marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LionelM95 Standardowo 1920x1080, nawet nie próbuje się bawić w większe rozdziałki xd
0
@LionelM95 gtx 1660s, i5 10400 16gb ramu
1
Ojoj, powiem wam, ze przesiadka z ps4 na PC w przypadku Cyberpunka to najlepsze co można zrobić, czas docenić piękno night City:D
0
@Ronaldinho10VB >ile ja znam takich przypadków
>znam 5 dziewczyn które tak zrobiły
Całkiem malo jak na wszystkie dziewczyny, a poza tym mam to w uju, skoro chcą to niech się umawiają
30
Troche hejtu na Lewego sie tutaj wylalo, a kazdy z was chciaby w obecnej Barcelonie 9 z takim wykoczeniem xDD
1
@Niemka hejterzy i trolle trzymają jak zwykle bardzo wysoki poziom
0
@TSWKRK O Jezu, ale hejterzy Lewego sa durni xd
1
@damiano996 Może będzie, może nie po kiego od razu wyskakiwać z taką arogancja do rozmówcy? Ciśniesz innych od dzieciaków, a sam zachowujesz się jak przeciętny gimnazjalista xd
1
@Roobo Troche durne wnioski, a na pewno za szybko wyciagniete patrzac na okolicznosci
1
@paweldunajecfcb Moze istnieje jakas forma byty pozacielesnego, moze niekoniecznie zgodnego z naszym mysleniem, a moze w ogole tam nikogo nie ma - pieron to wie
0
@paweldunajecfcb rozklada się
3
@Junngeas Na zielone ciężko się pracuje, nie ma tak łatwo
5
@Chakalaka Całe szczęście, że Leo po marnym początku złapał wiatr w żagle. 34 lata i wciąż główny filar ofensywy w Barcelonie.
0
@Nano22 Ale my nie jesteśmy profesjonalnymi piłkarzami, gdzie istnieje hierarchia w szatni tylko na stronie w internecie. Tutaj przynajmniej w teorii powinien być jasny podział na Moderację/redakcje i zwykłych userów, jeżeli jeden użytkownik zyskuje więcej praw od drugiego to świadczy tylko o tym, że coś poszło nie halo.
No i poza tym wywyższanie się nad innymi jest strasznie toksyczne
No ale co my możemy robić poza dyskusją jakby nie patrzeć? Kwestia rozwoju strony to sprawa dla tych z góry, nie dla zwykłych przeciętniaków.
2
@Mario96w Zależy.
Jeżeli ograniczyłby się tylko do funkcji informatora to spoko, zawsze komuś się to przyda, ale jeżeli wciąż ma wywyższać się nad innymi i grozić to niech odpoczywa jak najdłużej
1
@MesQueUnClub_87 Oj tam, czasami ciężko nie napisać jakiegoś wylewu jak się widzi jakie głupoty ludzie tutaj potrafia wypisywać xD
9
@LuisSalvano Chyba nikt nie byłby smutny, gdybyś też się obraził. Szczególnie na czas okienka transferowego chociażby c:
2
@JohnnyBarca Dodaj sobie do tego wszystkie stałe fragmenty które wykonywałby jak w Atleti i już mamy tip top sezon.
1
@barteq W Barcelonie przy takiej ilości minut nie osiągnąłby takiego poziomu imo
Poza tym kiedy Cucu odchodził nie było mowy o przechodzeniu na system z wahadłowymi
0
@Bamboleo To obejrzyj tylko ta sytuację a nie wylatujesz z osadami
2
@DiffieHellman no tak, policjant powinien spróbować obezwładnić napastnika jednocześnie narażając swoje życie. Może zabierzmy policji bron, skoro i tak nie mogą z niej korzystać. Niech oddają swoje zycie za średnia krajowa bo powstaje jakiś kult obrony przestępców.
18
https://zapodaj.net/images/5d525391cb62f.jpg
Patrzcie kto znowu odleciał XD
0
@LuisSalvano to miłej zabawy ale przestań zarzucać innym monotematycznośc bo zalatujesz paskudna hipokryzja
84
@Jakchcesz Albo kiedy o 23 mówisz, że potrzebujesz na jutro blok techniczny xD
0
@LuisSalvano jeden czy dwa do Ciebie i jeden ogólnikowo do wszystkich, bo wcześniej nie zauważyłem ile tutaj ludzi o tak durnej opinii przebywa. xD
Zresztą komu jak komu ale Tobie nie wypada nikogo upominać w kwestii ilości pisania komentarzy na dany temat, idz tam napisz kolejna teorie jak to Neymar nie dołącza do Barcy czy smignij jakas wzniosła pieśń w imie Brazylijczyka
6
Jestem autentycznie zszkokowany ile tutaj wysrywow się pojawiło odnośnie oddania karnego przez Leo dla Gryzaka. XD
0
@LuisSalvano No, no sprowadzi w jego miejsce Neymara. :D to jest dopiero uroczo naiwna wiara
2
@Witekk10 to tylko pokazuje ich poziom, żenada
0
@LuisSalvano nie będzie bo Ty tak mówisz? Ty chyba serio jestes trollem chlopie, dodatkowo dosyć marnym xD
0
@Tabi9 w sumie tylko nauczyciel robi z tego problem