0

@saczers438 Może tak, może nie.
Nie ma co gdybać, Ney to już przeszłość

1

@Martwy Tylko, że @damiano996 chodzi o sam fakt kupowania lodów ekipy, nie późniejszą odsprzedaż papierka za grube pieniądze.

12

@damiano996 bo my za dzieciaka nie mieliśmy obsesji na punkcie tazosow czy ulubionych chrupkach XD

1

@DLFCB Bartek bez problemy poszedłby na taka wymiane xD

1

@PatrychoO Woda niegazowana, kawusia i herbata

0

@Fawrf Idealna lektura na kibelek xD

1

@PatrychoO Mimo niedokończonej historii to warto, książki to top topów w fantastyce i dużo bardziej rozbudowują swiat czy też postacie w porównaniu z serialem. Wiadomo, potem będziesz czekał z niecierpliwością na kontynuacje wyczekując jakiegokolwiek info xD

1

@Chakalaka Ależ Ci tu chłopaki piękną dyskusje odstawili :D

2

@mat32 Transferinfo to pośrednik, chociażby pierwsze info pochodzi z Kickera i Bilda, wiec bez roznicy

5

@Bagsik88 Przecież City nie chciało puścić Garcii ale kontrakt się kończy to niewiele maja do gadania

3

@PatrychoO Martin pewnie wziął się za pisanie :v

Nie no, na co ja liczę xd

0

@saczers438 oczywiście, że dobry. Nie uwiazemy juz nikogo na długim kontakcie z wysoka pensja

6

Ciekawe ilu dzieciaków co teraz zabijają się po lidlach o lody w święta śmieszkowało z Januszów, którzy urządzali takie samo polowanie na karpie ;v

1

@PatrychoO Na Fortnite obecnie jest taka sama fala hejtu, jak jeszcze kilka lat temu na minecrafta. W koncu pojawi sie nowa gra, ktora zapisze sie jako kupa w podswiadomosci "graczy" i fortnite juz bedzie spoko gra xD

0

@sokot Dest staruszek xdd

2

@Chakalaka Przepiękny wylew xD

0

@LuisSalvano O, tego się nie spodziewałem :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

26

Przynajmniej do następnego meczu hejty pochowane po jaskiniach. xD

1

@Barcelismo no ale w sumie co z tego? Nawet za bardzo nie kojarzę ziomka z komentarzy xD

1

@Jakchcesz Się chłopak zdenerwował jak się dowiedział, że La Bamba uważa za "100" sytuację, gdzie blokuje Cię 3 obrońców xD

0

@Explode Jak wy takie sytuacje jak z Griezem zaliczacie do 100 to potem nie dziwie sie, ze tutaj panuje stereotyp ze francuz pieprzy wiekszosc sto procentowych sytuacji xD

1

@leonek160 Ale to jakies typy papierki na stronach typu allegro wystawiaja, normalnie lody ekipy chodza po jakies 2 zlote bodajże wiec nie siej fermentu xD

0

@Vampir707 Nie mówię o specjalnym zaniżaniu danych ale jeżeli statystyki by się zgadzały i podczas zamknięcia gospodarki robiliby mniej testów to w jakimiś stopniu pokazywałoby dlaczego jest mniej zarażonych według oficjalnych danych

5

@Vampir707 Być może ilosc testów, fajnie gdyby ktoś odgrzebał te dane

0

@ClassicRock Poszło:D

0

@MeMyselfAndI Wciaz uwazam, ze Leo w prime grajac adekwatnie do swojego poziomu w topowym klubie z PL zrobilby z nia co chce ;v

21

@adambądkowski93 Leo w lidze mistrzow pokazal jak w szczytowej formie (czyli przez prawie cala kariere) traktowalby kluby z PL

1

@LionelM95 również 24 cale i imo na full HD również jest ładniutko ale gdybym pogral na 2k to miałbym ciężko się przestawić na full HD, kwestia przyzwyczajenia, coś jak z fpsami

0

@betonito przecież Perez byl tutaj bohaterem przez jeden dzień, na następny dzień był już dzbanem xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?