marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarcelNJ11 utożsamiam sie jako kobitka 8 marca, zeby skraść troche atencji :3
1
@AlexDark00 Dzięki :V
2
@AnnaMarianna No ale gdzie te komentarze?
0
@DonMatteo901 No na miejscu kobitek bym nie uwierzył w takie życzenia od pisu. xD
0
@Colon Ogromny sentyment mam do "łzy"
Agnieszka juz dawno tutaj nie mieszka, narcyz. No ogólnie Wyszkoni to królowa wszystkich wsiurowych party
2
@Pawel13sz Jedynie Haaland
8
A Hazard znowu ma "złe odczucia". Transfer komara to jednak był złoty interes xD
0
@Zoker Polska to 3 świat w Europie pod tym względem, nie ma co porównywać bo człowiek się załamać może xD
2
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s600x600/158768146_268854951373044_4535034117432936318_o.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=lvsqNzr8oE8AX9jUfrR&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&tp=7&oh=98ba676a11f98fcca8a4342d6d3a8e97&oe=606C0380
Malik z gestem XD
9
Wybory wyborami ale dzisiaj babskie święto przecio. Wszystkiego najlepszego ramblowskie kobitki :D
7
@nieprzysiadalnosc Może sobie chcieć, ale jeżeli zdradza to jest zwykłym szonem. W drugą stronę też to tak działa
0
@itmustbejoke Piękno piłki nożnej, nigdy nie nie wiadomo
0
@busquets5 Ale tutaj bólu tylka o czyjeś subiektywne top 5 xD
Ode mnie leci
Avi, Eripe, Bonson, Słon i Que
34
https://zapodaj.net/images/2e067c194fcba.jpg
Co tu się stanęło? XD
0
@TR3YWAY No ja myślałem, że wytrzymam do rana, ale 4 to byl maks co wyciągnąłem xd
0
"W tej walce nie zostanę nawet dotknięty. Taki jest plan. Podobnie jak w walce z Costą. Nie pozwoliłem mu w ogóle dotknąć mojej twarzy, więc… Tak. Trzeba zadbać o to, aby nie dostać i uważać na to kopnięcie na korpus."
Warto przypomnieć. Błachowicz jest najpiękniejszy. Szkoda, ze zaspałem na walkę :c
4
Haaland wczoraj załadował setnego gola w karierze. Niesamowita bestia, szkoda ze transfer jest obecnie praktycznie niemożliwy
0
@Pilka_jest_okragla Takich zacnych amigosow to możemy mieć xd
2
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p180x540/157992076_2830761783833275_5905655888437739788_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=NnJha9sdHooAX8M4tRz&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&tp=6&oh=951f643602f19b3fe92eb685a3388871&oe=606B3FBB
XDDD To się musiało skończyć memowo
1
@LeoMessiah Tyle, ze Pato nie zmarnował kariery jak typowy Brazol, przez imprezki a chłopaka kontuzje prześladowały
0
@koksik2700 Nie, ale jeżeli jakiś twórca chciałby zrobić taką wersje to uwaga, nie miałbym z tym najmniejszego problemu xD
1
@FDJ Aha, to teraz królik z bajki jest gnębiony xD
9
@LuisSalvano No popatrz, wszystkie remake zmieniają chociażby minimalnie wygląd jakieś postaci (chociażby w grach) Dlaczego mieliby nie integrować robiąc 2 część po 20(!) latach skoro mają taką chęć? Szczególnie, że to tylko bajka. Nie musi tam być żadnej spójności na linii książka - film czy cokolwiek xD
Bardziej dziwi mnie, że w ogóle powstają takie dyskusje na ten temat, kogo obchodzą animowane cycki królika? XD Przecież to nawet absurdalnie brzmi
1
@Bykunn Kto wie co wtedy by zaserwował korwin
Ten człowiek ma takie absurdalne toki myślenia, że to szok xD
23
@PatrychoO Różne są gusta jeden woli mulatki, drugi azjatki - a trzeci króliki z cyckami xD
2
@tadzik447 Panowie, szanujmy się
32
Korwin co się znowu odpalił na Twitterze. Ten człowiek powinien siedzieć zamknięty w czterech ścianach bez klamek, a nie wylewać swoje wypociny w mediach społecznościowych. Obrzydliwy człowiek
0
@Krzysiek872 Nope, ostatnie podanie = asysta. Jakby trzeba bylo przy asyście uwzględnić poprawienie piłki przez strzelca, czy też ruch z piłką to byłoby za duże pole do interpretacji, a przez to wylazłyby same kłopoty xD
1
@Transu96 może tak, może nie ale dorośli ludzie robiący problem o takie rzeczy to imo spora przesada xD
1
@Sulimo Dorosłe samce lubią seksualizacje królików xD jakby zle to nie brzmiało