marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kosiarz92 Najbardziej satyryczna nazwa partii politycznej ever
2
@norbi77 Za kazdym razem XD
5
@busquets5 sztanga jak agresywnie wleciał XD
1
Ale Gibbs to jest kozak, dziwne że dopiero teraz robi swoją płytę z wokalami
29
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/196758376_1027015591164582_519159791825510050_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=Dg8bkhIid-gAX8QuKYB&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=cf860e5203eabc016c15879f6f02a9a9&oe=60CAACD5
Coś w tym jest XD
3
@MontelQ Sklad to oni maja zawsze kozacki, gorzej z wynikami na duzych imprezach
1
@Kgorecki2500 Watpie, moze za jakies 2-3 lata pojawi sie na pc
0
@koksik2700 A mi tam ta gierka w ogóle nie siadła. Fajne jak ktoś lubi Soulsy ale mi z Star Warsami totalnie się ten gatunek gryzie, moc słaba - miecz robi wziu i nawet sobie rączki nie można odciąć. Nie czuć tej mocy bycia jedi
0
@mmaciass tys chyba mial zakrapiany weekend i to za bardzo trochę
30
@mmaciass ale żenada xDD
1
@Lovalo The Last of us to piekna i mocna historia, a days gone to przyjemny i wciągający sandbox. Imo weź obie xd
0
@FCMichalo Przecież robi to UBI to będzie kolejny Far Cry czy tez Assassin, tylko osadzony w świecie Avatara xD
9
@maroon Myślę, że reszta piłkarzy ma to gdzieś. Widać, że gest symboliczny
4
@ElTomas kucie żelaza przy edukacji ludzi? Oby jak najwięcej
3
@Roobo Jak PSG ma śmieszny projekt sportowy, to co mamy my?
2
@martin3131 Otóż to, my nie mamy ani super projektu ani nie mozemy już super kasy zaoferować. Wiec z racjonalnego punktu widzenia, po co miałby się do nas pchać?
4
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/s720x720/200130817_4241885365871530_1684359809554707302_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=WNB5pMjQr9AAX_QGLxZ&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&tp=7&oh=8ddaf2bcd1dc6be70caf10f5fe0686c3&oe=60CA3F4D
Hieny dziennikarskie twardo walcza o kliki.
0
@SkilledHydra16 Najlepsze jest to, ze jak kogoś uratuja to jest dzieki Bogu, a jak ktoś umrze to juz nie jest wina Boga, a ratowników. :V
0
@Boogmacher nie widzialem, ze to rowniez decyzja pilkarzy. Tak to inna sprawa
0
@Transu96 chore w sumie
11
@Lovalo klasyka, zrob z siebie debila w sieci, ludzie Ci to wypominaja wiec mowisz, ze to taki hehe, baicik
2
@MesQueUnClub96 mimo tego, ze to pseudo gwiazdor który niczym szczególnym się nie wyróżnia to wydawał się spoko typem, a tutaj taki wylew
0
@ShinobiQWE Najważniejsze jest teraz jego zdrowie, reszta to totalnie poboczna rzecz
0
@SkilledHydra16 https://x.com/Adam_Kotleszka/status/1403758254535151622
chyba ten
7
@tristan87 Piłka nożna ponad podziałami i bardzo dobrze
2
@vangoor O jezu, jeden wymiesza to z rasizmem i podwójnymi standardami, drugi z szczepionkami.. Ludzie co z wami jest nie tak?
13
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/p180x540/200044757_960444608023810_6946886255334577691_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=I9keVxoFWZYAX_o5QkA&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&tp=6&oh=c52947ff96603b8c1b9b3b53ed59c0f3&oe=60CA10F7
Panowie, chyba będzie dobrze!
10
@Katalonbar No nerwowa sytuacja, wiec uśmierca piłkarza który wciąż walczy o życie, sieje niepotrzebny ferment.
3
Co ta baba w studiu pieprzy, juz Eriksena uśmierciła
0
@Mathoue Piłkarze musieliby masowo schodzić na boisku, żeby uefa, fifa się ogarnęły. Pieniądze już dawno im zdrowy rozsądek przysłoniły