0

@LuisSalvano "Chyba" :V

Mnie tak wszystkie te bzdury transferowe nauczyły, że dopóki info nie ma dopisku "oficjalnie" to jest warte tyle co nic.

0

@Zip W końcu jest prezesem potężnej telewizji polskiej, co sie dziwic
@LukaszFan Mata to raper z stajni SBM. :V

16

5.1 miliona wyświetleń na Youtubie
✅ 1 miejsce na światowym Geniusie

✅ 1 miejsce na karcie na czasie

✅ Nowy rekord odtworzeń na Spotify: 643 846

✅ 1.701.139 odtworzeń na Spotify po 2 dniach

✅ 11 miejsce na Niemieckiej karcie na czasie (dziś)

✅ 23 miejsce na Holenderskiej karcie na czasie (dziś)

✅ 41 miejsce na Norweskiej karcie na czasie (dziś)

No Mata pięknie się wrąbał w rynek muzyczny, a praktycznie caly rozgłos za punch na Kurskiego XD

0

@LuisSalvano No to pytam dla pewnosci, bo chlop imo troche to nieczytelnie napisal

0

@lucca87 No ale to cos oficjalnego, czy zas jakies ploteczki sa u was prawda najprawdziwsza? xD

3

@vangoor Odcinajac sie od tego, ze pilkarz musi byc zainteresowany transferem to Pjanic 50? XD Czy wliczyłes w to nasz duet obrońców

14

@marcin000019 Oj Marcinek, co z ciebie wyrosnie xD

11

@marcin000019 Podaj jakieś konkretne nicki, bo coś słabo kojarzę żeby ktokolwiek chciał Cou w pierwszym składzie

2

Co te Niemcy wyprawiają, zaraz przegrają z Macedonia XDD

4

https://zapodaj.net/images/d89d948f2c817.jpg
Panowie, mamy to! Polska gurom

2

@Ojciec5tkidzieci Nicki pomyliłem XD
To oczywiście miało iść do @Rudi35

1



To jeden z tych nowych klasyków który jutub będzie polecał za 10 lat na głównej z czapy XDD

1

@Zip Fakt z którego nic nie wynika, a bardzo często się to wypomina kiedy ma się zamiar komuś umniejszyć.

1

@Ojciec5tkidzieci Granie na ps5 wpływa na przebieg choroby XD No nieźle się tam bawisz w swoim świecie

A Tobie @clyde dużo zdrówka, kondycja wróci szybciej niż myślisz :D

2

@Dani13 @msmsms wyjasnij kolege

1

@LeoMessiah Szansa jak najbardziej, ale co ten Konrad takiego wyprawia w rezerwach?

0

@jeyx77x Grudzień 2019 oczywiście, do obecnej chwili mieli otwarte jakieś 7 miesiecy xD

15

@DonMatteo901 Raiola to rak na środowisku piłkarskim, idealnie pokazuje jak ten rynek jest juz zepsuty od pieniądza

2

@Jakchcesz Patrzac na podpunkt o środkach psychoaktywnych to hulajnoga to tez tak srednio, jeszcze by ja wziął do łapy i zatłukł jakiegoś przechodnia xD

1

@DawidM110 Sama nuta tak średnio siadła, moze jak troche wiecej ja przeslucham to siadzie lepiej ale za wers o Kurskim +10000 xD

2

O, Slon ogłosił upadłośc swojego lokalu. Nie ma co, chlop mega kijowo trafił z otwarciem lokalu, bo w grudniu - zaraz przed tym świrowaniem z zamykaniem wszystkiego.
Szkoda bo kiedyś chciałem się tam wybrać, a tu pyk, nie zdążyłem:(

5

@msmsms starzy tez są toporni, to chyba od wieku zbytnio nie zależy xd

0

@Encore Messi, Ronaldo imo ma za dużo miesni xD

7

Oho, juz jutro w TVP paseczek typu "Znany polski raper, ma fantazje erotyczne z dziąsłem Kurskiego" XDD

0

@FC1899Barca Wtorek, godzina 12 a Ty juz sobie marihuane wstrzykujesz

0

@FC1899Barca Co Ty żeś zrobił najlepszego XDD

1

@Nano22 Taka to alternatywa, że za niedługo będzie to normalne xD

4

@sebasek99 I w ogóle proszę mi nie komentować w komentarzach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?