4

@Pawelsky Ja tam nie wiem, nie widze tam nigdzie prowokacji no ale kazdy ma inny próg :p
I BI nie miał chłodnej głowy, czesto sie gotował czy to podczas rozmowy z uzytkownikami czy podczas meczu

2

@Rust_Cohle dzien dobry, wszyscy umrzemy

8

@Pawelsky Skoro kogoś prowokują słowa aborcja, homoseksualizm czy też rasizm to chyba najwyższa pora na swoistą autorefleksje bo cos nie halo

13

@Peciak ośmieszała to się Barca, nie Bayern xd

3

@DonMatteo901 Logika, nie znasz mojej twórczości więc się nie wypowiadaj ale rzuć pieniądzem bo tak. xD
Załosny pseudo artysta.

2

@Matheo123 uważaj byku z ta ilością pracy, bo potem będziesz tak latał za zdrowiem a nie pieniędzmi

1

@Chwytak No ja bym wlasnie taka koszuleczke z takim autografem zawiesil na scianie, widac ze przekaz prosto z serduszka a nie kalka kazdego autografu

2

@marcin000019 Mit o twardej i brutalnej grze na angielskich boiskach ciagle zywy ;p

0

@Rust_Cohle aha, jak widac czytanie z zrozumieniem nie jest moja mocna strona xD
Jak tak to niech sobie Lewy bierze rekordzik, a nawet dwa

0

@Wilczeq Pobicie rekordu otwiera drogę do tego pierwszego ;p

1

@FC1899Barca hmmm
>Każdy może robić co chce ale narzucać coś komuś w tak perfidnie wyrafinowany sposób, to już szczyt wylewu rzygów
> I do tego namawiam wszystkich, którzy nie życzą sobie, żeby strugacze mebli pouczali ich w sprawach światopoglądowych. xD

Zesraliści* się o jakąś torbę xD Nie chcesz, nie kupuj i po problemie xD

6

@jacobFCB Ramsey Bolton i Joffrey

15

@Kielakowy co? Podaj jakiś argument bo aż mnie zaciekawiło co Cie doprowadziło do takich wniosków

14

@JANEK777 Dopiero maj a już mam solidnego kandydata do głupoty roku xDD

5

@Gonzo349 LGBT to zwykli ludzie o odmiennej orientacji, niechęć do chrześcijaństwa od niektórych ludzi z tego środowiska wynika tylko z zachowania kościoła katolickiego.
@MarkusFCB Niektórych prowokuje chodzenie z partnerem po ulicy, jak ostatnio w Warszawie jakiś chłopak został z tego powodu ożeniony z kosa. Zyjcie i dajcie żyć innym

11

@mr_robot Rasowy amigos.

5

@Chakalaka No nie, potężna tęcza znowu prześladuje użytkowników la bamby, czas ubrać skiety, widły w dłoń i zrobić rewolucje!!

0

@kuz Grosicki w tym sezonie rozegrał jakieś 9 spotkań (700 minut) o czym oni w ogóle dyskutują?

4

@BarcaInfo A to nie jest tak, że możesz zastrzec ale wtedy z automatu ograniczasz sobie miejsce w kadrze?

1

@sendesara Ależ potężne teczki. Popcorn dla wszystkich!

1

Gdyby to była prawda to na miejscu Koemana bym tym pieprznął. xD
No słuchaj no, głupia sprawa wyszła - możesz zostać bo nie znaleźliśmy żadnej alternatywy

0

@Tales_Omletu No i skleił, miałeś racje.

0

@Mr8lack Czy ja wiem, czy tak wrócił. Raczej utrzymuje swój poziom, zapewne w Barcelonie również zakręciłby się w okolicy 20 bramek

1

@dmcteam Kto wie, kiedyś ludzi tak zapewne mówili o Pele czy też Maradonie.

1

@abram3k No Ryszard to na pewno, piłek z trybun czy też z ławki się nie posyła w ogóle

7



Widze nie tylko w Polsce ekspertów znajdują na ulicy xDD

4

@michal26 Oj tak, Megan miała swój urok w transformersach xD

1

@BorzyKrzys Z tego co widzę to chłopak jest już bardziej znany dlatego, ze popiera ten podatek a nie z własnej sztuki. XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?