marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Deviler Sztuki walki wiele Ci nie dadza, kiedy rzuci sie na ciebie kilku patusow ;p
0
@TridenteMSN No to juz zalezy jak patrzec, jednak drugie miejsce tez trzeba "wygrac" a patrzac na osiagniecia anglikow to spore osiagniecie imo
1
@IbrahimAfellay można oglądać dziesiątki razy
2
https://www.facebook.com/portalosporcie/videos/574071150644361
No Włosi, dawać jeszcze troszkę. Ukróćcie mordy tym angielskim gnidom
0
@_Specjalista nawet w lm nie gral, nie ma szans nawet jak wygra ojro xd
2
https://pbs.twimg.com/media/E6B1vV6XsAMRqb8?format=jpg&name=small
Widzicie jak kończy się wychodzenie z UE? Od razu człowiek gubi szare komórki. XD
2
https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,27310137,zabil-dwie-osoby-ale-ma-ladna-buzie-internauci-bronia-skazanego.html
Juz widze ile typ dostanie listów od fanek. Ludzka mentalność u niektórych to totalne dno XD
48
@Dundersztyc Mówimy o drużynach, czy o piłkarzach?
64
@Triv44 W zeszłym roku jeszcze mógłbym się zgodzić. W 2021 Leo wrócił na szczyt.
57
@masq Przecież to ziomeczki, dlaczego miałoby to być nie szczere?
13
Angielskie zwierzęta bawią się w najlepsze, oby włosi pokazali im miejsce w szeregu.
0
@Colin94 I Pudzianowskim, ogólnie to POLSKA GUROM
1
@Colin94 No nowość, każdy kto chociaż trochę zna EA wie, że u nich nowość to wprowadzenie czegoś co usunęli kilka lat temu. Jak zarobić, a się nie narobić. xD
5
"W FIFIE 22 w trybie kariery będziemy mieć możliwość stworzenia własnego klubu."
Via Kartomania
Historia zatoczyła koło. W 23 zapewne pojawią się areny treningowe jako NOWOŚĆ. :V
1
@kuz Ale tak jest z fifami, ktore przeskakuja miedy generacjami jeszcze. Zadna nowosc, moze jedynie dziwic, ze pomineli PC
Moim zdaniem twórcy w ogóle powinni już olać stara generacje i skupić się na obecnej. Niestety wciaz jest to duzy rynek.
6
https://zapodaj.net/7b897643d42ca.jpg.html
Odnośnie inflacji w Polsce xd
1
@sebo939 Gdyby był młodszy to jeszcze jak, imo niedoceniony grajek
3
Alez zajebiscie patrzy się na szczęśliwego Leo, który w końcu podniósł trofeum z reprezentacja:D
2
@IbrahimAfellay Olaboga...
1
@Jonyx Kurde, dobrze to o nas świadczy - kiedyś wojny, holocaust, rozne zbrodnie wojenne i swiat upadał, a teraz po kilkudziesięciu latach znakiem upadku świata jest... tęcza. Super
1
@FCB_dimiC Jak zobaczyłem kiedyś ilość komentarzy Chwytliwego, którego już z nami nie ma to był dopiero opad szczęki, chłopak był maszynka do produkowania komentarzy xD
0
@LS anime =/= furry
1
Szykuje się pierwsze anime jakie obejrze :x
4
@DonMatteo901 nie ukrywam, zaśmiałem się xD kibice ubiorą odziez patriotyczna +10 do defensywy xd
7
Trzy lata temu CR7 został piłkarzem Juventusu, ależ ten czas spieprza. Pamietam to jakby to bylo gdzies kilka miesiecy temu maks
5
@kaamil1910 Imo zupełnie niczym się to nie różni oprócz budżetu i poziomu aktorstwa
1
Jedyna opcja to przykleić do Leo piłkarza, który byłby krok w krok za Messim.
I nawet to nie daje żadnej gwarancji, Leo w formie to kocur.
7
@kaamil1910 No dzieciaki też oglądają filmy akcji gdzie samochody wybuchają i jakoś nikt potem nie chodzi po mieście i nie podpala samochodów. Jutub to miniaturowe kino rozrywkowe i trzeba jakoś przyciągnąć uwagę odbiorców.
1
@VamosRakieta Nie no, nie można mieć takiego pecha żeby przegrać 5 finalow z reprezentacja.
20
Jaś Kapela: Powinniście mi płacić za "sztukę" która jest udostępniana w sieci.
Tymczasem alter ego Kapeli:
Kocham tego człowieka.