marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DonMatteo901 Spacerujący Messi to wciąż sufit dla niektórych piłkarzy, którzy są w formie i kibice ich wielbią xd
1
@FC1899Barca Jakies porównanie może wrzucisz typu ilosc karnych/strzelone karne a nie takie głupoty z palca wyssane xd
2
@neeed Dawna Barcelona dostałaby jeszcze 3 i nara, teraz w końcu pokazali charakter i wole walki wiec tak, ludzie mogą być zadowoleni
0
Kurde, szkoda ze druga zmiana bo większość meczu przegapiłem ale z tego co widzę to Barcelona walczyła. I bardzo dobrze, powoli wraca do naszej drużyny charakterek
2
@clyde Otóż to, ligi mistrzów nikt w tym sezonie nie oczekiwał, ale najwyższa pora pokazać charakter w tych rozrywkach
1
@Draks[FCB] Gorzej jak im sie na "2" zbierze
0
@Sulimo Ale po co zgłaszać? To tak jakby kopalnie śmiechu zgłosić, no nie ładnie :(
5
@Janas11224 Pepe to kozak pod względem sportowym. Charakternie czasami niestety bywało gorzej, dużo gorzej
1
@KORTIS 10 dni w serwisie, prowokujący post... atencjo przybywaj! xD
1
@Mario96w Ty uważaj, bo koleżankę o zawał przyprawisz xD
3
@Cvzx No nie ukrywajmy, takie stronki sa juz na wymarciu. Teraz grupy na fb sa topowe
1
@mientusek1407 Tych statystyk odnośnie start piłki bym nie odbierał tak strasznie, wiadomo że jak piłkarz jest aktywny, szarpie do przodu to zaliczy więcej strat niż cyk, piłeczka do boku i klepka 1000 podań
0
@D1OS Dlaczego podskoczyło? To tylko mem xD
14
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s600x600/158856632_834457157413490_4349501271780977271_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=EhoRWlgBa2sAX9mczny&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&tp=7&oh=7b42dd7f91cbcbd332dacc0c5e4b8299&oe=606DC4C4
Panowie, łechtamy swoje ego dzisiaj na maksa
0
@MontelQ Ja pisałem ogólnie o kibicach którzy takie krzywe akcje odpieprzają, wiadomo ze każde środowisko ma swojego ciernia w tyłku
0
@gumaz Ciężko, ale to już nie temat żeby się publicznie rozpisywać
7
Komentarz usunięty
2
@KacperVEB Ja tam szanuję, niejeden po takim "upokorzeniu" by zniknął z strony i elo, tyle go widzieli a tutaj proszę, odniesie się elegancko.
2
@KacperVEB Do jaskini się nie schował.
"Dziś wieczorem skomentuję wczorajszy mecz , dziś jestem zbyt emocjonalnie wzburzony aby coś merotycznego napisać."
0
@Adamski69 Kurde, ja to sobie nie wyobrażam rozstać się po tylu latach. Ja po 2 w związku nie wiedziałem co ze sobą zrobić, bo nagle mi część życia uciekła a co dopiero gdybym zakończył związek po 11 latach xD
5
Nigdy nie rozumiałem odpieprzania takiej błazenady. Zero kibicowskiej godności
36
"Panowie, dziś Dzień Mężczyzny.
Z racji tego,że bez dwóch zdań, jesteśmy IDEALNI, uważam że życzenie nam czegokolwiek byłoby nadużyciem.
Powiem więc krótko.
TRWAJMY W NASZEJ BEZBŁĘDNOŚCI.
BĄDŹMY NADAL NAJLEPSZYM CO PRZYDARZYŁO SIĘ TEJ PLANECIE.
To chyba tyle.
Elo"
Piękne i prawdziwe życzenia od pana rapera - Kękę
1
@Danchos No ja to bym chętnie poszczekał, ale tak to wole podchodzić realistycznie - najwyżej się pozytywnie zaskoczę, a w razie w się nie rozczaruje jak wielcy optymiści z tej strony :D
0
@Zoker pewnie sam skumał, że jest już powoli wypalonym kotem. Niech jak najszybciej odzyskuje formę gdzie indziej bo Varane w formie to przekocur
0
https://www.gram.pl/news/2021/03/09/stalker-2-z-kolejnymi-konkretami-tworcy-chwala-sie-technologia-i-kilkoma-zakonczeniami-gry.shtml
Ależ budują hype. Konkretny argument zeby totalnie olac plejstejszyn i przejść na pc w 100% xD
0
@clyde Teraz potężny Martin waleczne serce poprowadzi nas do remontady
1
@KORTIS jestem graczem gothica, wiadomo ze trzeba zabic dla expa wszystko co sie rusza
0
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/warszawa/warszawa-atak-przed-metrem-wierzbno-dzgnal-nozem-geja-bo-trzymal-swojego-partnera-za/w7vn28f
Czyli nie można trzymać osoby tej samej płci za rękę przy dzieciach, ale sprzedać kose w plecy juz można. To je chyba jakas wyższa logika, której nie pojmuje
3
@Zip No ale rzucaj konkretnie nickami bo obecnie są 3 różne
0
@TheNekro94 https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/158607509_220133439860419_1164247746126736285_o.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-3&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=YJSZsv6Y4DAAX_AwZd4&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=b593076e92446c9d62d2419d194b84e8&oe=606B9F0D
Chyba poszło o projekt lewicy, ale ręki sobie uciąć nie dam xD Niestety ludzie którzy wyłapują różnorakie kwiatki rzadko dzielą się szerszym kontekstem c: