marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Pawelsky Ja tam nie wiem, nie widze tam nigdzie prowokacji no ale kazdy ma inny próg :p
I BI nie miał chłodnej głowy, czesto sie gotował czy to podczas rozmowy z uzytkownikami czy podczas meczu
2
@Rust_Cohle dzien dobry, wszyscy umrzemy
8
@Pawelsky Skoro kogoś prowokują słowa aborcja, homoseksualizm czy też rasizm to chyba najwyższa pora na swoistą autorefleksje bo cos nie halo
13
@Peciak ośmieszała to się Barca, nie Bayern xd
3
@DonMatteo901 Logika, nie znasz mojej twórczości więc się nie wypowiadaj ale rzuć pieniądzem bo tak. xD
Załosny pseudo artysta.
2
@Matheo123 uważaj byku z ta ilością pracy, bo potem będziesz tak latał za zdrowiem a nie pieniędzmi
1
@Chwytak No ja bym wlasnie taka koszuleczke z takim autografem zawiesil na scianie, widac ze przekaz prosto z serduszka a nie kalka kazdego autografu
2
@marcin000019 Mit o twardej i brutalnej grze na angielskich boiskach ciagle zywy ;p
0
https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/internet/ekipa-friza-wyceniona-na-ogromna-kwote-jest-warta-144-mln-zl/lz3h5k9?utm_source=facebook_extra&utm_medium=social&utm_campaign=_24h_&utm_term=autor_1
Chlopak co z filmikow w sieci zrobil ogromny biznes, propsy
0
@Rust_Cohle aha, jak widac czytanie z zrozumieniem nie jest moja mocna strona xD
Jak tak to niech sobie Lewy bierze rekordzik, a nawet dwa
0
@Wilczeq Pobicie rekordu otwiera drogę do tego pierwszego ;p
1
@FC1899Barca hmmm
>Każdy może robić co chce ale narzucać coś komuś w tak perfidnie wyrafinowany sposób, to już szczyt wylewu rzygów
> I do tego namawiam wszystkich, którzy nie życzą sobie, żeby strugacze mebli pouczali ich w sprawach światopoglądowych. xD
Zesraliści* się o jakąś torbę xD Nie chcesz, nie kupuj i po problemie xD
6
@jacobFCB Ramsey Bolton i Joffrey
15
@Kielakowy co? Podaj jakiś argument bo aż mnie zaciekawiło co Cie doprowadziło do takich wniosków
14
@JANEK777 Dopiero maj a już mam solidnego kandydata do głupoty roku xDD
5
@Gonzo349 LGBT to zwykli ludzie o odmiennej orientacji, niechęć do chrześcijaństwa od niektórych ludzi z tego środowiska wynika tylko z zachowania kościoła katolickiego.
@MarkusFCB Niektórych prowokuje chodzenie z partnerem po ulicy, jak ostatnio w Warszawie jakiś chłopak został z tego powodu ożeniony z kosa. Zyjcie i dajcie żyć innym
11
@mr_robot Rasowy amigos.
11
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/187928822_490753865596439_3660944292495510513_n.png?_nc_cat=1&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=DjAEihhcaLsAX9nLBH9&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=10e63ff1608ee43948acdffff46f72cf&oe=60C749D2
No i nasza nowoczesna husaria wzięła klawiaturki w dłoń xDD
5
@Chakalaka No nie, potężna tęcza znowu prześladuje użytkowników la bamby, czas ubrać skiety, widły w dłoń i zrobić rewolucje!!
0
@kuz Grosicki w tym sezonie rozegrał jakieś 9 spotkań (700 minut) o czym oni w ogóle dyskutują?
4
@BarcaInfo A to nie jest tak, że możesz zastrzec ale wtedy z automatu ograniczasz sobie miejsce w kadrze?
1
@sendesara Ależ potężne teczki. Popcorn dla wszystkich!
1
Gdyby to była prawda to na miejscu Koemana bym tym pieprznął. xD
No słuchaj no, głupia sprawa wyszła - możesz zostać bo nie znaleźliśmy żadnej alternatywy
0
@Tales_Omletu No i skleił, miałeś racje.
0
@Mr8lack Czy ja wiem, czy tak wrócił. Raczej utrzymuje swój poziom, zapewne w Barcelonie również zakręciłby się w okolicy 20 bramek
1
@dmcteam Kto wie, kiedyś ludzi tak zapewne mówili o Pele czy też Maradonie.
1
@abram3k No Ryszard to na pewno, piłek z trybun czy też z ławki się nie posyła w ogóle
7
Widze nie tylko w Polsce ekspertów znajdują na ulicy xDD
4
@michal26 Oj tak, Megan miała swój urok w transformersach xD
1
@BorzyKrzys Z tego co widzę to chłopak jest już bardziej znany dlatego, ze popiera ten podatek a nie z własnej sztuki. XD