1

@kosiarz92 Najbardziej satyryczna nazwa partii politycznej ever

2

@norbi77 Za kazdym razem XD

5

@busquets5 sztanga jak agresywnie wleciał XD

1


Ale Gibbs to jest kozak, dziwne że dopiero teraz robi swoją płytę z wokalami

3

@MontelQ Sklad to oni maja zawsze kozacki, gorzej z wynikami na duzych imprezach

1

@Kgorecki2500 Watpie, moze za jakies 2-3 lata pojawi sie na pc

0

@koksik2700 A mi tam ta gierka w ogóle nie siadła. Fajne jak ktoś lubi Soulsy ale mi z Star Warsami totalnie się ten gatunek gryzie, moc słaba - miecz robi wziu i nawet sobie rączki nie można odciąć. Nie czuć tej mocy bycia jedi

0

@mmaciass tys chyba mial zakrapiany weekend i to za bardzo trochę

30

@mmaciass ale żenada xDD

1

@Lovalo The Last of us to piekna i mocna historia, a days gone to przyjemny i wciągający sandbox. Imo weź obie xd

0

@FCMichalo Przecież robi to UBI to będzie kolejny Far Cry czy tez Assassin, tylko osadzony w świecie Avatara xD

9

@maroon Myślę, że reszta piłkarzy ma to gdzieś. Widać, że gest symboliczny

4

@ElTomas kucie żelaza przy edukacji ludzi? Oby jak najwięcej

3

@Roobo Jak PSG ma śmieszny projekt sportowy, to co mamy my?

2

@martin3131 Otóż to, my nie mamy ani super projektu ani nie mozemy już super kasy zaoferować. Wiec z racjonalnego punktu widzenia, po co miałby się do nas pchać?

0

@SkilledHydra16 Najlepsze jest to, ze jak kogoś uratuja to jest dzieki Bogu, a jak ktoś umrze to juz nie jest wina Boga, a ratowników. :V

0

@Boogmacher nie widzialem, ze to rowniez decyzja pilkarzy. Tak to inna sprawa

0

@Transu96 chore w sumie

11

@Lovalo klasyka, zrob z siebie debila w sieci, ludzie Ci to wypominaja wiec mowisz, ze to taki hehe, baicik

2

@MesQueUnClub96 mimo tego, ze to pseudo gwiazdor który niczym szczególnym się nie wyróżnia to wydawał się spoko typem, a tutaj taki wylew

0

@ShinobiQWE Najważniejsze jest teraz jego zdrowie, reszta to totalnie poboczna rzecz

7

@tristan87 Piłka nożna ponad podziałami i bardzo dobrze

2

@vangoor O jezu, jeden wymiesza to z rasizmem i podwójnymi standardami, drugi z szczepionkami.. Ludzie co z wami jest nie tak?

10

@Katalonbar No nerwowa sytuacja, wiec uśmierca piłkarza który wciąż walczy o życie, sieje niepotrzebny ferment.

3

Co ta baba w studiu pieprzy, juz Eriksena uśmierciła

0

@Mathoue Piłkarze musieliby masowo schodzić na boisku, żeby uefa, fifa się ogarnęły. Pieniądze już dawno im zdrowy rozsądek przysłoniły

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?