marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@gumaz zaklada sweter na łeb
41
W sumie to juz nie jest nasz gwiazdor xd
0
@izabella Mozg się dopiero budzi, poprawione xd
1
@izabella Tak to jest kiedy robi się kontynuację wątku w zupełnie osobnym temacie xd
0
@izabella Zawsze chciałem skosztować kota, Ty teraz masz taką okazje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@szela1899 coraz częściej stronka na mobilnym chodzi mi jak gunwno, nic się zrobić nie da
0
@Sztywno w 4 na pc masz niekiedy kolejki po 20 ludzi na serwer
44
@Barcakolcz Nie chce zbytnio wchodzić w wszystkie Twoje podpunkty bo to tematy na dłuższe dyskusje ale podniesienie wieku emerytalnego było nieuniknione i praktycznie dalej wypadałoby podnieść xD Tutaj trzeba zmienić cały system imo
3
@BorzyKrzys Niby racja, ale obecnie przynajmniej z mojej perspektywy nie widać absolutnie żadnej partii czy też polityka który mógłby coś odmienić. Dyktatura PiSu i obecna opozycja która kopie się po czole, dramat.
4
@martin86 i tryplety beda sie sypać do gabloty co sezon, tak bedzie
0
@LyFT Jak on tylko wykpił zachowanie Ciro i poleciał dalej grać xD
1
@Cwaniak4 no dosyć duże wydarzenie, wiec co w tym dziwnego?
11
W sumie to fajnie, że Tusk wraca. Jedyny polityk w Polsce który może się mierzyć z Kaczyńskim. Reszta to szkoda strzępić ryja
0
@tbas 500 złotych za godzinkę pracy i to takiej luźnej? Zyc nie umierać xd
64
Ależ Immobile wczoraj został cudownie ozdrowiony. Mam nadzieję, że dożyje czasów kiedy organizacje będą wyciągać konsekwencje z takich sytuacji, za dużo takiego pajacowania w piłce nożnej.
1
@totalcrack Vermaelen od zawsze jest kozak, kontuzje go tylko powstrzymały od bycia top
2
@MesQueUnClub96 Zwykła szwajcarska parówa :v
2
https://wiadomosci.poinformowani.pl/artykul/36493-salvador-kobieta-skazana-za-dokonanie-aborcji-zwolniona-z-wiezienia-po-10-latach
Tam to dopiero się bawią...
1
@Jakchcesz oj tak, af to wierny towarzysz do wódeczki xD
1
I juz jest, chyba najbardziej wyczekiwany z mojej strony album przez ostatnie 2 lata, ogień
2
@bartekmess nie no, kolega ma rację. Kizo zbyt dużych skillsow w rapsach nie posiada. Jego muzyka jest dosyć prosta i w sumie ma tylko wpadać w ucho
Edit:
Czyli rozumiem, ze w poście gdzie kolega zapytał co sadzimy o utworze mamy wypowiadać się tylko pochlebnie? xDD
7
Oho, dziennikarze rodem z pudelka juz zaczynają swoja zabawę xd
2
@escarabajo No klasycznie, ktoś zaczyna pieprzyć w mediach społecznościowych to po kilku godzinach cyk, włamanie na konto xD
0
@tadzik447 Remake jedynki i remaster 2 i 3 w jednym zestawie? Brałbym w ciemno.
7
@macio_944 Może Krysia myśli, ze internet to nie jest prawdziwe życie i Bog jej wybaczy xD
6
Krysia co się odpaliła XDD
2
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/s720x720/209674486_3883424738451466_8676414779453721036_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=QGBTBc6obPwAX-BuWUZ&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&tp=7&oh=2ac9a7a2dc3dcf75d7eb9af5fcade51a&oe=60E26C9D
Podbeskidzie, wiecie co robić.
6
@marcin000019 xD. TVP za czasów PISu to najbardziej obrzydliwa propaganda partyjna jaka istnieje.
20
Tak Kapela odpowiada pod dyskusja o swoim Patronite na pytanie co by było gdyby wszyscy żebrali, a nie pracowali. Chce jego dilera xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika