0

@Nano22 No podatki dzialaja wybornie, ale to chore xD Niektore bazy do robienia liquidu podskoczyly z 9 zł do 75 XD

2

Nieźle się tam bawią, jeszcze niedawno najtańszy liquid do epeta 9 złotych kosztował teraz 17 XD
Chyba niedługo zyskam motywację do rzucenia nikotyny

4

@FC1899Barca to wytlumacz, bo jesteśmy chyba za głupi na Twoja logikę xd

0

@Majkel34


Nic więcej dodawać nie musze :)

0

@Majkel34 No cóż, każdy ma swoją racje

1

Niech podpisuje jak najszybciej

3

@Majkel34 a jaki trzeba posiadać kręgosłup moralny, żeby skazać matkę na życie z niepełnosprawnym dzieckiem przy tak minimalnej pomocy od rządu?

1

@Quavosk Czyli jakieś 56 milionów osób mogło dokonać wyboru.

0

@Ratamahatta To najmilsze życzenia jakie tutaj dzisiaj padły :3

2

@Shroud Ale Louis do innych może, my do Luisa nie możemy, czego nie kumasz? xD

3

@Chakalaka Nic dodać, nic ująć.

8

@LuisSalvano Słaba zmiana tematu, spodziewałem się lepszej kontry ;p

10

@LuisSalvano ja od roku (a nawet dłużej?)słyszę od Ciebie o transferze Neymara do Barcy, tez chyba słabo to idzie? :D

6

@LuisSalvano Fajnie by było, ucichłyby Twoje jęki na forum o tym legendarnym transferze :D

1

@FCB24 Neymar legenda, zostawil nas na lodzie dla pieniedzy, pozwal klub.

No o takie legendy nic nie robilem

0

@olsen No ale to napastnik, nie każdy to Leo czy Neymar, ze zrobia cos z niczego - przejda pol boiska i wykreuja gola (chociaz Haalandowi sie zdarzały i takie akcje)

1

@draxidox no tutaj tez bedziesz mial duze rozbieżności xD

1

@clyde Mi sie tam gra Abby bardziej podobała od strony fabularnej xD

2

@Rudi35 aha, co roku to samo xD

3

@maroon przecież naszyjniki sa również męskie, tak samo jak kolczyki. Skąd to zaskoczenie? XD

1

@NaFazieHitman No coz, takie czasy ze zeby zostac fejmem wystarczy wciagnac kreske z penisa i zrobic troche patologii xD

4

@LuisSalvano Moje wartości opierają się na szanowaniu wyboru innych ludzi, jeżeli te nie są szkodliwe dla nikogo. Prosta zasada, żyj tak jak Tobie wygodnie, bo to Twoje życie i nikt inny go za Ciebie nie przeżyje. Szkoda, że "konserwy" mają zbyt zamknięte głowy, żeby dojrzeć do szacunku i zrozumienia.

0

2

@socha Przeciez Wardega zjadl fame mma, moze nie zrobil jakiegos pseudo show jak patologia (xD) ale pytanka jakie tam zadawal, byly mega niekomfortowe dla federacji

3

@LuisSalvano To jest kwestia czasu, kilka lat lub kilkanaście (ewentualnie kilkadziesiąt xD) i mental polaków się zmieni (Juz sie zmienia, co widac u nas - u mlodych) wtedy z przyjemnością się odezwę i popatrzę na pękające tyłki konserw :v

2

@Kgorecki2500 Czysto hipotetycznie. Jedna osoba przyjmuje komunie, zaraża się wirusem, po jakimś czasie idzie do sklepu gdzie spotyka ateistę, dotykają tych samych rzeczy, kichnęła na druga osobe czy tez cokolwiek. No patrzac z perspektywy WALCZYMY Z PANDEMIA nie jest to zbyt odpowiedzialne zachowanie

1

@LS Tylko, ze selekcja naturalna w przypadku wiursa moze siegnac tez totalnie randomowych ludzi, chociażby na zakupach. Stad ważna jest solidarność w tych pandemicznych czasach i tolerowanie takich wybryków z jakiejkolwiek strony nie powinno mieć miejsca

0

@joloskyy Ksiądz wyrzucił z swojego kodeksu miłość do bliźniego? Co z ateistami, którzy nie wierzą w wieczne życie czy też ludzi którzy wyznają inne wierzenia, oni się maja zarazić bo chrześcijanin z duma na piersi przyjmie wirusa? xD Chlop ewidetnie odklejony od rzeczywistości

1

https://gazetakrakowska.pl/kalwaria-zebrzydowska-tysiace-ludzi-zebralo-sie-w-wielki-piatek-mimo-pandemii-arcybiskup-jedraszewski-porownal-aborcje-do/ar/c1-15525125

No nieźle, teraz policja chroni łamiących obostrzenia, ale tylko jeżeli ma to zwiazek z kościołem XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?