3

@Jakchcesz No fajna sprawiedliwość, nie ma co xDD

0

@escarabajo To i tak była jego łagodna wersja xd

1

@escarabajo Czyli bi dalej może ubliżać ludziom i twierdzić, że mają nasrane w głowach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@bartekvisca Kiedyś tu był taki chłopak co jeździł po piłkarzy na rowerze, może by się pofatygował xD

1

@Majkel34 Spokojnie, według moich zaawansowanych obliczeń spotka nas tylko około 200 odmian wirusa. Każde państewko dorzuci coś od siebie i wirus zrobi nara xD

10

Jak donosi L'Equipe, Houssem Aouar ma być dostępny dla potencjalnych kupców już za około 22 - 27 miliony funtów. Lyon nie zakwalifikował się do Ligi Mistrzów, więc jest zmuszony ograniczyć związane z tym straty finansowe.

Ojoj, promocja prawie jak na karpie w lidlu, nic tylko brać

0

@Nerowing2 no ja mam 21 i rozważam przedwczesna emeryturę

7

@MaTt_BarcaFan Chlop co wymaga, żeby ktoś do niego mówił przez "pan" w sieci, nieźle się la bamba od rana bawi xd

0

@Pawel13sz Skończył się, ogranicza Barcelone!!

5



El Toster wznawia karierę? xDD

3

@David_Beckham Bo zaczął kręcić bekę również z Barcy, kiedy ograniczał się tylko do Realu to było spoczko ;v

1


Olaboga, ale netflix z tego tasiemca zaczyna robić xd

2

@insp1re No nawet Messi przez cały sezon nie grał na swoim poziomie, początek miał słabiutki

0

@Colin94 a tutaj bilet do Barcelony i zwiedzanie la rambly

8

@JimMorrisonFCB ja to wiem, ty to wiesz - kretyni z TVP wykorzystaja tragedie do siania swojej żałosnej propagandy

2

@El Plutoninho A to jest jakiś nakaz żeby dawać takie kontrakty?

0

@FafitFCB kurde, to całej la bamby nie lubisz xd

1

@adambądkowski93 co sie dziwic jak wf w duzej czesci wyglada tak, ze nauczyciel rzuca pileczke i grajta xD

1

@Kgorecki2500 Nawet jak nie będzie nasz, to będzie nasz.
Moc la bamby

0

@CzarnyKapelusz Preferuje ostrzejsze kary w takich sytuacjach niż dożywocie na pryczy czy kara śmierci która byłaby aktem łaski

3

@Ojciecpijo przykre, ze wciąż istnieja ludzie którzy uważają to za powód do dumy

1

@maroon To rozumiem, ze w Europie można zabijać noworodków? Kozak.

0

@JohnnyBarca Stracimy na pensji

4

@Radzio_94 bo jest zwyczajnie słaby

18

@tomek8756 Nope, dla zbrodniarzy tylko ciężkie, bardzo ciężkie roboty. Kara śmierci to akt łaski.

2

O cholera, podobno zaginiony 11 letni Sebastian został zamordowany. Mam nadzieje, ze to jakiś fejk poszedł..

4

Mistrzostwa Świata 2018 w wykonaniu Neymara xDD

"Z jaką prędkością obracał się Neymar?
Z nagrania zapisu meczu możemy wywnioskować, że wykonał on 5 pełnych obrotów. Zajęło mu to w przybliżeniu 4 sekundy. A zatem wykonywał 1,25 obrotu na sekundę, 75 obrotów na minutę (maksymalna prędkość przeciętnej pralki to 1200 obrotów na minutę) i 4500 obrotów na godzinę. Gdyby od momentu wykonania faulu nie przestałby się obracać to do tego momentu, wykonałby blisko 115 mln obrotów. Prędkość kątowa Neymar-a wynosiła 2,5π radiana na sekundę.

Jaką drogę pokonał podczas swoich obrotów?

Wiedząc ze długość linii pola karnego wynosi 16,5 m, możemy policzyć długość jednego pasa, który wynosi 5,5 m. Neymar przeturlał się przez 1 i 1/3 takiego pasa zatem pokonał drogę 7,33 m. Zajęło mu to 4 sekundy, wiec poruszał się ze średnią prędkością 1,83 metra na sekundę."
via Obliczenia i analizy w sporcie

3

@AlexDark00 nasza la bamba kojarzy sie z lekko rozbudowanym shoutboxem gdzie mozna gadac o czym sie chce, oczywiscie w granicach regulaminu i to, ze mamy tematyczna nazwe tego nie zmieni. Robisz problem z niczego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?