!!

0

@tomek8756 Ty nie miałeś w swoim życiu przeżyć które chciałbyś zakopac 6 stop pod ziemia? :V

1

@Barca1992 mam to gdzieś, krzywdy nikomu nie robia

1

@RobiS linkiewicz

0

@kuz internetowe celebrutki slynna z wciągania koksu z uja, czy tez pseudo filmików edukacyjnych gdzie chodziło o świecenie tyłkiem czy tez pokazywanie kolekcji dildo, wyciek jakiś starych filmów to małe piwo

0

@clyde Youtube tez ma chyba swoj odpowiednik premium który usuwa reklamy jak na Spotify, wiec nawet niekoniecznie musisz barwy zmieniac

0

@clyde Jest dużo wygodniejsza i praktyczniejsza od jutuba a z perspektywy człowieka, któremu ciągle coś musi lecieć na głosnikach czy też słuchawkach jest to idealna aplikacja :D

0

@Fawrf czas ubrać swoje klapki, wziąć dzidę i udać się na polowanie

1

@Chakalaka Otóż to, gorzej jak ma konserwatywnych rodziców i zrobia jej z tego powodu jakies problemy

2

@obiektywny12 nie każdy, nie generalizuj

0

@clyde Z spotifaja. Nie wyobrażam sobie życia bez tej aplikacji xd

1

@LuisSalvano a tutaj cyk, Neymarowi padla psycha po kolejnej porazce w LM i odchodzi ale do MLS z mysla o zakonczeniu kariery xDD

3

@Mat_Cat stres przed egzaminem nieważne jakim to w pełni normalna sprawa wiec dlaczego nie dla niego?

1

@kubix05 Co tutaj mówić, poziom spadl xd

2

@TheHeisenberg Pis jest prounia jeżeli widza pieniążki, jak unia czegoś wymaga to juz fujka i be xD

1

@LuisSalvano Pożyjemy zobaczymy, ja jednak obstawiam ze Ney "podzieli" los Ronaldinho.
Za dużo przerw, niezbyt profesjonalne podejście do tematu (mecz w lidze mistrzów, a na co to komu. Siorka cho na melanż xD)
Aczkolwiek bardzo chciałbym odszczekać te słowa, bo oglądanie Neymara to sama przyjemność, nawet w Paryżu.

7

@tristan87 Kto w Polsce mieszka, ten w cyrku się nie śmieje

0

@LuisSalvano Tylko Ney to brazylijczyk, ci lubia zejsc z poziomu w okolicy 30 ale niekoniecznie musza

1

@Rust_Cohle a to tez nieraz mialem, przerabane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?