0

@Encore Messi, Ronaldo imo ma za dużo miesni xD

7

Oho, juz jutro w TVP paseczek typu "Znany polski raper, ma fantazje erotyczne z dziąsłem Kurskiego" XDD

0

@FC1899Barca Wtorek, godzina 12 a Ty juz sobie marihuane wstrzykujesz

0

@FC1899Barca Co Ty żeś zrobił najlepszego XDD

1

@Nano22 Taka to alternatywa, że za niedługo będzie to normalne xD

4

@sebasek99 I w ogóle proszę mi nie komentować w komentarzach.

2

@MESSIah16 I takie wsparcie to ja rozumiem

7

@Hopner15 Na chlopski rozum, restrykcje i ograniczenie limitu ludzi przebywajacego na danym obszarze, przestrzegających reżimu sanitarnego wpływa pozytywnie na transmisje wirusa, dzieki czemu nie zapchamy bardziej (juz i tak zapchanej) slużby zdrowia. Wiecej myslenia, mniej newsów od specjalistów z internetu ;)

I również sam uważam, że z odpowiednimi restrykcjami wiekszosc rzeczy powinna zostac otwarta, trzeba zachowac odpowiedni balans pomiedzy walka z wirusem a zyciem gospodarki, ale ksiadz wspomniany przez @Gwyn ewidentnie sika na wszelkie restrykcje, gdzie normalny przedsiebiorca w takiej samej sytuacji juz mialby policje przed zakladem.

7

@Hopner15 Jeżeli ktoś chce się zarazić w kościele to jego sprawa

Czyli zarazenie sie na silowni to juz nie moja sprawa, skoro jest zamknieta? XDD
W dobie pandemii nie ma czegos takiego jak MOJA SPRAWA, SKORO CHCE TO IDE, poniewaz Ty zarazajac sie na wlasne zyczenie, mozesz zarazic kolejne 3 osoby. Zyj w spoleczenstwie jak przystalo, albo sio mieszkac do jaskini na Syberii gdzie wasza glupota spoleczna nie bedzie szkodliwa.


3

@YosemitePrzynajmniej wciąż przypomina to herb a nie logo jak u Juve xD

108

@Gwyn kazda godzina na donos to dobra godzina

0

@Krzychuuuu14 No tak, ale ostatnio dali info o kilku zmianach i ludzie śmieszkowali, ze przez tyle czasu poprawili tylko 3 rzeczy xD

3

@Chakalaka Przykre, tak po prostu.

4

0

@Barca1992 Oby zagrał, pobicie takiego rekordu przez Polaka to piękna sprawa

1

@Kettger No właśnie dlatego pytam, bo z tego co wiem zeby w pełni cieszyć się Cyberkiem trzeba mieć naprawdę mocarny sprzęt xD

1

@Kettger To ześ mi dał jednoznaczną odpowiedz :/

0

Miśki, GTX 1660s, i510400 i 16 gb ramu poradzi sobie z Cyberem? Bo jakoś mi już zbrzydła ta gra na PS4 XD

1

@amanter



Ten to dopiero był magik
i to w pierwszej lidze.

0

@bari_94 Tak naprawdę wszystko zależy od dyspozycji Hiszpanii.

1

@lucas/catalan Alfa i omega sie znalazl xD

1

@LeoMessiah a gdybym wygral w lottka to mialbym miliony na koncie

0

@LambiPL tak jest

2

@PatrychoO dla świętego spokoju tez bym się ugiął, lepsze to niż daremne tlumaczenie bo Julki i tak będą wojować xd

3

Powróciłem dzisiaj sobie do BF4 i śmiało mogę powiedzieć, że to wciąż najlepszy fps w jakiego grałem. Genialna gra, mam nadzieję że seria wroci na właściwe tory

1

@snake99 A idz ty trollu, ani to zabawne ani nic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?