marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano "Chyba" :V
Mnie tak wszystkie te bzdury transferowe nauczyły, że dopóki info nie ma dopisku "oficjalnie" to jest warte tyle co nic.
0
@Zip W końcu jest prezesem potężnej telewizji polskiej, co sie dziwic
@LukaszFan Mata to raper z stajni SBM. :V
16
5.1 miliona wyświetleń na Youtubie
✅ 1 miejsce na światowym Geniusie
✅ 1 miejsce na karcie na czasie
✅ Nowy rekord odtworzeń na Spotify: 643 846
✅ 1.701.139 odtworzeń na Spotify po 2 dniach
✅ 11 miejsce na Niemieckiej karcie na czasie (dziś)
✅ 23 miejsce na Holenderskiej karcie na czasie (dziś)
✅ 41 miejsce na Norweskiej karcie na czasie (dziś)
No Mata pięknie się wrąbał w rynek muzyczny, a praktycznie caly rozgłos za punch na Kurskiego XD
0
@LuisSalvano No to pytam dla pewnosci, bo chlop imo troche to nieczytelnie napisal
0
@lucca87 No ale to cos oficjalnego, czy zas jakies ploteczki sa u was prawda najprawdziwsza? xD
3
@vangoor Odcinajac sie od tego, ze pilkarz musi byc zainteresowany transferem to Pjanic 50? XD Czy wliczyłes w to nasz duet obrońców
14
@marcin000019 Oj Marcinek, co z ciebie wyrosnie xD
11
@marcin000019 Podaj jakieś konkretne nicki, bo coś słabo kojarzę żeby ktokolwiek chciał Cou w pierwszym składzie
2
Co te Niemcy wyprawiają, zaraz przegrają z Macedonia XDD
4
https://zapodaj.net/images/d89d948f2c817.jpg
Panowie, mamy to! Polska gurom
2
@Ojciec5tkidzieci Nicki pomyliłem XD
To oczywiście miało iść do @Rudi35
1
To jeden z tych nowych klasyków który jutub będzie polecał za 10 lat na głównej z czapy XDD
1
@Zip Fakt z którego nic nie wynika, a bardzo często się to wypomina kiedy ma się zamiar komuś umniejszyć.
29
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/159266354_728675667851228_2246578527515209926_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=EIfw7T7kS84AX9ngpzo&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=fc655278a140ce86a0f574463abccf29&oe=60892A32
Spokojnie żyć w trakcie wojny, to takie proste. Dlaczego oni na to nie wpadli? :V
1
@Ojciec5tkidzieci Granie na ps5 wpływa na przebieg choroby XD No nieźle się tam bawisz w swoim świecie
A Tobie @clyde dużo zdrówka, kondycja wróci szybciej niż myślisz :D
2
@Dani13 @msmsms wyjasnij kolege
1
@LeoMessiah Szansa jak najbardziej, ale co ten Konrad takiego wyprawia w rezerwach?
0
@jeyx77x Grudzień 2019 oczywiście, do obecnej chwili mieli otwarte jakieś 7 miesiecy xD
15
@DonMatteo901 Raiola to rak na środowisku piłkarskim, idealnie pokazuje jak ten rynek jest juz zepsuty od pieniądza
2
@Jakchcesz Patrzac na podpunkt o środkach psychoaktywnych to hulajnoga to tez tak srednio, jeszcze by ja wziął do łapy i zatłukł jakiegoś przechodnia xD
1
@DawidM110 Sama nuta tak średnio siadła, moze jak troche wiecej ja przeslucham to siadzie lepiej ale za wers o Kurskim +10000 xD
2
O, Slon ogłosił upadłośc swojego lokalu. Nie ma co, chlop mega kijowo trafił z otwarciem lokalu, bo w grudniu - zaraz przed tym świrowaniem z zamykaniem wszystkiego.
Szkoda bo kiedyś chciałem się tam wybrać, a tu pyk, nie zdążyłem:(
5
@msmsms starzy tez są toporni, to chyba od wieku zbytnio nie zależy xd
0
@Encore Messi, Ronaldo imo ma za dużo miesni xD
7
Oho, juz jutro w TVP paseczek typu "Znany polski raper, ma fantazje erotyczne z dziąsłem Kurskiego" XDD
0
@FC1899Barca Wtorek, godzina 12 a Ty juz sobie marihuane wstrzykujesz
0
@FC1899Barca Co Ty żeś zrobił najlepszego XDD
52
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/p526x296/166825418_10222219297248727_3196602802861181093_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=TSw6BVcB17oAX8ATsJM&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&tp=6&oh=72ee11039da8465cf126a99018ae018e&oe=6087F655
Za kazdym razem XD
1
@Nano22 Taka to alternatywa, że za niedługo będzie to normalne xD
4
@sebasek99 I w ogóle proszę mi nie komentować w komentarzach.