marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Messi, Ronaldo imo ma za dużo miesni xD
7
Oho, juz jutro w TVP paseczek typu "Znany polski raper, ma fantazje erotyczne z dziąsłem Kurskiego" XDD
0
@FC1899Barca Wtorek, godzina 12 a Ty juz sobie marihuane wstrzykujesz
0
@FC1899Barca Co Ty żeś zrobił najlepszego XDD
52
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/p526x296/166825418_10222219297248727_3196602802861181093_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=TSw6BVcB17oAX8ATsJM&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&tp=6&oh=72ee11039da8465cf126a99018ae018e&oe=6087F655
Za kazdym razem XD
1
@Nano22 Taka to alternatywa, że za niedługo będzie to normalne xD
4
@sebasek99 I w ogóle proszę mi nie komentować w komentarzach.
2
@MESSIah16 I takie wsparcie to ja rozumiem
7
@Hopner15 Na chlopski rozum, restrykcje i ograniczenie limitu ludzi przebywajacego na danym obszarze, przestrzegających reżimu sanitarnego wpływa pozytywnie na transmisje wirusa, dzieki czemu nie zapchamy bardziej (juz i tak zapchanej) slużby zdrowia. Wiecej myslenia, mniej newsów od specjalistów z internetu ;)
I również sam uważam, że z odpowiednimi restrykcjami wiekszosc rzeczy powinna zostac otwarta, trzeba zachowac odpowiedni balans pomiedzy walka z wirusem a zyciem gospodarki, ale ksiadz wspomniany przez @Gwyn ewidentnie sika na wszelkie restrykcje, gdzie normalny przedsiebiorca w takiej samej sytuacji juz mialby policje przed zakladem.
66
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s720x720/166526506_135928128532824_4727211792844303038_o.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=KUpE1JeSrC0AX-BC9wB&_nc_oc=AQkEHcgQT1hiMBeK-P0uWwLBOvFDfFRTf5wBN8TT6rhTGQ43ojD4RzH9kstttjxOp7I&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&tp=7&oh=83e55a4011d1cb570559ba112afdf369&oe=6088D154
To niezla recenzja XDD
7
@Hopner15 Jeżeli ktoś chce się zarazić w kościele to jego sprawa
Czyli zarazenie sie na silowni to juz nie moja sprawa, skoro jest zamknieta? XDD
W dobie pandemii nie ma czegos takiego jak MOJA SPRAWA, SKORO CHCE TO IDE, poniewaz Ty zarazajac sie na wlasne zyczenie, mozesz zarazic kolejne 3 osoby. Zyj w spoleczenstwie jak przystalo, albo sio mieszkac do jaskini na Syberii gdzie wasza glupota spoleczna nie bedzie szkodliwa.
3
@YosemitePrzynajmniej wciąż przypomina to herb a nie logo jak u Juve xD
108
@Gwyn kazda godzina na donos to dobra godzina
0
@Krzychuuuu14 No tak, ale ostatnio dali info o kilku zmianach i ludzie śmieszkowali, ze przez tyle czasu poprawili tylko 3 rzeczy xD
3
@Chakalaka Przykre, tak po prostu.
4
https://www.cyberpunk.net/pl/news/37804/aktualizacja-1-2-lista-zmian
Hur dur, poprawili tylko 3 rzeczy ;--D
0
@Barca1992 Oby zagrał, pobicie takiego rekordu przez Polaka to piękna sprawa
1
@Kettger No właśnie dlatego pytam, bo z tego co wiem zeby w pełni cieszyć się Cyberkiem trzeba mieć naprawdę mocarny sprzęt xD
1
@Kettger To ześ mi dał jednoznaczną odpowiedz :/
0
Miśki, GTX 1660s, i510400 i 16 gb ramu poradzi sobie z Cyberem? Bo jakoś mi już zbrzydła ta gra na PS4 XD
1
@amanter
Ten to dopiero był magik
i to w pierwszej lidze.
14
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/166050203_3959305240794656_6430583822013236407_n.png?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=rutYIZ9fYkUAX_6Gjhh&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=83167fcb09e1360ba91d689b1574b6c1&oe=60865339
Jakie czasy, taka przeróbka xD Smutne w sumie, że nawet do talerza chca nam zaglądać i twierdza, ze to sprawa publiczna
5
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/165780215_1904701489696386_3006433358422309395_o.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=Qe1aUl32jCUAX_TvQmn&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=55b33594b435ea3c81cec675ed3f5066&oe=6084DC19
Pisowski poeta XD
0
@bari_94 Tak naprawdę wszystko zależy od dyspozycji Hiszpanii.
1
@lucas/catalan Alfa i omega sie znalazl xD
1
@LeoMessiah a gdybym wygral w lottka to mialbym miliony na koncie
0
@LambiPL tak jest
2
@PatrychoO dla świętego spokoju tez bym się ugiął, lepsze to niż daremne tlumaczenie bo Julki i tak będą wojować xd
3
Powróciłem dzisiaj sobie do BF4 i śmiało mogę powiedzieć, że to wciąż najlepszy fps w jakiego grałem. Genialna gra, mam nadzieję że seria wroci na właściwe tory
1
@snake99 A idz ty trollu, ani to zabawne ani nic