2

@msmsms Przepraszam, że wierzę w zwycięstwo swojej drużyny. Więcej nie będę :c

0

https://fb.watch/4KJkr4KtV6/
O jezu, jaka żenada XDD

3

@Pawel13sz Niby nikomu nie życzy się źle ale żebyś przewalił ten kupon

9

@Kgorecki2500 300 iq plan xd

3

@BARCA_FOR_EVER nie, nie przekonałbym się wciąż trwalbym przy swoim byciu agnostykiem

0

@JANEK777 W sumie mądra decyzja, dzieciaki moga działać pod presja czegokolwiek tak naprawdę, a z wiekiem może im się odmienić. Tak to maja spokojnie czas na dokladne przemyślenie swoich decyzji odnośnie zmiany płci

8

Większość La Bamby juz wywalala i hejtowala Dembele bo jakis dziennikarzyna wrzucił swoja OPINIE jako ploteczke, zeby zrobić burzę. Zajefajnie by było gdyby niektórzy wyciągnęli z tego lekcje i przestali latać za kazda ploteczką wyssaną z palca, twierdząc ze to pewniak. Bywa to toksyczne xD

1

@Quavosk City potrafi takie fenomeny odwalić w LM, że chyba nikogo nie zdziwiłby awans Dortmundu xD

2

@mm_ To jednak nie bylo info od klubu? Upsik.

7

@VirtuoZ @LuisSalvano Nieładnie tak operować na multikoncie

3

@tomek8756 Najgorszy w dwutygodniowym zamknięciu jest pierwszy rok, potem leci

0



Król już się zbliża.

0

@busquets5 No panie, miłosza eripe razem z pato i oxonem to zjadł fest, to nawet dyskusji nie podlega, na szersza skale ciezko sie wypowiedziec, bo jego jedyny "diss" to minuta ciszy na wute es. No ale jak Eripe jest nudny i monotematyczny to większość rap sceny w pl jest do utylizacji xD

3

@kamilop Nie pokazał na boisku absolutnie nic co mogłoby zachęcić trenera do dawania mu więcej szans, dodatkowo płacze w mediach ze nie gra. Dziwny transfer, bo to typowy wałek Bartomeu, żeby spiac budżet

0

https://glamrap.pl/miuosh-zorganizowal-koncert-z-pieniedzy-z-rzadowego-wsparcia/
No nieźle się tam bawia, niech Eripe wróci zza grobu i wyjasni tych lakow bo dramat xD

0

@paweldunajecfcb Bo mamy zwycięski mental, nikt nie spuszcza łba i z miejsca zakładamy, że wygramy. :V

0

@RobiS Kiedyś seriale, teraz mniej czasu to preferuje sobie film obejrzeć.

0

Czyli piękni Francuzi blokują transfer Neymara, super :v

4



O kurde, Pezet z Avim, dodatkowo Gibbs na refrenie i nawet zacna zwrotka Kacpra, mocarne połączenie

Dodatkowo Sarius ruszył z Antihype 2, tęskniłem za zdenerwowanym Mariuszem xD

1

@Quavosk Przeciez duda powiedział, że mlodzi mogą jej nie znać.
Jak to w końcu jest? :/

3

@Ojciec5tkidzieci Ja to podziwiam tych polityków, normalni ludzie na starość to chca odpocząć a Ci nie dość, że kieruja losami całego państwa to jeszcze chcieliby siedzieć na swoich stołkach do samej śmierci xD

10

@sebasek99 Tymczasem wszystkie młodzieżowe grupy na FB i ogólnie środowisko młodzieżowe nawala o tym od kiedy poszło info. Duda zna nasza młodzież niczym @LuisSalvano xD

5

@PatrykBarcelona Nope, w ciemno mogę brać tylko zwycięstwo.

51

@LuisSalvano Luis, nie trzeba mieć 40 lat żeby pamiętać starsze piosenki, szczególnie te które przeszły niejako do legendy

32

Widzę, że popularne zrobiły się ody ku Neymarowi ale prawda jest taka, że Ney zasługuje tylko na to.
"Miałeś, chamie, złoty róg,
miałeś, chamie, czapkę z piór:
czapkę wicher niesie,
róg huka po lesie,
ostał ci się ino sznur,"

0

Jest jakiś sposób żeby zagrać w Fable 2 i 3 na PC? Patrzyłem po internetowych sklepach, bo wydawało mi się, że 3 fruwała po Steamie ale jej nie ma :c

0

@itmustbejoke No nie wiadomo tak naprawdę, Ney też lubi sobie sytuację zepsuć

4

I pomyśleć, że jeszcze w okolicach grudnia mistrz byl juz w Madrycie xD

1

@Cariones Szkoda, ze nie psychiczne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?