marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Marcel99 To zmieniamy trenera średnio co pół roku? To jest Twoja myśl na budowę Barcy? xD
A sezonu przejściowego za Setiena czy Martino nawet nie skomentuje.
0
@cules100pro Ewentualnie Neymar by kibicował z trybun chodząc o kulach, po kiego tak gdybać?
3
@kacperek_psg2006 A pieniądze Kacperku to dasz Barcelonie z oszczędności? :D
0
@PolskiBarcelonista10 Jak ktoś do teraz nie nauczył się pokory to już nigdy się jej nie nauczy xD
0
@rafalonso1 Roznegliżowana czy też skąpo ubrana kobieta na streamie --> widzowie/stuleje -> pieniążki
3
@LuisSalvano Jak widać minimum 11 osób zainteresowało i tylko jedna czarna owca robi z tego problem, a tutaj jak widać problem z kultura to ma "gospodarz" (w ogóle jaki śmieszny podział stosujesz gospodarz - gość. Pierwsze widzę, żeby ktoś to stosował na STRONIE W INTERNECIE XD)
12
@LuisSalvano a nie ma gdzieś strony fanatyków Neymara? Może byś zrobił jakiś transfer.
Zachowujecie się jak dzieciaki z bólem tylniej części ciała widząc fana Realu tutaj, niby dorosle chłopy a taka zenade robią xD szczególnie, że chłopak napisał prawdę, nie była to prowokacja ani nic
0
@damiano996 Jeszcze 24 punkty do zdobycia, wiele moze sie zmienic. W grudniu tez juz przegraliśmy ligę według Ciebie?
1
@jakub1906 Przeciez tutaj tylko jeden agent dzien w dzien placze o Neymara, reszta sporadycznie to skomentuje jak pojawia sie nowe ploteczki
0
@Antimadridista~ moderacja tez ogladala mecz zapewne :p
1
@BarcaInfo Oceniam to co widzę, jak każdy a "argumenty" typu nie znasz sytuacji od środka (co to w ogóle znaczy w tym kontekście to nie wiem, jakieś wewnętrzne interesiki czy co xD) mnie nie przekonują, bo ich jak zwykle nie możesz albo nie chcesz niczym poprzeć.
No nic tu po mnie, miłego wieczorka życzę mimo wszystko :*
3
@BarcaInfo Z meczu niestety musiałem zrezygnować przy końcówce pierwszej połowy (tak to bym tutaj nie siedział :)) a powalczenie o nutkę sprawiedliwości na forum zawsze na propsie.
Weź mi tylko powiedz jak to jest, ciągle pouczasz innych jak mają przestrzegać regulaminu, grozisz ludziom, wyzywasz a z drugiej strony sam łamiesz regulamin i to w tak gruby sposób, usprawiedliwiając to emocjami xD Nie zżera cię od środka uczucie, że jesteś dwulicowy na naszym forum? Czy Twoje ego Ci nie pozwala tego zauważyć? xD Imo jesteś forumowym fenomenem, który obrósł w piórka i dodatkowo jest nietykalny. Niesmaczna mieszanka.
7
@BarcaInfo Calma xD
Faktycznie jak to ktoś kiedyś powiedział, niby kibic Barcy a ego Ronaldo.
0
@Janas11224 Messi nieraz pokazywał, że najlepsza wersje siebie pokazuje kiedy jest w rytmie meczowym, chlop ewidentnie nie lubi odpoczywać xD
2
@Rust_Cohle Po czym? Oj Ty naiwniaku :D
1
@BarcaInfo Czyli rozumiem, ze emocje to usprawiedliwienie i jak mnie cos zdenerwuje to moge ludziom kazać spierdala* i twierdzić, że maja bol dupy od hemoroidów. Fajny ten regulamin, taki nie za mądry :D
1
@BarcaInfo Ty jeszcze bez bana?
6
@LuisSalvano XDDDDD
Ja to Ci polecam nie chcieć Neymara, może wtedy przyjdzie bo na obecna chwilę Twoje postawienie wyniku dzisiejszego meczu i transfer brazola totalnie sie nie sprawda
7
@LuisSalvano Real 2:0 Barcelona.
Skończ się chłopie kompromitować, bo dzisiaj szczyty żenady przekraczasz.
0
@tomek8756 Oni sie zesraj* jak przedsiębiorcy zaczna sie masowo otwierać, tej masy juz nie powstrzymają za zadne skarby
8
@zadafcb Kto za dzieciaka nie dorabiał sobie na jakieś robótce niech pierwszy rzuci kamieniem :p
1
@Bykunn " nie rób sobie krzywdy i nie biegaj w maseczce." jest różnica między bieganiem w maseczce a zwyczajnym noszeniem :D
1
https://www.eurogamer.pl/articles/2021-04-09-days-gone-2-prawdopodobnie-nie-powstanie
Jezeli to prawda to szkoda, wielka szkoda no ale lepiej klepac jeszcze świeże kotlety typu remake Tlou na ps5..
1
@DLFCB Ojezu, nie wyobrażam sobie żeby człowiek mógł się pozbierać po takiej tragedii..
27
@Janiama No niekoniecznie, czysto hipotetycznie możemy przegrać przez błędy sędziowskie czy tez pojedynczy wylew w defensywie i rozregulowane celowniki. Wtedy ciężko byłoby obwiniać trenera
0
@MiloszFCB1899 No ja niestety sam musze research robić, ewentualnie z różnymi stronkami, bo jutub mi nic dobrego jeszcze nie polecił xD
4
I wrócił Cesarz, przepiękne to jest.
11
@WiernyKatalonii i ten Mathieu z serdecznym XD
0
@Joe_Pesci Nigdy to bardzo długo. Odważne stwierdzenie xDD
4
@RobiS Niemcy nie lubia swojej historii pod tym wzgledem, Wolf to nie jedyny przypadek cenzury.
A szkoda bo historię należy pokazywać taka jaka byla, nie mozna sobie wybiórczo traktować tematu i jakies watki pomijać bo komuś tak wygodnie