marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale niektórzy tutaj muszą sztywniutko siedzieć wśród znajomych
1
@amanter No mniej wiecej tak wyglada gra typowej 9 jakiej potrzebujemy, u nas ma kto kreować sytuacje ale juz niejednokrotnie przekonaliśmy się w tym sezonie, ze sa problemy z wykonczeniem
2
@LuisSalvano Real z toksycznością pożegnał sie praktycznie razem z Mou ale jak widać niektórym kibicom jeszcze zostało xD
7
@Senyer Pique zgasił entuzjazm dziennikarzy :V
0
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/odblokowanie-kanalu-sueskiego-operator-koparki-opowiada-jak-wygladalo/lrlh7wn?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=fb_bi
No niezle chca chlopakow wydymac
26
@LuisSalvano Homoseksualizm wynalazek 2021 roku XDDD
A co do pytania to odpuszczam, nie pcham sie tam gdzie mnie nie chca
14
@LuisSalvano Gdyby to samo źródło podało info, że Ney przechodzi do Barcy to już byś tutaj skakał z radości ale, że podało info o pozostaniu Brazylijczyka w PSG to kpisz i żartujesz sobie z tego info. Przykre jest Twoje podejście do różnorakich ploteczek xD
5
@MarioVeB! zaklad to zaklad, trza byc honorowym
1
@norbi77 Otóż to, trzeba odgrzać jeszcze ciepłego kotleta
1
https://www.ppe.pl/news/156487/tworca-days-gone-potwierdza-sony-bardziej-zalezy-na-wyniku-metacritic-niz-graczach.html
Imo trochę dziwna polityka z strony Sony, wiele bardzo dobrych gierek ma niską/przecietna ocene od krytyków ale w takich przypadkach gracze decydują portfelami. Chyba w tym konkretnym przypadku za słabo decydowaliśmy, albo Sony ma gdzieś graczy :p
0
@Szklaner Mi sie tam nowe Residenty podobają, zacne giereczki
9
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/175162915_1579897445536738_4408638620528386466_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=TKaEp9uHW0kAX89g-rl&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=12faa1870b1b00bd8161ff5ae2f0ba27&oe=60A11D41
Coś w tym jest xDD
0
ale klimacik :o
16
Ojoj, ale przeczuwam bóle tyłka o Dissa. Chłopak śmieje się z wszystkich równo, a nie tylko z Realu jak kiedyś, nie boi się wyrazić swojego nieraz kontrowersyjnego zdania i chłopak już jest fuj i be xD
4
@MesQueUnClub96 juz nie pamietam kiedy sie tak w pelni wyspalem xD
0
@fcbfan1993 nie mieści się:(
0
@chudymc no ale kupiłem bilet jednorazowy który jest aktywny, czyli moge na nim jeździć dopóki mnie nie sprawdzą?
0
Tej, jak kupuje bilet w aplikacji ipko to trzeba go jakos skaskowac? Bo nigdzie nie widzę takiej opcji XD
0
@10SzymonBarca10 Ciekawe jakie statystyki by już wykręcił gdyby nie ta kontuzja..
0
@Zip Wciąż licze, że to jakaś marny marketing bo to zbyt zalosne na beef xD
0
https://www.eurogamer.pl/articles/2021-04-15-days-gone-premiera-na-pc-w-maju-jest-gameplay
oho, będzie ciekawy miesiac 15 maja Mass Effect a 19 Days Gone. RIP moja wypłata XD
Co ciekawe, prawie że świeża gra z stajni sony kosztuje 170 złotych, a remaster trylogii sprzed kilku lat 270 XD EA, po prostu
0
Szkoda, że Intruz miesza się w takie dziecinady. Imo najlepsze uliczny raper ale Step i jego koledzy z branży maja na niego zly wplyw xD
0
https://radioszczecin.pl/1,422163,prokuratura-wszczyna-sledztwo-ws-szczecinskiego-
Przepiękna informacja, aż kawusia lepiej smakuje
2
@LuisSalvano Bańka w tą, bańka w tamtą i mamy Francuzów z gigantycznymi kontraktami chociażby. Mam nadzieję, że Laporta ukróci to rozdawnictwo dla piłkarzy, którzy jeszcze nic dla klubu nie zrobili.
0
@Rust_Cohle widziałem tylko 1, z usunięciem konta. Przynudzasz juz byku :D
I moja propozycja to bezpośrednia kontra do w.w zakładu, gdzie imo byl durny warunek
1
@MaTt_BarcaFan Bo mi zależy na atencji ludzi z sieci, aż tak nisko nie upadłem xD
No ale analizatorzy ludzkich zachowań z la bamby już mają swoje powody dlaczego to zaproponowałem nie uwzględniając po prostu połączenia zabawy z pożytecznością xD Trochę to przykre, trochę śmieszne.
0
@MaTt_BarcaFan To nie ja mówię randomowym ludziom z sieci, żeby się zwracali do mnie per pan więc sio. Napisałbym do niego na PW, ale takie sprawy sie powinno przy świadkach załatwiać
0
@Ghotti Nie no, liczę że jednak jest honorowym userem pod tym względem xD
4
Dobra, @LuisSalvano zakładziki z usuwaniem konta to za gruba sprawa jak na moje uzależnienie ale proponuje zakładzik o 100 ziko (nie do łapki, a na wybrany cel typu schronisko, jakas zrzutka na pomagam. Wszystko do uzgodnienia) jeżeli Ney przejdzie lub też nie w ciągu najbliższego okienka transferowego. Nutka hazardu z magia pożyteczności, co Ty na to? :D
1
@dadan1990 Na Netflixie na pewno jest