marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Criss18Barca Odkąd skusiłem się na premium to praktycznie nie zaglądam na YT.
2
Najman kolejna profesje opanowuje, kompletny czlowiek. Witamy Barce i Manchester w Częstochowie
0
@Dembouz1899 Przecież było o tym głośno, tylko wcześniej
1
@Kgorecki2500 Cieżko powiedzieć, że gość jest słaby, po prostu pytanie nie siadło w jego zainteresowania. Ja też totalnie bym nie wiedział xD
0
@amanter a może nic nie świętują, tylko od tak sobie wpadli. Wzmocnienie relacji, humorek będzie lepszy przed kolejnymi meczami itd
3
O kurde, ksiądz gra w Tlou xD
Kiedys gry to zlo, zniszcza Cie a teraz no genialna giereczka :D
4
@Nerazzurro a idz juz ty pesymisto
3
@zodiak_10 Strzelanie z karnych jest dla leszczy, Leo nie zniży się do takiego poziomu ;p
0
@Wiktoria13 Neymar to do drugiej drużyny, tej szpitalnej.
Cou, Fati, Dembele i mocarne trio dopełni Neymar xd
12
Ansu Fati po wyrokach o zakończeniu kariery na LR:
https://zapodaj.net/images/d09b63e2de226.jpg
Dałem z siebie całe 0%, więc proszę docenić.
18
@4drian0 Rabin ma rozdwojenie jaźni
0
@snake99 Panowie, zanim się odpalicie to ja tylko wspomnę, że Snake to juz znany tutaj troll, nie karmcie go :D
2
@Volcano bonson, eripe, avi
0
@Salchent Szpital czy boisko, bez różnicy - taki sam wplyw na gre
1
@Don-Corleone Don juz się coś odpala xd
0
@vangoor pogoda =/= klimat byczku.
1
@Kamilos84 36 lat, najgorszy Juventus od lat a ten wciąż wykręca ładny wynik, robi wrażenie
0
https://www.gry-online.pl/newsroom/jason-schreier-o-kontrowersjach-wokol-premii-zarzadu-i-pracowniko/z21fb45
Matko boska, teraz to chyba do końca świata będą się czepiać Redów. Co za tydzień? Dają pracownikom 4 warstwowy papier toaletowy, a nie 5?
0
@tomek8756 Pisowcy sa jak kontrowersyjne gwiazdeczki, nieważne jak wazne, ze mowia xD
2
@tomek8756 Pisowska błazenada leci na cały świat.
26
https://zapodaj.net/images/acc4b8643622a.jpg
Wyrównanie rachunkow xdd
7
@Mathew86 i najgorsze okolicznosci od uj wie kiedy
0
@PatrykBarcelona Jakby sie odmlodzil, pozegnal problemy z kontuzjami i zmienil charakterek (hehe, trenerze co z tego ze liga miszczuf, siorka ma urodziny) a dodatkowo musiałoby nie być Fatiego to pozytywniej bym spojrzał na ten transfer
21
@LuisSalvano Jestes polskim memem w operacji "Neymar" :v
3
@Deviler Rabini sa niezdecydowani
0
@LuisSalvano Ja jestem przeciwny temu transferowi i jeżeli coś jest na rzeczy to nie wierzę, że się uda go sprowadzić ale nie nazywam zwolenników Neymara od skrajnych arogantów bo chcą Neya znowu oglądać w Barcelonie, Ty jesteś wyjątkiem bo jesteś pyszny i jak widać wystarczy nie być zwolennikiem tego transferu zeby być w Twoich oczach aroganckim xD Grube loty masz w tym swoim umyśle, nie ma co
1
@PartidarioCatalan Ja tak bardziej z nudy wchodzę z nim w dyskusje, wiem ze to troche betonowa główka jeżeli chodzi o rozmowe
1
@LuisSalvano Arogancja jest stwierdzenie, ze tylko Ty masz racje w tej kwestii byczku
3
@LuisSalvano O nie ktoś nie chce Neymara, wy skrajni aroganci!! Macie wszyscy wyznawać moje zdanie w kwestii potężnego Brazylijczyka.
2
https://wtv.pl/nie-zyje-29-letni-lotysz-ktory-padl-ofiara-homofobicznego-ataku-zostal-podpalony-ws-300421
Homofoby nieźle się bawią, tutaj jakiś atak nożem, tutaj podpalenie. Niektórym nienawiść totalnie mozg wyniszcza