marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheHeisenberg Gusta i guściki, wiadomo ze taka topka to czysto subiektywna rzecz
2
Co za bit, Louis obok Soulpete to najlepszy producent w Polsce.
0
@lucas/catalan Oczywiście, że szkoda
2
@MSN1998 Ale to chyba logiczne, ze osoby zaszczepione będą miały większe "przywileje"
Halo, walczymy z pandemia. Niestety średnio w takiej walce jest miejsce dla antyszczepionkowcow xd
A porównania do holocaustu nawet nie skomentuje, żenada wywalila w kosmos
64
@JANEK777 Spokojnie, z konfy się wyrasta
1
@Mario96w ten uczuc kiedy liczysz na fajna goraca dyskusje a tutaj cyk, większość komentarzy usunięta, ktoś się za bardzo zagotował chyba xd
0
@zwyklykibic93 a czy o wykorzystywaniu ogniw wodorowych gada z pol internetu czy tylko grono ktore się tym interesuje? Poza tym ten temat jest w miarę kontrowersyjny a ludzie takie rzeczy lubią
0
@zwyklykibic93 No popularne, to fakt nie opinia byczku xD Wystarczy spojrzeć, że od rana la rambla o tym trabi. Ty też możesz zajac się czymś wartościowym a nie toczysz jakas śmieszna krucjatę o tematy na które ludzie dyskutują
Ogólnie fajnie, że taki temacik wyciekl. Typy takie jak ty mogą się dowartościować, inni pośmiać a jeszcze kolejni ponarzekać na upadek świata, wszyscy zadowoleni
0
@zwyklykibic93 o nie, ludzie rozmawiają na popularne tematy, dejta mnie wincyj polityki!!!
0
@tomek8756 Ty nie miałeś w swoim życiu przeżyć które chciałbyś zakopac 6 stop pod ziemia? :V
1
@Barca1992 mam to gdzieś, krzywdy nikomu nie robia
1
@RobiS linkiewicz
0
@kuz internetowe celebrutki slynna z wciągania koksu z uja, czy tez pseudo filmików edukacyjnych gdzie chodziło o świecenie tyłkiem czy tez pokazywanie kolekcji dildo, wyciek jakiś starych filmów to małe piwo
0
@clyde Youtube tez ma chyba swoj odpowiednik premium który usuwa reklamy jak na Spotify, wiec nawet niekoniecznie musisz barwy zmieniac
0
@clyde Jest dużo wygodniejsza i praktyczniejsza od jutuba a z perspektywy człowieka, któremu ciągle coś musi lecieć na głosnikach czy też słuchawkach jest to idealna aplikacja :D
0
@Fawrf czas ubrać swoje klapki, wziąć dzidę i udać się na polowanie
1
@Chakalaka Otóż to, gorzej jak ma konserwatywnych rodziców i zrobia jej z tego powodu jakies problemy
2
@obiektywny12 nie każdy, nie generalizuj
0
@clyde Z spotifaja. Nie wyobrażam sobie życia bez tej aplikacji xd
2
https://www.donald.pl/artykuly/ZqWbTpsb/bialystok-nastolatka-zostala-wyrzucona-z-katolickiej-szkoly-za-udzial-w-strajku-kobiet
Dziewczyna pewnie zadowolona, ze ja wypieprzyli z szkoły xD
1
@LuisSalvano a tutaj cyk, Neymarowi padla psycha po kolejnej porazce w LM i odchodzi ale do MLS z mysla o zakonczeniu kariery xDD
3
@Mat_Cat stres przed egzaminem nieważne jakim to w pełni normalna sprawa wiec dlaczego nie dla niego?
1
@kubix05 Co tutaj mówić, poziom spadl xd
2
@TheHeisenberg Pis jest prounia jeżeli widza pieniążki, jak unia czegoś wymaga to juz fujka i be xD
9
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/180693844_4208815785795260_7527259749544565379_n.png?_nc_cat=107&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=hcxSIeZrldcAX8769qh&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=85010a2598e6c049e79f64337c9fe91f&oe=60B6A75D
Kiedyś to była kolka, teraz to nie ma kolki ;/
1
@LuisSalvano Pożyjemy zobaczymy, ja jednak obstawiam ze Ney "podzieli" los Ronaldinho.
Za dużo przerw, niezbyt profesjonalne podejście do tematu (mecz w lidze mistrzów, a na co to komu. Siorka cho na melanż xD)
Aczkolwiek bardzo chciałbym odszczekać te słowa, bo oglądanie Neymara to sama przyjemność, nawet w Paryżu.
7
@tristan87 Kto w Polsce mieszka, ten w cyrku się nie śmieje
0
@LuisSalvano Tylko Ney to brazylijczyk, ci lubia zejsc z poziomu w okolicy 30 ale niekoniecznie musza
1
https://www.donald.pl/artykuly/JP4C8bUE/chiny-zdelegalizowaly-marnowanie-jedzenia-troche-dla-zasady-a-troche-przeciwko-popisywaniu-sie-rozrzutnoscia
Chiny z rigczem
1
@Rust_Cohle a to tez nieraz mialem, przerabane