1

@Criss18Barca Odkąd skusiłem się na premium to praktycznie nie zaglądam na YT.

2


Najman kolejna profesje opanowuje, kompletny czlowiek. Witamy Barce i Manchester w Częstochowie

0

@Dembouz1899 Przecież było o tym głośno, tylko wcześniej

1

@Kgorecki2500 Cieżko powiedzieć, że gość jest słaby, po prostu pytanie nie siadło w jego zainteresowania. Ja też totalnie bym nie wiedział xD

0

@amanter a może nic nie świętują, tylko od tak sobie wpadli. Wzmocnienie relacji, humorek będzie lepszy przed kolejnymi meczami itd

3

O kurde, ksiądz gra w Tlou xD


Kiedys gry to zlo, zniszcza Cie a teraz no genialna giereczka :D

4

@Nerazzurro a idz juz ty pesymisto

3

@zodiak_10 Strzelanie z karnych jest dla leszczy, Leo nie zniży się do takiego poziomu ;p

0

@Wiktoria13 Neymar to do drugiej drużyny, tej szpitalnej.
Cou, Fati, Dembele i mocarne trio dopełni Neymar xd

12

Ansu Fati po wyrokach o zakończeniu kariery na LR:
https://zapodaj.net/images/d09b63e2de226.jpg
Dałem z siebie całe 0%, więc proszę docenić.

18

@4drian0 Rabin ma rozdwojenie jaźni

0

@snake99 Panowie, zanim się odpalicie to ja tylko wspomnę, że Snake to juz znany tutaj troll, nie karmcie go :D

2

@Volcano bonson, eripe, avi

0

@Salchent Szpital czy boisko, bez różnicy - taki sam wplyw na gre

1

@Don-Corleone Don juz się coś odpala xd

0

@vangoor pogoda =/= klimat byczku.

1

@Kamilos84 36 lat, najgorszy Juventus od lat a ten wciąż wykręca ładny wynik, robi wrażenie

0

https://www.gry-online.pl/newsroom/jason-schreier-o-kontrowersjach-wokol-premii-zarzadu-i-pracowniko/z21fb45
Matko boska, teraz to chyba do końca świata będą się czepiać Redów. Co za tydzień? Dają pracownikom 4 warstwowy papier toaletowy, a nie 5?

0

@tomek8756 Pisowcy sa jak kontrowersyjne gwiazdeczki, nieważne jak wazne, ze mowia xD

2

@tomek8756 Pisowska błazenada leci na cały świat.

26

7

@Mathew86 i najgorsze okolicznosci od uj wie kiedy

0

@PatrykBarcelona Jakby sie odmlodzil, pozegnal problemy z kontuzjami i zmienil charakterek (hehe, trenerze co z tego ze liga miszczuf, siorka ma urodziny) a dodatkowo musiałoby nie być Fatiego to pozytywniej bym spojrzał na ten transfer

21

@LuisSalvano Jestes polskim memem w operacji "Neymar" :v

3

@Deviler Rabini sa niezdecydowani

0

@LuisSalvano Ja jestem przeciwny temu transferowi i jeżeli coś jest na rzeczy to nie wierzę, że się uda go sprowadzić ale nie nazywam zwolenników Neymara od skrajnych arogantów bo chcą Neya znowu oglądać w Barcelonie, Ty jesteś wyjątkiem bo jesteś pyszny i jak widać wystarczy nie być zwolennikiem tego transferu zeby być w Twoich oczach aroganckim xD Grube loty masz w tym swoim umyśle, nie ma co

1

@PartidarioCatalan Ja tak bardziej z nudy wchodzę z nim w dyskusje, wiem ze to troche betonowa główka jeżeli chodzi o rozmowe

1

@LuisSalvano Arogancja jest stwierdzenie, ze tylko Ty masz racje w tej kwestii byczku

3

@LuisSalvano O nie ktoś nie chce Neymara, wy skrajni aroganci!! Macie wszyscy wyznawać moje zdanie w kwestii potężnego Brazylijczyka.

2

https://wtv.pl/nie-zyje-29-letni-lotysz-ktory-padl-ofiara-homofobicznego-ataku-zostal-podpalony-ws-300421
Homofoby nieźle się bawią, tutaj jakiś atak nożem, tutaj podpalenie. Niektórym nienawiść totalnie mozg wyniszcza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?