1

Ale niektórzy tutaj muszą sztywniutko siedzieć wśród znajomych

1

@amanter No mniej wiecej tak wyglada gra typowej 9 jakiej potrzebujemy, u nas ma kto kreować sytuacje ale juz niejednokrotnie przekonaliśmy się w tym sezonie, ze sa problemy z wykonczeniem

2

@LuisSalvano Real z toksycznością pożegnał sie praktycznie razem z Mou ale jak widać niektórym kibicom jeszcze zostało xD

7

@Senyer Pique zgasił entuzjazm dziennikarzy :V

26

@LuisSalvano Homoseksualizm wynalazek 2021 roku XDDD
A co do pytania to odpuszczam, nie pcham sie tam gdzie mnie nie chca

14

@LuisSalvano Gdyby to samo źródło podało info, że Ney przechodzi do Barcy to już byś tutaj skakał z radości ale, że podało info o pozostaniu Brazylijczyka w PSG to kpisz i żartujesz sobie z tego info. Przykre jest Twoje podejście do różnorakich ploteczek xD

5

@MarioVeB! zaklad to zaklad, trza byc honorowym

1

@norbi77 Otóż to, trzeba odgrzać jeszcze ciepłego kotleta

1

https://www.ppe.pl/news/156487/tworca-days-gone-potwierdza-sony-bardziej-zalezy-na-wyniku-metacritic-niz-graczach.html

Imo trochę dziwna polityka z strony Sony, wiele bardzo dobrych gierek ma niską/przecietna ocene od krytyków ale w takich przypadkach gracze decydują portfelami. Chyba w tym konkretnym przypadku za słabo decydowaliśmy, albo Sony ma gdzieś graczy :p

0

@Szklaner Mi sie tam nowe Residenty podobają, zacne giereczki

0


ale klimacik :o

16

Ojoj, ale przeczuwam bóle tyłka o Dissa. Chłopak śmieje się z wszystkich równo, a nie tylko z Realu jak kiedyś, nie boi się wyrazić swojego nieraz kontrowersyjnego zdania i chłopak już jest fuj i be xD

4

@MesQueUnClub96 juz nie pamietam kiedy sie tak w pelni wyspalem xD

0

@fcbfan1993 nie mieści się:(

0

@chudymc no ale kupiłem bilet jednorazowy który jest aktywny, czyli moge na nim jeździć dopóki mnie nie sprawdzą?

0

Tej, jak kupuje bilet w aplikacji ipko to trzeba go jakos skaskowac? Bo nigdzie nie widzę takiej opcji XD

0

@10SzymonBarca10 Ciekawe jakie statystyki by już wykręcił gdyby nie ta kontuzja..

0

@Zip Wciąż licze, że to jakaś marny marketing bo to zbyt zalosne na beef xD

0

https://www.eurogamer.pl/articles/2021-04-15-days-gone-premiera-na-pc-w-maju-jest-gameplay

oho, będzie ciekawy miesiac 15 maja Mass Effect a 19 Days Gone. RIP moja wypłata XD

Co ciekawe, prawie że świeża gra z stajni sony kosztuje 170 złotych, a remaster trylogii sprzed kilku lat 270 XD EA, po prostu

0


Szkoda, że Intruz miesza się w takie dziecinady. Imo najlepsze uliczny raper ale Step i jego koledzy z branży maja na niego zly wplyw xD

0

2

@LuisSalvano Bańka w tą, bańka w tamtą i mamy Francuzów z gigantycznymi kontraktami chociażby. Mam nadzieję, że Laporta ukróci to rozdawnictwo dla piłkarzy, którzy jeszcze nic dla klubu nie zrobili.

0

@Rust_Cohle widziałem tylko 1, z usunięciem konta. Przynudzasz juz byku :D
I moja propozycja to bezpośrednia kontra do w.w zakładu, gdzie imo byl durny warunek

1

@MaTt_BarcaFan Bo mi zależy na atencji ludzi z sieci, aż tak nisko nie upadłem xD
No ale analizatorzy ludzkich zachowań z la bamby już mają swoje powody dlaczego to zaproponowałem nie uwzględniając po prostu połączenia zabawy z pożytecznością xD Trochę to przykre, trochę śmieszne.

0

@MaTt_BarcaFan To nie ja mówię randomowym ludziom z sieci, żeby się zwracali do mnie per pan więc sio. Napisałbym do niego na PW, ale takie sprawy sie powinno przy świadkach załatwiać

0

@Ghotti Nie no, liczę że jednak jest honorowym userem pod tym względem xD

4

Dobra, @LuisSalvano zakładziki z usuwaniem konta to za gruba sprawa jak na moje uzależnienie ale proponuje zakładzik o 100 ziko (nie do łapki, a na wybrany cel typu schronisko, jakas zrzutka na pomagam. Wszystko do uzgodnienia) jeżeli Ney przejdzie lub też nie w ciągu najbliższego okienka transferowego. Nutka hazardu z magia pożyteczności, co Ty na to? :D

1

@dadan1990 Na Netflixie na pewno jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?