marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tobiasson92 Teraz wyobraźcie sobie kaczyńskiego wraz z Pisem który wycofuje się z wyroku trybunału.
Spoko, moja wyobraźnia też tego nie ogarnia xD
9
@mm_ Z tego co widzę nasze pilkarki wymiatają w tym sezonie, fajno xD
3
@DoctorSleep Lewy coś osiągnął, to niektórych dupsko zapiekło. Olać xD
2
@IronSanHybrid To w sumie było do przewidzenia, przecież teraz przejmowanie prywaciarzy to dla rządu idealna okazja. Pandemiczny biznes się musi kręcić, od kupowania maseczek od handlarza bronia do przejmowania biznesów ludzi xD Śmiech przez łzy
1
@IronSanHybrid Różnica jest taka, że w.w branże nie należą do pisowskiej mafii :v
4
@macio_944 Również nikt jeszcze nie zawitał na mojej liście ignorowanych xD
3
@Rewolucja123 Czyżbyś prosił o link z nielegalnego linka? Toż to piractwo, a jak wiadomo - jest to łamanie pewnych regulaminów.
Żeby szeryfa trzeba było pilnować, szok. xDD
17
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/162854523_5817230108347685_6431641187390431830_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-3&_nc_sid=9267fe&_nc_ohc=h9aHb32zz0AAX9DzIWA&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=120ca1c03ef6c70d5c182538b9496681&oe=607F9FC8
No coś w tym jest XDD
0
@Dajnatace Idzie sie przyzwyczaić xD
0
@MarioVeB! Tak, pokazuje mi tam również małe kotki :v
0
@Wittgenstein Wszystko zależy od pomysłu scenarzysty xD
2
@Virusk3 I teraz niewinne chłopaki patrza na swiat zza krat
1
@Mixtape Dobrze, ze moj fryzjer funkcjonuje w podziemiu i moge wciaz byc leniwą dupa xD
0
@Barca1992 To jak to w końcu jest, reszta świata bierze z nas przykład czy my bierzemy przykład od nich? xDD
2
@Ingiel Lepiej poczekać kilka lat na miazgę, jak Red Dead 2 niż dostawać co rok, dwa kolejne Assasiny które mają tylko drobne zmiany i uderzaja w inne czasy xD
1
@Geble Oczywiście, że gowno burze robią ogromne wejścia, ale mam wrażenie że do czasu bo juz widać, że masa ludzi jest tym zmęczona, a Góra wciąż śpi
0
@myscooter szok i niedowierzanie
9
Ależ @Cochise zerwał się wraz z tłumem, ostatnimi czasami jeden z najpopularniejszych komentarzy który wzywa do pewnej zmiany.
A wiecie co jest najlepsze? I tak nikt z osób postawionych wyżej nie uwzględni tego "problemu" i w ostatecznym rozrachunku nic się nie zmieni. Nasz głos w sprawie forum, czy też jego rozwoju tak bardzo ważny :v
1
Komentarz usunięty
5
@macio_944 Jak widać klub jakiemu kibicujemy nie wpływa na naszą pokorę i rozum xD
0
@Barca1992 jeszcze jak xD
6
@BarcaInfo No to nie uzywaj byku tego za argument, skoro nie chcesz lub nie umiesz go niczym poprzeć.
@Persyfl W końcu jego ego nie wytrzyma i wyda oficjalne oświadczenie z jego "wpływami", tak będzie xD
11
@BarcaInfo No to proszę, doinformuj mnie.
24
@BarcaInfo Twoj wpływ na stronę to kopiowanie rzeczy z TT, więc już się tak nie wywyższaj (XD) bo imo nie robisz nic wielkiego. Chyba, ze prowadzisz za plecami użytkowników jakas inna funkcje, kto wie, pomijając forumowego napinacza i komedianta
17
@BarcaInfo Odzezwal się ten porządny użytkownik, ciągle wywyższanie się nad innymi i grozenie banem osobom które się z Tobą nie zgadzają xD, smiechlem fest, kto jak kto ale ty nie powinieneś o takie rzeczy wojować
4
@tristan87 No i Francuz ma plus 1
0
@Dundersztyc no to super nazwiska podałeś XD a jeden mecz, gdzie cala drużyna zawodzi to słaby wyznacznik
12
@Dundersztyc Tak z ciekawości, kto Twoim zdaniem jest lepszy?
0
@Krychaaa10 Kiedy Realowi wyjdzie ładny meczyk, to takie same komentarze pojawiają się tutaj. Serio jeszcze na kims robi to wrażenie? xD
4
@karci0 A koń zwalony?