marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@saczers438 Może tak, może nie.
Nie ma co gdybać, Ney to już przeszłość
1
@Martwy Tylko, że @damiano996 chodzi o sam fakt kupowania lodów ekipy, nie późniejszą odsprzedaż papierka za grube pieniądze.
12
@damiano996 bo my za dzieciaka nie mieliśmy obsesji na punkcie tazosow czy ulubionych chrupkach XD
1
@DLFCB Bartek bez problemy poszedłby na taka wymiane xD
1
@PatrychoO Woda niegazowana, kawusia i herbata
0
@Fawrf Idealna lektura na kibelek xD
1
@PatrychoO Mimo niedokończonej historii to warto, książki to top topów w fantastyce i dużo bardziej rozbudowują swiat czy też postacie w porównaniu z serialem. Wiadomo, potem będziesz czekał z niecierpliwością na kontynuacje wyczekując jakiegokolwiek info xD
1
@Chakalaka Ależ Ci tu chłopaki piękną dyskusje odstawili :D
2
@mat32 Transferinfo to pośrednik, chociażby pierwsze info pochodzi z Kickera i Bilda, wiec bez roznicy
5
@Bagsik88 Przecież City nie chciało puścić Garcii ale kontrakt się kończy to niewiele maja do gadania
3
@PatrychoO Martin pewnie wziął się za pisanie :v
Nie no, na co ja liczę xd
0
@saczers438 oczywiście, że dobry. Nie uwiazemy juz nikogo na długim kontakcie z wysoka pensja
6
Ciekawe ilu dzieciaków co teraz zabijają się po lidlach o lody w święta śmieszkowało z Januszów, którzy urządzali takie samo polowanie na karpie ;v
1
@PatrychoO Na Fortnite obecnie jest taka sama fala hejtu, jak jeszcze kilka lat temu na minecrafta. W koncu pojawi sie nowa gra, ktora zapisze sie jako kupa w podswiadomosci "graczy" i fortnite juz bedzie spoko gra xD
0
@sokot Dest staruszek xdd
2
@Chakalaka Przepiękny wylew xD
0
@LuisSalvano O, tego się nie spodziewałem :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
26
Przynajmniej do następnego meczu hejty pochowane po jaskiniach. xD
1
@Barcelismo no ale w sumie co z tego? Nawet za bardzo nie kojarzę ziomka z komentarzy xD
1
@Jakchcesz Się chłopak zdenerwował jak się dowiedział, że La Bamba uważa za "100" sytuację, gdzie blokuje Cię 3 obrońców xD
0
@Explode Jak wy takie sytuacje jak z Griezem zaliczacie do 100 to potem nie dziwie sie, ze tutaj panuje stereotyp ze francuz pieprzy wiekszosc sto procentowych sytuacji xD
1
@leonek160 Ale to jakies typy papierki na stronach typu allegro wystawiaja, normalnie lody ekipy chodza po jakies 2 zlote bodajże wiec nie siej fermentu xD
0
@Vampir707 Nie mówię o specjalnym zaniżaniu danych ale jeżeli statystyki by się zgadzały i podczas zamknięcia gospodarki robiliby mniej testów to w jakimiś stopniu pokazywałoby dlaczego jest mniej zarażonych według oficjalnych danych
5
@Vampir707 Być może ilosc testów, fajnie gdyby ktoś odgrzebał te dane
0
@ClassicRock Poszło:D
0
@MeMyselfAndI Wciaz uwazam, ze Leo w prime grajac adekwatnie do swojego poziomu w topowym klubie z PL zrobilby z nia co chce ;v
21
@adambądkowski93 Leo w lidze mistrzow pokazal jak w szczytowej formie (czyli przez prawie cala kariere) traktowalby kluby z PL
1
@LionelM95 również 24 cale i imo na full HD również jest ładniutko ale gdybym pogral na 2k to miałbym ciężko się przestawić na full HD, kwestia przyzwyczajenia, coś jak z fpsami
0
@betonito przecież Perez byl tutaj bohaterem przez jeden dzień, na następny dzień był już dzbanem xd