1

https://www.onet.pl/informacje/onetkujawskopomorskie/o-tadeusz-rydzyk-ida-na-nas-nowe-ideologie-chca-zniszczyc-katolicka-polske/zx17sjv,79cfc278

Rydzyk na dobrym towarze. Jedynie kto niszczy "katolicka Polskę" to kościół wraz z kolegami z pisu

7

@Zip Roberto to skarb. Odnajdzie się na kilku pozycjach i bardzo rzadko schodzi poniżej pewnego poziomu. Wiele klubów chciałoby mieć takiego piłkarza na ławce imo

0

@Jinx Wygląda jak mieszanka 3 koszulek. Moze na piłkarzach będzie się lepiej prezentować bo tak to słabiutko. 2/10

0

https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s720x720/157037160_269189124725535_5520918845577780676_o.jpg?_nc_cat=107&ccb=3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=zkHoBGspMT8AX-NdQ1F&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&tp=7&oh=3f2f9bda72da0db0cf10ddba28b4a3b5&oe=60695F14
Kowalczyk co się odpalił xD

Moze dlatego zabiera tylu zawodników bo do Euro niewiele czasu, a zawodników jeszcze trzeba poznać, zobaczyć na treningu? Nie no, na pewno nie o to chodzi xD

1

@Bykunn Nic dodać, nic ująć.

1

2

Kapitan nawet po zakończeniu kariery.

2

@Thomas99PL Podziwiam, że Ci się to jeszcze nie znudziło xD

2

@SiSenior Nic nie kradne, legalnie korzystam z spotifaja. Jak mi dowalą taką opłata, to kto wtedy jest złodziejem? xD

2

@4drian0 Wow, w grach niekiedy przenika się przez tekstury. Szok i niedowierzanie xD

5

@DonMatteo901
>daj dowolny temat plakatu
>uczeń robi plakat który nie odpowiada Ci politycznie
>miej o to problem

Na koniec nauczyciel może ubrać maskę klauna xD

2

@BARCA_FOR_EVER Kurde, nie mogę się doczekać rewanżu z PSG i zapewne zupełnie odwrotnych wyników ankiety xD

1

@TheNekro94 Szybko poszło xD

7

@FutbolToMagia Nic tylko cieszyć się, że Twoje podejście powolutku zaczyna umierać wśród ludzi. Edukacja to demoralizacja, nieźle xD

0

@toretto724 On czesto komentuje posty pilkarzy

7

@FutbolToMagia Współczuć to można tylko Tobie. Zostałeś już wręcz zmasakrowany w tej "dyskusji" i spójrz jak wygląda wiedza młodzieży o ich seksualności, która w niektórych przypadkach jest wręcz na zerowym poziomie, a potem uj, 15 latek zabija 13 latkę bo była w ciąży. Edukacja seksualna jest potrzebna jak rybie woda.

7

https://www.rp.pl/Media/210309699-Kurski-Panstwo-na-media-powinno-dawac-35-miliarda-zlotych.html

Nic bardziej bezczelnego dzisiaj nie przeczytacie, jutro zapewne tez. Poprzeczka zawisła wysoko xD

4

Nie ma nic przyjemniejszego niż wrócić z tyrki i sprawdzić wynik (wygranego) meczu.

No może jeszcze obejrzenie na żywo takiego meczu byłoby lepsze

4

@MontelQ Daje sobie rękę uciąć, ze gdyby Koeman szedł ciągle w jedno ustawienie, które nie działa to pisałbyś, ze jest betonem i nic nie zmienia xD

1

@jedrek7000 to ta segregacja występuje juz od dawna, tylko z innymi chorobami w niektórych krajach :p

4

@BarcaInfo Czyli nasz Xavi bardzo dobrze rokuje na przyszłość. Zajefajnie

15

@FutbolToMagia
W sumie podziwiam udzielających się w tej dyskusji xD Chlopak wypisuje bzdury, jest zręcznie punktowany argumentami i uwaga, NIE ODPOWIE na żaden w racjonalny sposób bo nie chce mu się czytać. xD
Podziwiam was chłopaki, serio :D

3

@BarcaInfo w sumie to ma ktoś informacje jak wyglądała ta drużyna przed Xavim? Tez byla takim czołgiem?

1

@koksik2700 "Twoja matka wydropila mi kanapkę po stosunku" XDD
Imo najbardziej pozytywnie zryty leb w branży

15

@FutbolToMagia Czyli po prostu wierzysz w to co jest dla Ciebie najwygodniejsze, trochę beton xD

5

@macio_944 Wreszcie będzie można zobaczyć tego żółwia który nosi nasz placek na swojej skorupie na zywo

1

@LeoMessi1994 No ja wiem. Druga część mojej wypowiedzi miała lekkie zabarwienie humorystyczne, również metaforyczne xD

2

@LeoMessi1994 Nie da się zjeść ciastko i mieć ciastko. Chyba, że ma się dwa ciastka :v

3

@Visca el Barca y Visca Catalunya Nic nie mówiłem o adopcji dzieci przez pary homoseksualne ziomeczku :D Wręcz jestem bardziej nastawiony negatywnie do takiej adopcji.

Ale nie chodzi o samych "dwóch tatusiów" tylko nastawienie takich byczków jak Ty, rówieśnicy takiego dzieciaka wychowane w Tych jakże przepięknych wartościach będą robić takiemu dziecku piekło.

4

@GadulkiGembulki czasami jeszcze meczyk mozna obejrzeć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?