marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@LuisSalvano To jest kwestia czasu, kilka lat lub kilkanaście (ewentualnie kilkadziesiąt xD) i mental polaków się zmieni (Juz sie zmienia, co widac u nas - u mlodych) wtedy z przyjemnością się odezwę i popatrzę na pękające tyłki konserw :v
2
@Kgorecki2500 Czysto hipotetycznie. Jedna osoba przyjmuje komunie, zaraża się wirusem, po jakimś czasie idzie do sklepu gdzie spotyka ateistę, dotykają tych samych rzeczy, kichnęła na druga osobe czy tez cokolwiek. No patrzac z perspektywy WALCZYMY Z PANDEMIA nie jest to zbyt odpowiedzialne zachowanie
1
@LS Tylko, ze selekcja naturalna w przypadku wiursa moze siegnac tez totalnie randomowych ludzi, chociażby na zakupach. Stad ważna jest solidarność w tych pandemicznych czasach i tolerowanie takich wybryków z jakiejkolwiek strony nie powinno mieć miejsca
0
@joloskyy Ksiądz wyrzucił z swojego kodeksu miłość do bliźniego? Co z ateistami, którzy nie wierzą w wieczne życie czy też ludzi którzy wyznają inne wierzenia, oni się maja zarazić bo chrześcijanin z duma na piersi przyjmie wirusa? xD Chlop ewidetnie odklejony od rzeczywistości
1
https://gazetakrakowska.pl/kalwaria-zebrzydowska-tysiace-ludzi-zebralo-sie-w-wielki-piatek-mimo-pandemii-arcybiskup-jedraszewski-porownal-aborcje-do/ar/c1-15525125
No nieźle, teraz policja chroni łamiących obostrzenia, ale tylko jeżeli ma to zwiazek z kościołem XD
0
@msmsms Okolice Bielsko Biała xD
1
@tristan87 Kit tam z norma, dwa dni temu juz pięknie słoneczko świeciło i 27 °C było xd
@ArtTiguana99 śląskie
1
@LuisSalvano Jak widać Normalność to często pojęcie czysto subiektywne, dobrze ze powolutku Twoja normslnosc odchodzi do lamusa
0
Nie no, śniegu to się nie spodziewałem XD
0
@PatrychoO Takich to ja na szczęście nie miałem "przyjemności" oglądać xD Bardziej mi chodziło o te które coś sobą reprezentują, jak ten podany wyżej i przy okazji nie są niesmaczne
1
@PatrychoO Wole takie ideologiczne wojenki, szczególnie ze niektóre bilbordy noszą ze sobą jakąś wartość niż oglądać mordy polityków jak przy wyborach na każdym płocie
1
@LuisSalvano Tak czysto z ciekawości, jakbyś zareagował gdyby kiedyś Twoje dziecko przyszło do domu i oznajmiłoby Ci, że jest homoseksualne czy też nie do końca czuję się na swoją płeć?
9
https://pomagam.pl/kochajciemnie
Spoko inicjatywa, przerażające że można nie akceptować orientacji własnego dzieciaka. Przecież takiemu dzieciakowi to od razu zapewne psycha siada
1
@MaaNDooG Zawsze mogło być gorzej :v
3
@LuisSalvano Ojoj, czesto erotyczne podteksty zabrano z bajek dla dzieci, jak żyć? Ojoj, potężne wątki homo w filmach, dziewczyny INTERESUJA sie zmianą płci, ot takie zainteresowanie jak piłeczka. Fejsbuk sie dopasowuje do obecnych czasów (Co z tego, ze wciąż głównymi wyborami jest chłop i baba, po prostu w ustawieniach niestandardowych możesz sobie wybrać zaimek) Potężne problemy, potężnego patrioty ;D
A co do szydzenia z Twoich wartości to podajesz skrajne przypadki, większość ludzi z takich srodowisk kpi sobie z kościoła katolickiego(szczegolnie w Polsce), nie z religii i tak samo w przypadku patriotyzmu, wyśmiewane sa byczki z kołczanem prawilności którzy nosza opaske PW a potem ida siać rozróbę z innymi "patriotami"
5
@LuisSalvano Dobrze, ze wam te kilkanascie lat temu odpowiednio wyprano mózgi i wciaż tkwicie przy swoim ^^
6
@tadzik447 a po co mi jakas tam chwała, spokojny żywot - moze sie czwartego wiesmaka doczekam
3
@ElKamil I jeszcze się bezczelnie uśmiechnął, sprzedać pozera.
1
@Sulimo no taka prawda, jarek zbaw Polske
3
@Zip To poruszenie to dzięki ludziom, którzy się tam udzielaja, nie?
0
@MaaNDooG No to już kwestia indywidualna :V
1
@MaaNDooG Fajki, kawa i internet
21
@tomek8756 Oczywiście, że tak
11
@LuisSalvano Widzisz drogi Luisie, każdy może klęczeć do czego chce. Jeden sobie wybierze Boga, drugi Floyda a trzeci ołtarzyk Neymara. Wolność Tomku w swoim domku.
0
@LuisSalvano Ale jakie żarciki, Epic juz dogadany z Neymarem i w Fortnajcie oglosza transfer Brazylijczyka
7
@tomek8756 Ale dlaczego go za to rozliczacie tak w ogóle? Odsiedział swoje za to? Odsiedział.
3
@amanter Okej, jak mniemam kolano na szyje nie jest formą duszenia? XD Niech no jakaś rzetelna osoba zweryfikuje te procedury, bo się zaciekawiłem co się tam w USA wyprawia
12
@amanter Duszenie to normalna procedura w stanach?
0
@SinMistico Pierwszy podpunkt był nie do przewidzenia, nikt nie wiedział jak piłkarze się będą rozwijać a następstwo za Neymara było potrzebne na gwałt
0
https://noizz.pl/opinie/byly-senator-pis-zahaczyl-psa-i-ciagnal-go-za-autem-tlumaczy-ze-chcial-dobrze/bqw9yz3
"Zahaczyłem go na smyczy o hak, oczywiście. Tylko tyle. Żeby doprowadzić go do domu. Pies się przewrócił, to natychmiast się zatrzymałem i go odpiąłem"
Ojezu, co niektórzy mają w tych swoich pustych łbach to ja nawet nie wiem