marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janas11224 Niesmaczne zachowanie, niech po prostu zwycięży piłka nożna
12
@JANEK777 myślałeś nad pracą w TVP?
5
@Kusco15 Kogoś to jeszcze dziwi? Ta psuedo stacja wraz z jej "dziennikarzami" i Kurskim powinni zostać wystrzeleni w kosmos.
0
@IronSanHybrid Prawdziwy patriota xD
60
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/190046833_4180281042031963_6003488878472226249_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=tOmlsrRr720AX_1h4a1&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=6ff85599e429187093d659a75d73a726&oe=60CFA9D1
Ale niektórzy maja smutne życie xDD
2
@Barca_Big_Moment statystyka o braku przedryblowania zawsze bawi xd
0
@Foton 4:1 w dwumeczu, nie wiem gdzie Ty widzisz tam farta
2
@FafitFCB Tymczasem Glikiewicz z Lewym
https://v.wpimg.pl/Nzk2NjUuYRsKUDhZeg5sDkkIbAM8V2JYHhB0SHpEfEpbSnhdYFo9HEZTKgc8GycJH0AvCT8UYA0bUSoEewUiVRhGIRg0EitIRFQrCyEAPB8PbSEYPBInFApeYVxlFHdPCQN_UmdHfkhebXxZYUJ3TF0HYAAlEmwH
"Kibice" odklejeni w swoim fanatyzmie
0
@LionelM95 Jeden uj
0
@Emhyr Oho, mamy nowego "Grubaska" w drużynie :D
1
Gra aktorska level trudne sprawy XD
12
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/p526x296/188576513_4259609484150134_7830477385354236065_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=q8EHktNxqcIAX_w1CIL&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&tp=6&oh=1c2bc8cf98a7e1ade6aede026a3fc9aa&oe=60D06887
Piękny gest najlepszego polskiego piłkarza w historii piłki nożnej.
1
@Mathew86 Ale wy gledzic o tym Suarezie będziecie xd
0
@Volk Przeciez do przewidzenia bylo, ze Suarez w lidze zagwarantuje sporo bramek.
0
@martin3131 O kurde, Laporta na La Bambie i dodatkowo gada po polsku!
3
@barcelonaLM i tak co roku
1
@Kielakowy mylisz bucowatosc z ambicją
0
@kuz obecnie jak najbardziej
2
@barcanawieki Wiedźmin 3 ale tutaj duża role odgrywa moja milosc do swiata wykreowanego przez Sapkowskiego, Redow gdyby nie ten czynnik to Red Dead Redemption 2 wskoczyłby na pierwsze miejsce
0
@ProMILs Ale ma fajne pole do rozwoju i w przyszłości kto wie
19
@JohnnyBarca De Ligt, Araujo i Garcia w naszym bloku defensywnym brzmią conajmniej kusząco
3
@Messibestplayerintheworld Bardzo dobra, zagrywałem się fest na ps4 a teraz z ta sama przyjemnością gram na PC. Imo jeden z lepszych (byłych) eksow od sony
1
@Nihas Za dużo czasu trzeba poświęcić na naukę mechanik w grach paradoxu xD
Dodatkowo tona dodatków zeby uzyskać produkt kompletny też nie zachęca
2
https://epoznan.pl/news-news-117721-jacek_jaskowiak_o_antyszczepionkowcach_pod_jego_domem_nie_bede_dyskutowal_z_idiotka
Króciutko xDD
4
@LeoMessi1994 Mou to juz wypalony trener imo, nie nadaje sie do topowych klubow czy tez klubow aspirujących do bycia top. Zadnej rewolucji by nie bylo.
Poza tym patrzac na przeszlosc to nigdy bym nie chcial go ogladac na lawce trenerskiej Barcy
1
@Mathew86 Chociażby pod bardzo cenionym u zawodników ofensywnych czynnikiem - wykończeniem czyli iloscia bramek.
"Z reszta na jakiej podstawie jest niby lepszy od Messiego, poza tym, że jest Polakiem?" Czyli bycie Polakiem czyni go lepszym? xD
2
https://www.donald.pl/artykuly/PJkfvYuF/studenci-maja-placic-za-praktyki-w-szpitalu-bo-praca-za-darmo-to-juz-przezytek
Jak zarobić i zyskać tania siłe roboczą xd
11
@Rewolucja123 to juz nie pasuje do narracji
2
Niektórzy tutaj byliby kijowymi prezesami skoro poswiecilibyscie wynik własnej drużyny tylko dlatego żeby rywal nie dostał się do lm xD
9
@Pilka_jest_okragla Gdyby nie ten charakterek i podejście do sportu to mielibyśmy genialnego pomocnika na lata, szkoda