marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zip halo, kolega pyta o link
0
@AlexDark00 A to sam Lewy się nazywa najlepszym, czy robią to te dziennikarzyny? xD Łee, nie lubie jasia bo stasiu powiedział, że jest najlepszy
3
@macio_944 Chłop zabalował na ostatnich urodzinach i jeszcze go trzyma xDD
0
Laporta pokazuje cojones, bardzo dobrze
0
@derlysy1979https://s.keepmeme.com/files/en_posts/20200906/no-horny-dog-meme-pointing-finger-to-doge-and-blame-3e648fc2b855a69d0ac6ca1362d475b5.jpg
i tyle w temacie, byczku
0
@korolocik Gigantyczne pensje, słabe sezony.
No fortunę zarobimy.
6
@kuz Wiedzę o cenach piłkarzy brał z transfermarkt więc całkiem prawdopodobne, że w FIFIE uczył się negocjacji z piłkarzami xd
0
@PiotrR Grzesiu aka pomnik musze mieć bo..
5
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/202689208_1957025794478932_2390893697720801919_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=hb-RhiYlTKEAX9C3Eil&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=46f4a4583318705c1e857f43dfccec31&oe=60D41174
Okej, trochę w dziwna stronę to poszło XD
15
@amanter alez glupota xD
1
@NaFazieHitman poważne problemy pierwszego świata xd
3
@_catalan a gdybyśmy my wykorzystali swoje sytuacje to Hiszpanie dostaliby po tyłku, po co tak gdybać dla samego gdybania?
0
@Messibestplayerintheworld Trochę się proporcje rozjechały, chyba że to zamierzony efekt :D
8
@daniel32778 Luis to wuefista, wiec logiczne ze la bamba zna się lepiej xD
0
@Janas11224 Ojoj, tutaj może się rozwinąć POTĘŻNA dyskusja. xDD
0
@Pasiak No w Hiszpanii duza wymiana pokoleniowa ale nie jest to młodzieżówka xD
6
@Zielony55 Imo jak na tamte czasy to była, nikt nie mógł przewidzieć, że wjedzie szejk na finansowym fair play i ją wpłaci
53
@PanZagadka Dawali niskie klauzule - wyśmiewali je
Dają wysokie klauzule - wciąż je wyśmiewają.
Niektórym to się nigdy nie dogodzi xD
2
@DaPidejpi LewuSS XDD
1
@PatrychoO no z 2, 3 mi się już przewinęły xd
9
La rambla mentalnie w 39 xDD
1
@SonBarcaGoku wstrząsające
0
@Ronnie1992 Ludzie ktorzy mowia innym komu maja kibicować to najwieksza parodia na tej stronie
0
@AlexDark00 Jest zwyczajnie obrzydliwe, a nie niewygodne. Miejsca publiczne to nie odpowiednie miejsce na pokazywanie obrazków rodem z przeciętnego filmu gore
0
@AlexDark00 Próbujesz mi wjechać na sumienie na takim samym poziomie jak łby z w.w obrazka próbują komuś wjechać na uczucia religijne, poziom spadł
0
@PawkoFCB Tymczasem Barcelona która w swojej historii bardzo wspierała Katalończyków, w takim przypadku już Ci nie przeszkadzało mieszanie polityki z sportem?
0
@AlexDark00 xD Popieram też robienie operacji złamań otwartych ale to nie znaczy, że chce w miejscach publicznych oglądać wystające kości
0
@amanter Jak grał w Dortmundzie to faktycznie pokazywał, że może być skrzydłowym z ścisłego TOPu ale to było jakieś 3-4 lata temu XD Teraz został tylko wieczny talent
3
@marcin000019 nie no talent to on ma, tylko glowka cos nie pracuje
2
@AlexDark00 no flaga lgbt to tylko kilka kolorów, a te puste łby wstawiaja jakies obrzydliwe rzeczy w miejscach publicznych i wycieraja sobie ryje religia. Jest pewna różnica