marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@AlexDark00 no flaga lgbt to tylko kilka kolorów, a te puste łby wstawiaja jakies obrzydliwe rzeczy w miejscach publicznych i wycieraja sobie ryje religia. Jest pewna różnica
5
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/201533731_1629072343951186_7013043105112626494_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=ZppFjKbDOkEAX_N5L4h&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=fa3b1611da7f3a3127fc4a5fe19f8503&oe=60D2A46E
Teraz nawet chodząc po mieście można puścić małego bełta z żołądka, ładnie się bawia w Toruniu
0
@DonMatteo901 no chlop z tvp wiec logiczne, ze musi miec jakies problemy na bani
0
@Sulimo Ludzie zaraz sobie przypomną, że Antek dedykuje cieszynki swojej córce i juz nie beda marudzic
0
30 stopni a na dobre lato się nie zaczęło. Jak żyć?
9
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/s640x640/201360966_776047419727108_326066234429258124_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=SxNGHrGkASIAX87HaaD&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&tp=7&oh=85ba6ef42a9d61c3b2ee3a760bba8585&oe=60D2C0F2
Ależ Leo wczoraj zdominował rywala:
1 asysta
5 stworzonych sytuacji bramkowych
15 wygranych pojedynków
9 udanych dryblingów
4 kluczowe podania
Zawodnik meczu
Szkoda, że nie mogłem oglądać meczu na żywo :c Widać, że Leo chce zrobić wszystko co w jego mocy, żeby w końcu wygrać jakieś trofeum z Argentyna
1
Ale ten kocur płynie, nie mogę się doczekać jego dalszego rozwoju
0
@KapiFCB Przecież teraz masz od zajechania kart z gigantyczna ocena. Paczki - fifa pointsy, te sprawy
8
Jutro nawet starać się nie będzie musiał.
2
@korolocik jeszcze będziesz płakał za Polakiem, który zjadł Bundesligę
3
@Wiktoria13 idiota bo oddal 35 letniego obrońcę na gigantycznym kontrakcie? Rozumiem, ze Ramos to legenda Realu ale to nie powod żeby grał tam do 40, czas szukać innego obrońcy a strata w takich sytuacjach jest normalna. Tak samo my odczujemy strate Leo
0
@IbrahimAfellay No w sumie to trawa jest zielona xd
2
https://noizz.pl/spoleczenstwo/wegry-harry-potter-i-serial-przyjaciele-od-teraz-tylko-dla-doroslych/v5jy6g1?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=fb_noizz
Doceńmy nasze dzieciństwo, kiedy w wieczornych porach mogliśmy wieczorkiem obejrzeć Harrego Pottera na TVN w normalnych godzinach wieczornych. Za chwilę Pis pochwyci pomysł i takie produkcje tylko po 22. :v
0
Komentarz usunięty
1
@tristan87 Bo Kowal w studio pewnie jest trzeźwy temu nie jest wyszczekany xD
7
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/s600x600/201878714_1722757517934183_5614059679566611289_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=ctiyUvlh-xwAX_0yD3Y&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&tp=7&oh=1bd3296e0baebeb38c9e8c3c1e8fdac8&oe=60CFDCCE
Juz w sobote zobaczymy wielka defensywe naszej husarii XD
6
@Transu96 Podziwiam, ze jeszcze chce Ci się w to grać xD
1
@Kurkmen a to nie jest tak, ze firma może ponieść srogie konsekwencje gdyby oficjalnie wspierała mniejszości w krajach arabskich? Nieraz przewijało mi się info o areszcie czy nawet karze śmierci. Może to nie tylko kwestia PR, finansów a również zwyczajnego bezpieczeństwa?
2
@Jakchcesz Otóż to, wciąż nawet brakuje takiej pierdoły jak oddalenie minimapy przy prowadzeniu pojazdu, policja wciąż bardzo kuleje.
W tym tempie to fabularne DLC dostaniemy gdzieś w 2024-25 :V
1
O cię panie, tyle czekania a tutaj "tylko" 1,5gb patcha na sztimie. Szczerze spodziewałem się więcej patrząc na to, że Cyberek ma wrócić na sklep sony xD
0
@eydeem Dialogi jak dialogi, po 3 wiedźminie w każdej grze wydają mi się "tylko ok" xD a co do wpływu na misje to pamiętam, że mogliśmy sobie wybierać dla kogo pracujemy, raz Sparta raz Ateny i żadna z stron nie robiła z tego żadnych problemów xD ot genialny rpg xD gra poszła w odstawkę po jakiś 30 godzinach, zwyczajnie mnie wynudziła
0
@eydeem AC Odyssey imo ma jeszcze gorsze poboczniaki i tez jest to durne skalowanie z levelami, imo najlepiej odpuścić sobie serie xD
20
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/p526x296/202898941_2913252065579071_2543060626144297703_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=RHBIBYJhs8AAX84e-l_&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&tp=6&oh=4102ba2822e902c1147350d50b15e16f&oe=60CEF26A
Dobrze zarabiamy to i ceny wysokie. Wielki Jaro prowadzi nas do dobrobytu :v
1
@Bocheno1 nie zabija się kury która znosi zlote jajka xd
3
https://www.gog.com/game/ultimate_red_collection
Ci jak walna promocje to nie ma co zbierac xD
0
@Michallublin To niezle dzieci
3
@Kengo W takich sytuacjach mógłbym usprawiedliwić gwałciciela XDD
0
@kaamil1910 modne to jest hejtowanie lewego kiedy reprezentacji nie idzie imo xd
0
Ja tam to w sumie mam gdzieś ale rozumiem ludzi którym się to nie spodobało, jesteś oficjalnym sponsorem Euro, a tutaj nagle przychodzi Pan piłkarz i odstawia twój produkt na bok zastępując go innym przez co Twoja firma spikowała xD No niezbyt fajnie
1
I 21 czerwca Cyberpunk wraca na salony Sony
z małym ostrzeżeniem, ze wersja ps4 może nie spełniać oczekiwań xD