marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
https://wtv.pl/nie-zyje-29-letni-lotysz-ktory-padl-ofiara-homofobicznego-ataku-zostal-podpalony-ws-300421
Homofoby nieźle się bawią, tutaj jakiś atak nożem, tutaj podpalenie. Niektórym nienawiść totalnie mozg wyniszcza
0
@Ghazul3293 mata jest głosem kapkę młodszego pokolenia przynajmniej dla nich xd
4
@Quavosk Dosyć sceptycznie do "życia pozagrobowego" podchodzę, umierasz i se tam gnijesz w ziemi ewentualnie zostaniesz skremowany ale 100% pewności bede mial kiedy już se tam kopnę w kalendarz
0
@damiano996 Przychodzi Xavi, buduje swój projekt z wciąż ograniczonym budżetem, jest progres ale trofea pod koniec sezonu się nie zgadzają i cyk, kolejne zwolnionko :D
Plotki ploteczki ale jeżeli jest w nich coś z prawdy to masakra, Barcelona jest w przebudowie, trener nie dostaje transferów o które prosi, okoliczności zmuszają go do szybkiego wdrażania młodzieży, liczne kontuzje + brak formy u kluczowych piłkarzy (szczególnie Leo) i po ogarnięciu tego syfu, zbudowaniu fundamentów pod przyszłość miałby zostać zwolniony xD
Trochę śmieszne, trochę przykre. Rozumiem, że mamy ogromną presje na trofea ale tutaj wręcz trzeba uwzględnić pewne czynniki.
5
@msmsms Każda dziedzina ma swoich Januszów i "specjalistów" xD
2
Imo głupota jeżeli to prawda, widać że ta drużyna potrzebuje kilku wzmocnień i czasu, na obecna chwile żaden trener nie ulepiłby nic lepszego z tego co mamy.
A poza tym widać, że za Koemanem stoją piłkarze, co też jest wazne
1
@macio_944 W sumie typowy podział. Przeciętny pracownik zgarnia jakieś "ochłapy" - prezes grube tysiące. Chyba nikogo to nie dziwi xD
3
Ależ Kukon cudowny klimat zrobił na teledyskach, mega
9
@BorzyKrzys Koniec świata, majówka już prawie tuż tuż a chłop se browarki kupił. Trza robić sensacje w sieci, tak nie moszna
3
@Ghazul3293 No właśnie gra, żeby był coraz lepszy i łapał doświadczenie. Oglądając z ławki jak gra Roberto nie zyska ani tego, ani tego.
16
@Ghazul3293 Różnica jest taka, że Roberto juz lepszy nie będzie. Dest ma spore pole do rozwoju i poprawy bo chyba niektórzy juz zapominają, że to młody piłkarz który przeszedł do silniejszej ligi i zostaje wrzucony w dosyć specyficznych okolicznościach pandemicznego sezonu.
1
@Kgorecki2500 to tylko drobna statystka, prawdopodobnie większość młodych wyborców konfederacji wyrosnie z swojej ulubionej partii xd
5
@Raducioju Dopiero czwartek, a Ty już majówkę rozpoczynasz.
2
@Shroud La bamby nie zmienisz, nic tylko olać takich gagatków
0
Wyścig ślimaków i La Liga parzy, tak naprawdę to żaden klub nie chce wygrać ligi xDD
0
@Wilczeq No mamy, mamy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Huck W sumie to niczego Ci nie udowodnił - obrońcy popełniają błędy, doprawdy - niespotykane zjawisko
1
@DonMatteo901 Nic tylko czekać na jakieś durne porównania do LGBT. Poziom spadł na samo dno i już się nie podniesie
5
Piłkarze Realu Madryt odnieśli w tym sezonie więcej kontuzji (57) niż strzelili goli w lidze hiszpańskiej (56)
No niezle się bawią w tym Madrycie xd
0
@LuisSalvano Tego to nie wiem, nie siedzę w głowie Neymara ale być może wygranie LM będzie jednym z czynników które wpłynie na jego decyzję
0
No i PSG niech idzie po LM, a szanse na przedłużenie kontraktu przez Neymara się zwiększą. :V
2
@Geer Zapomnieli o zapomnianym zawodniku
1
https://www.gry-online.pl/newsroom/rick-i-morty-sezon-5-juz-niedlugo-pojawi-sie-na-hbo-go/z31fae6
Eh, ta cyfrowa dystrybucja xD
11
@10SzymonBarca10 To teraz w szkole trzeba mieć długie gacie?
1
@FC1899Barca Barcelona to dom dla Xaviego, Iniesty, Messiego, Busiego, Pique i kupy innych grajków, którzy oddaliby wiele za Barce, nie dla kogoś kto odszedł bo miał konflikt z prezydentem (czytaj. chciał pieniążki i bycia głównym działem xD)
1
@BarcaaVEB Pulisic na luzie mógł sobie leżak rozłożyć w polu karnym xDD
0
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/178936573_3882877105113812_2894934290611692292_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=El2Il_SmHC0AX8mZpYd&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=90b4d463d0bff78340ad5088ddd14e8f&oe=60AC1575
Coś w tym jest :V
2
@prokofiew Forum czysto sportowe masz pod artykułami, la bamba jest od wszystkiego i od niczego, prosty podział.
2
@Chakalaka Idealne podsumowanie