marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kettger Może zostać ale w formie nieobowiązkowych zajęć, a nie w formie że ukształtowany nastolatek musi się mamę prosić żeby go wypisała (jak rodzice są wierzący to praktycznie się nie uda XD)
A ogólnie to bym zmienił format religii na religioznawstwo, dużo ciekawsze podejście do tematu
13
"To co lubię u Sousy, to fakt, że on nie miał pojęcia o klimacie tej drużyny w przeszłości. Ogląda trening, widzi 17-letniego dzieciaka, podoba mu się i wpuszcza go na boisko w meczu z Hiszpanią. Jest 55. minuta meczu w Sewilli, a on mówi: Idź i graj. Podobałeś mi się w treningu. Nie znam historii pozostałych piłkarzy, ale ty dobrze trenowałeś.
Do tego jest bardzo wymagającym trenerem. Jeśli na boisku musi zwrócić uwagę Robertowi Lewandowskiemu, to po prostu to robi. Jeśli ma jakieś uwagi do mnie, tez mi o tym powie. Polskiemu trenerowi było trudniej odezwać się np do Lewandowskiego ze względu na jego status, ale jeśli jesteś byłym piłkarzem, który wygrał dwukrotnie Ligę Mistrzów, który miał fantastyczną karierę i jesteś zagranicznym menadżerem, to masz to gdzieś. Zarządzasz zawodnikiem i to jest piękne".
- Wojciech Szczęsny dla "Foot Truck"
Trener z cojones, teraz wyszło że polscy selekcjonerzy nawet bali się lewemu uwagę zwracać XD
5
@BART97 ja mam w to wywalone ale zakazywanie jednego a przymykanie oka na drugie jest takie smieszno żałosne
2
O cie panie, UEFA zabroniła rozświetlić stadion w kolorach tęczy na meczu Niemcy - Węgry bo upolitycznienie ale do klekania nie maja żadnego problemu.
Czyżby moje upolitycznienie było lepsze niż Twoje? XD śmieszna organizacja
1
@DLFCB Ojoj, Hiszpanie chyba nie mogą się pogodzić z faktem, ze ich chwała już przeminęła i już nie są taka swietna paczka
9
https://mobile.twitter.com/KrystPawlowicz/status/1407275614638325764
Kurka, w tym 1655 to było, jak nas szewedzi rabowali, pamiętam jakby to było wczoraj.
15
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/s600x600/202507996_4370114326332071_2765023545143293160_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=z0uQFEqeIQgAX-rtH5A&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&tp=7&oh=69cadc9d8c1f701ca4cd4a042278db6c&oe=60D671FE
Piękna droga od szczyla do dorosłego :V
0
@marcin000019 Ruszyła maszyna banhammerowska, juz nikt jej nie zatrzyma
0
Komentarz usunięty
10
@marcin000019 No jak to nie idzie jak przed chwila napisałeś, że będzie grał w jednej z drużyn walczących w Gran Derby
2
@marcin000019 To Messi przechodzi do Realu Betis albo do Sevilli?
8
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/s600x600/204808724_1886253594890097_3637282830471993966_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=BqpgXSMq8GEAX9vQRVt&_nc_oc=AQkP9viKDC5WUFKoAnMA2O30a1QYXMRz2Y_JuLkNTakMIwvU4aPDIKL6D9Oo3Uuyk7Q&tn=8HmP8EOW1H8CXshz&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&tp=7&oh=33b0331fcf68f10f2d895f10a8e0fa3b&oe=60D71224
Kibice w Kopenhadze wbili na wyższy poziom kibicowania, tutaj nawet latający browarek wspiera reprezentacje. :v
50
Goretzka na konferencji: - "Fajnie, że znowu mamy w kraju 82 miliony trenerów, zamiast 82 milionów wirusologów."
Zupełnie jak w Polsce :D
0
@MrShakira Nie ten poziom imo
0
Mato boska, jak tak dalej pójdzie to wypocę w pracy resztę kilogramów, a już niewiele ich zostało XD
1
@DaPidejpi mi tam nie przewija się dużo ich postów, może dlatego jeszcze mi nie zbrzydli :D
15
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/202988676_2097304947092495_2514564634124172265_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=m0ICkP46G28AX_qlg3W&tn=8HmP8EOW1H8CXshz&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=cf4e9d2351fdeb9d1586e9e969a7863f&oe=60D489FE
Takie temperatury, że nie pozostaje nic innego niż skorzystanie z oferty. :V
1
@DaPidejpi no dramat tak chlopa z urlopu ściągać do tyrki, na miejscu grześka bym się zwolnił
2
Moder z urazem czyli zapewne nadciąga czas wielkiego Grześka.
Tylko chłopak musi z wakacji wrócić. :v
1
@Rewolucja123 Spróbuj zainstalować Microsoft Visual C++ Redistributable w wersji x64 czy tam x86 (albo jak doradzaja na forum EA, obie wersje)
0
@IbrahimAfellay No nie ukrywajmy, obecnie juz jest przeciętnym piłkarzem
0
@Rewolucja123 I pod tymi wymaganiami powinieneś mieć przycisk pobierz
0
@Rewolucja123 https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/download no stad
5
@Przemek2323 Ajaj, było do przewidzenia, że szwedzkie media to wyłapią. Znowu wstyd nam Ci genialni politycy robia
2
@macio_944 Jedni dziwia sie, ze ktos moze kibicować Niemcom bo wojny światowe, drudzy wymagają od Szwedów zwrócenia skradzionych skarbów a to wszystko z okazji święta piłkarskiego. XD
1
@LionelM95 ze mnie się już na nockach lało, teraz to będzie prawdziwe piekło
21
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/202926212_887514728502060_6279783456183407996_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=t5RZwqCRNBAAX-zay6Q&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=b263a109380ca401c63d8f118f170126&oe=60D3C5A1
Tak to juz jest z tym naszym Grześkiem xD
0
@LionelM95 a zabierz sobie taką noc
0
@Zip halo, kolega pyta o link
0
@AlexDark00 A to sam Lewy się nazywa najlepszym, czy robią to te dziennikarzyny? xD Łee, nie lubie jasia bo stasiu powiedział, że jest najlepszy