2

@AlexDark00 no flaga lgbt to tylko kilka kolorów, a te puste łby wstawiaja jakies obrzydliwe rzeczy w miejscach publicznych i wycieraja sobie ryje religia. Jest pewna różnica

0

@DonMatteo901 no chlop z tvp wiec logiczne, ze musi miec jakies problemy na bani

0

@Sulimo Ludzie zaraz sobie przypomną, że Antek dedykuje cieszynki swojej córce i juz nie beda marudzic

0

30 stopni a na dobre lato się nie zaczęło. Jak żyć?

9

https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/s640x640/201360966_776047419727108_326066234429258124_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=SxNGHrGkASIAX87HaaD&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&tp=7&oh=85ba6ef42a9d61c3b2ee3a760bba8585&oe=60D2C0F2
Ależ Leo wczoraj zdominował rywala:

1 asysta
5 stworzonych sytuacji bramkowych
15 wygranych pojedynków
9 udanych dryblingów
4 kluczowe podania
Zawodnik meczu

Szkoda, że nie mogłem oglądać meczu na żywo :c Widać, że Leo chce zrobić wszystko co w jego mocy, żeby w końcu wygrać jakieś trofeum z Argentyna

1


Ale ten kocur płynie, nie mogę się doczekać jego dalszego rozwoju

0

@KapiFCB Przecież teraz masz od zajechania kart z gigantyczna ocena. Paczki - fifa pointsy, te sprawy

8

Jutro nawet starać się nie będzie musiał.

2

@korolocik jeszcze będziesz płakał za Polakiem, który zjadł Bundesligę

3

@Wiktoria13 idiota bo oddal 35 letniego obrońcę na gigantycznym kontrakcie? Rozumiem, ze Ramos to legenda Realu ale to nie powod żeby grał tam do 40, czas szukać innego obrońcy a strata w takich sytuacjach jest normalna. Tak samo my odczujemy strate Leo

0

@IbrahimAfellay No w sumie to trawa jest zielona xd

2

https://noizz.pl/spoleczenstwo/wegry-harry-potter-i-serial-przyjaciele-od-teraz-tylko-dla-doroslych/v5jy6g1?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=fb_noizz

Doceńmy nasze dzieciństwo, kiedy w wieczornych porach mogliśmy wieczorkiem obejrzeć Harrego Pottera na TVN w normalnych godzinach wieczornych. Za chwilę Pis pochwyci pomysł i takie produkcje tylko po 22. :v

0

Komentarz usunięty

1

@tristan87 Bo Kowal w studio pewnie jest trzeźwy temu nie jest wyszczekany xD

6

@Transu96 Podziwiam, ze jeszcze chce Ci się w to grać xD

1

@Kurkmen a to nie jest tak, ze firma może ponieść srogie konsekwencje gdyby oficjalnie wspierała mniejszości w krajach arabskich? Nieraz przewijało mi się info o areszcie czy nawet karze śmierci. Może to nie tylko kwestia PR, finansów a również zwyczajnego bezpieczeństwa?

2

@Jakchcesz Otóż to, wciąż nawet brakuje takiej pierdoły jak oddalenie minimapy przy prowadzeniu pojazdu, policja wciąż bardzo kuleje.
W tym tempie to fabularne DLC dostaniemy gdzieś w 2024-25 :V

1

O cię panie, tyle czekania a tutaj "tylko" 1,5gb patcha na sztimie. Szczerze spodziewałem się więcej patrząc na to, że Cyberek ma wrócić na sklep sony xD

0

@eydeem Dialogi jak dialogi, po 3 wiedźminie w każdej grze wydają mi się "tylko ok" xD a co do wpływu na misje to pamiętam, że mogliśmy sobie wybierać dla kogo pracujemy, raz Sparta raz Ateny i żadna z stron nie robiła z tego żadnych problemów xD ot genialny rpg xD gra poszła w odstawkę po jakiś 30 godzinach, zwyczajnie mnie wynudziła

0

@eydeem AC Odyssey imo ma jeszcze gorsze poboczniaki i tez jest to durne skalowanie z levelami, imo najlepiej odpuścić sobie serie xD

1

@Bocheno1 nie zabija się kury która znosi zlote jajka xd

3

https://www.gog.com/game/ultimate_red_collection
Ci jak walna promocje to nie ma co zbierac xD

0

@Michallublin To niezle dzieci

3

@Kengo W takich sytuacjach mógłbym usprawiedliwić gwałciciela XDD

0

@kaamil1910 modne to jest hejtowanie lewego kiedy reprezentacji nie idzie imo xd

0

Ja tam to w sumie mam gdzieś ale rozumiem ludzi którym się to nie spodobało, jesteś oficjalnym sponsorem Euro, a tutaj nagle przychodzi Pan piłkarz i odstawia twój produkt na bok zastępując go innym przez co Twoja firma spikowała xD No niezbyt fajnie

1

I 21 czerwca Cyberpunk wraca na salony Sony
z małym ostrzeżeniem, ze wersja ps4 może nie spełniać oczekiwań xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?