0

@MarcelNJ11 utożsamiam sie jako kobitka 8 marca, zeby skraść troche atencji :3

1

@AlexDark00 Dzięki :V

2

@AnnaMarianna No ale gdzie te komentarze?

0

@DonMatteo901 No na miejscu kobitek bym nie uwierzył w takie życzenia od pisu. xD

0

@Colon Ogromny sentyment mam do "łzy"
Agnieszka juz dawno tutaj nie mieszka, narcyz. No ogólnie Wyszkoni to królowa wszystkich wsiurowych party

2

@Pawel13sz Jedynie Haaland

8

A Hazard znowu ma "złe odczucia". Transfer komara to jednak był złoty interes xD

0

@Zoker Polska to 3 świat w Europie pod tym względem, nie ma co porównywać bo człowiek się załamać może xD

9

Wybory wyborami ale dzisiaj babskie święto przecio. Wszystkiego najlepszego ramblowskie kobitki :D

7

@nieprzysiadalnosc Może sobie chcieć, ale jeżeli zdradza to jest zwykłym szonem. W drugą stronę też to tak działa

0

@itmustbejoke Piękno piłki nożnej, nigdy nie nie wiadomo

0

@busquets5 Ale tutaj bólu tylka o czyjeś subiektywne top 5 xD
Ode mnie leci
Avi, Eripe, Bonson, Słon i Que

34

0

@TR3YWAY No ja myślałem, że wytrzymam do rana, ale 4 to byl maks co wyciągnąłem xd

0

"W tej walce nie zostanę nawet dotknięty. Taki jest plan. Podobnie jak w walce z Costą. Nie pozwoliłem mu w ogóle dotknąć mojej twarzy, więc… Tak. Trzeba zadbać o to, aby nie dostać i uważać na to kopnięcie na korpus."


Warto przypomnieć. Błachowicz jest najpiękniejszy. Szkoda, ze zaspałem na walkę :c

4

Haaland wczoraj załadował setnego gola w karierze. Niesamowita bestia, szkoda ze transfer jest obecnie praktycznie niemożliwy

0

@Pilka_jest_okragla Takich zacnych amigosow to możemy mieć xd

1

@LeoMessiah Tyle, ze Pato nie zmarnował kariery jak typowy Brazol, przez imprezki a chłopaka kontuzje prześladowały

0

@koksik2700 Nie, ale jeżeli jakiś twórca chciałby zrobić taką wersje to uwaga, nie miałbym z tym najmniejszego problemu xD

1

@FDJ Aha, to teraz królik z bajki jest gnębiony xD

9

@LuisSalvano No popatrz, wszystkie remake zmieniają chociażby minimalnie wygląd jakieś postaci (chociażby w grach) Dlaczego mieliby nie integrować robiąc 2 część po 20(!) latach skoro mają taką chęć? Szczególnie, że to tylko bajka. Nie musi tam być żadnej spójności na linii książka - film czy cokolwiek xD

Bardziej dziwi mnie, że w ogóle powstają takie dyskusje na ten temat, kogo obchodzą animowane cycki królika? XD Przecież to nawet absurdalnie brzmi

1

@Bykunn Kto wie co wtedy by zaserwował korwin
Ten człowiek ma takie absurdalne toki myślenia, że to szok xD

23

@PatrychoO Różne są gusta jeden woli mulatki, drugi azjatki - a trzeci króliki z cyckami xD

2

@tadzik447 Panowie, szanujmy się


32

Korwin co się znowu odpalił na Twitterze. Ten człowiek powinien siedzieć zamknięty w czterech ścianach bez klamek, a nie wylewać swoje wypociny w mediach społecznościowych. Obrzydliwy człowiek

0

@Krzysiek872 Nope, ostatnie podanie = asysta. Jakby trzeba bylo przy asyście uwzględnić poprawienie piłki przez strzelca, czy też ruch z piłką to byłoby za duże pole do interpretacji, a przez to wylazłyby same kłopoty xD

1

@Transu96 może tak, może nie ale dorośli ludzie robiący problem o takie rzeczy to imo spora przesada xD

1

@Sulimo Dorosłe samce lubią seksualizacje królików xD jakby zle to nie brzmiało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?