2

https://wtv.pl/nie-zyje-29-letni-lotysz-ktory-padl-ofiara-homofobicznego-ataku-zostal-podpalony-ws-300421
Homofoby nieźle się bawią, tutaj jakiś atak nożem, tutaj podpalenie. Niektórym nienawiść totalnie mozg wyniszcza

0

@Ghazul3293 mata jest głosem kapkę młodszego pokolenia przynajmniej dla nich xd

4

@Quavosk Dosyć sceptycznie do "życia pozagrobowego" podchodzę, umierasz i se tam gnijesz w ziemi ewentualnie zostaniesz skremowany ale 100% pewności bede mial kiedy już se tam kopnę w kalendarz

0

@damiano996 Przychodzi Xavi, buduje swój projekt z wciąż ograniczonym budżetem, jest progres ale trofea pod koniec sezonu się nie zgadzają i cyk, kolejne zwolnionko :D
Plotki ploteczki ale jeżeli jest w nich coś z prawdy to masakra, Barcelona jest w przebudowie, trener nie dostaje transferów o które prosi, okoliczności zmuszają go do szybkiego wdrażania młodzieży, liczne kontuzje + brak formy u kluczowych piłkarzy (szczególnie Leo) i po ogarnięciu tego syfu, zbudowaniu fundamentów pod przyszłość miałby zostać zwolniony xD
Trochę śmieszne, trochę przykre. Rozumiem, że mamy ogromną presje na trofea ale tutaj wręcz trzeba uwzględnić pewne czynniki.

5

@msmsms Każda dziedzina ma swoich Januszów i "specjalistów" xD

2

Imo głupota jeżeli to prawda, widać że ta drużyna potrzebuje kilku wzmocnień i czasu, na obecna chwile żaden trener nie ulepiłby nic lepszego z tego co mamy.

A poza tym widać, że za Koemanem stoją piłkarze, co też jest wazne

1

@macio_944 W sumie typowy podział. Przeciętny pracownik zgarnia jakieś "ochłapy" - prezes grube tysiące. Chyba nikogo to nie dziwi xD

3


Ależ Kukon cudowny klimat zrobił na teledyskach, mega

9

@BorzyKrzys Koniec świata, majówka już prawie tuż tuż a chłop se browarki kupił. Trza robić sensacje w sieci, tak nie moszna

3

@Ghazul3293 No właśnie gra, żeby był coraz lepszy i łapał doświadczenie. Oglądając z ławki jak gra Roberto nie zyska ani tego, ani tego.

16

@Ghazul3293 Różnica jest taka, że Roberto juz lepszy nie będzie. Dest ma spore pole do rozwoju i poprawy bo chyba niektórzy juz zapominają, że to młody piłkarz który przeszedł do silniejszej ligi i zostaje wrzucony w dosyć specyficznych okolicznościach pandemicznego sezonu.

1

@Kgorecki2500 to tylko drobna statystka, prawdopodobnie większość młodych wyborców konfederacji wyrosnie z swojej ulubionej partii xd

5

@Raducioju Dopiero czwartek, a Ty już majówkę rozpoczynasz.

2

@Shroud La bamby nie zmienisz, nic tylko olać takich gagatków

0

Wyścig ślimaków i La Liga parzy, tak naprawdę to żaden klub nie chce wygrać ligi xDD

0

@Wilczeq No mamy, mamy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Huck W sumie to niczego Ci nie udowodnił - obrońcy popełniają błędy, doprawdy - niespotykane zjawisko

1

@DonMatteo901 Nic tylko czekać na jakieś durne porównania do LGBT. Poziom spadł na samo dno i już się nie podniesie

5

Piłkarze Realu Madryt odnieśli w tym sezonie więcej kontuzji (57) niż strzelili goli w lidze hiszpańskiej (56)

No niezle się bawią w tym Madrycie xd

0

@LuisSalvano Tego to nie wiem, nie siedzę w głowie Neymara ale być może wygranie LM będzie jednym z czynników które wpłynie na jego decyzję

0

No i PSG niech idzie po LM, a szanse na przedłużenie kontraktu przez Neymara się zwiększą. :V

2

@Geer Zapomnieli o zapomnianym zawodniku

11

@10SzymonBarca10 To teraz w szkole trzeba mieć długie gacie?

1

@FC1899Barca Barcelona to dom dla Xaviego, Iniesty, Messiego, Busiego, Pique i kupy innych grajków, którzy oddaliby wiele za Barce, nie dla kogoś kto odszedł bo miał konflikt z prezydentem (czytaj. chciał pieniążki i bycia głównym działem xD)

1

@BarcaaVEB Pulisic na luzie mógł sobie leżak rozłożyć w polu karnym xDD

2

@prokofiew Forum czysto sportowe masz pod artykułami, la bamba jest od wszystkiego i od niczego, prosty podział.

2

@Chakalaka Idealne podsumowanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?