0

@Zip halo, kolega pyta o link

0

@AlexDark00 A to sam Lewy się nazywa najlepszym, czy robią to te dziennikarzyny? xD Łee, nie lubie jasia bo stasiu powiedział, że jest najlepszy

3

@macio_944 Chłop zabalował na ostatnich urodzinach i jeszcze go trzyma xDD

0

Laporta pokazuje cojones, bardzo dobrze

0

@korolocik Gigantyczne pensje, słabe sezony.
No fortunę zarobimy.

6

@kuz Wiedzę o cenach piłkarzy brał z transfermarkt więc całkiem prawdopodobne, że w FIFIE uczył się negocjacji z piłkarzami xd

0

@PiotrR Grzesiu aka pomnik musze mieć bo..

15

@amanter alez glupota xD

1

@NaFazieHitman poważne problemy pierwszego świata xd

3

@_catalan a gdybyśmy my wykorzystali swoje sytuacje to Hiszpanie dostaliby po tyłku, po co tak gdybać dla samego gdybania?

0

@Messibestplayerintheworld Trochę się proporcje rozjechały, chyba że to zamierzony efekt :D

8

@daniel32778 Luis to wuefista, wiec logiczne ze la bamba zna się lepiej xD

0

@Janas11224 Ojoj, tutaj może się rozwinąć POTĘŻNA dyskusja. xDD

0

@Pasiak No w Hiszpanii duza wymiana pokoleniowa ale nie jest to młodzieżówka xD

6

@Zielony55 Imo jak na tamte czasy to była, nikt nie mógł przewidzieć, że wjedzie szejk na finansowym fair play i ją wpłaci

53

@PanZagadka Dawali niskie klauzule - wyśmiewali je
Dają wysokie klauzule - wciąż je wyśmiewają.
Niektórym to się nigdy nie dogodzi xD

2

@DaPidejpi LewuSS XDD

1

@PatrychoO no z 2, 3 mi się już przewinęły xd

9

La rambla mentalnie w 39 xDD

1

@SonBarcaGoku wstrząsające

0

@Ronnie1992 Ludzie ktorzy mowia innym komu maja kibicować to najwieksza parodia na tej stronie

0

@AlexDark00 Jest zwyczajnie obrzydliwe, a nie niewygodne. Miejsca publiczne to nie odpowiednie miejsce na pokazywanie obrazków rodem z przeciętnego filmu gore

0

@AlexDark00 Próbujesz mi wjechać na sumienie na takim samym poziomie jak łby z w.w obrazka próbują komuś wjechać na uczucia religijne, poziom spadł

0

@PawkoFCB Tymczasem Barcelona która w swojej historii bardzo wspierała Katalończyków, w takim przypadku już Ci nie przeszkadzało mieszanie polityki z sportem?

0

@AlexDark00 xD Popieram też robienie operacji złamań otwartych ale to nie znaczy, że chce w miejscach publicznych oglądać wystające kości

0

@amanter Jak grał w Dortmundzie to faktycznie pokazywał, że może być skrzydłowym z ścisłego TOPu ale to było jakieś 3-4 lata temu XD Teraz został tylko wieczny talent

3

@marcin000019 nie no talent to on ma, tylko glowka cos nie pracuje

2

@AlexDark00 no flaga lgbt to tylko kilka kolorów, a te puste łby wstawiaja jakies obrzydliwe rzeczy w miejscach publicznych i wycieraja sobie ryje religia. Jest pewna różnica

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?