0

@Rust_Cohle łobuz kocha najmocniej xD

1

@tomek8756 Maseczke noszę głównie w dużej mierze dlatego, bo nie chce mi się słuchać poirytowanych ludzi, w tym policjantów

a łapki tak czy siak myłem, więc dla mnie to żadna restrykcja xD

0

@TheNekro94 znajdź sobie hobby

3

@eckov przy faktycznej depresji nie pomaga stwierdzenie, że inni mają gorzej xD

1

@FanFcBarcy Ej, ale co mają problemy z kolanem do kibicowania? Czyżbyś był nawróconym sezonowcem który zwęszył szanse na sukces przy Laporcie? xD

0

@eckov takie coś bardziej by pasowało gdyby sam zrezygnował z testów w Realu, a nie ze Real go odrzucił xD

1

@FC1899Barca No wiadomo, że trzeba kogoś zabić umyślnie lub też nie żeby być hejtowanym. Durna zaczepka żeby znowu się trochę o tym pajacu głośniej zrobilo xD

0

Niektórzy tutaj się zastanawiają dlaczego rząd nie zamknął kościołów a pierwszy wiedzmin juz dawno na to pytanie odpowiedział xD

https://www.facebook.com/watch/?v=2970774639865619

0

@LeoMessiah W origins nie grałem, odysseya i valhalla mnie wynudziły:x

3

@macio_944 Może i przesadzona riposta, ale osobiście to się nie dziwie xD

0

@alianta2 HBO Max to chyba odrębna usługa, która za jakiś czas ma zastąpić GO

4

@Woland10 Poważna sprawa, niech Lewy od razu szabelkę w dłoń weźmie i ruszy na Berlin

0

@bartekvisca Biznes to biznes

1

@Woland10 No nieźle, po prostu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@busquets5 No ale test to nie szczepionka, zeby mówić że szanse sa bliskie zeru xD

0

@BARCA_FOR_EVER Lukaku to dzik, chętnie bym go zobaczył w naszych barwach

2

Ale Grześ Krychowiak fajnie prowadzi swoje sociale, co mi się przewija jego post na FB to sobie coś podyskutuje z fanami albo rzuci jakąś emotke, miło w sumie xD

1

@tobiasson92 Otóż to, terminy juz sa napięte na maksa i żaden klub nie chciałby ryzykować aż takim osłabieniem

6

@kuz Zero patriotyzmu, powinien siedzieć w ekstraklapie i promować naszą piekna ligę a nie jakies kariery mu w glowie

11

Już hejty na Lewego leca, a nikt nie pomysli ze to Bayern nie chce go puścić bo nie chce ryzykowac strata kluczowego pilkarza na decydujaca faze sezonu?

Nie no, na pewno nie o to chodzi. Lewy sie sprzedal i tyle xD

4

@Encore A jaki prawdziwy xD

27

Temat Neymara powracającego do Barcy będzie się ciągnął jeszcze po zakończeniu kariery przez Brazylijczyka xD

4

@pele1282 Wiadomo, ze nic nie pozwola mu zrobic ale przyjemnie sie czyta takie wiadomosci ;v

1

@tomek8756 osobiście nigdy bym nie wlazł w taka relacje, jednak uczucia w takich sprawach maja u mnie spore znaczenie :p

0

@Jackazz w okienku "zweryfikuj swoj kod".
Ewentualnie ktoś przytulil i nam tego nie oznajmił xD

0

Jak ktoś chce sobie założyć spotifaja to łapcie kod na 3 miesiące premium afDST22te4 - działa tylko z nowymi kontami

14

@Getek Ależ podatkowa przepaść, przecież to chore xD

7

Ojoj, ależ jutub się zrobił natrętny z reklamami, dobrze ze wchodzę tam raz na ruski rok bo bez premium to jest masakra XD

2

@Barca1992 Ale to dopiero 11 kwietnia, 10 zbyt ważne wydarzenie i wirus jest w odwrocie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?