3

@Deviler Sztuki walki wiele Ci nie dadza, kiedy rzuci sie na ciebie kilku patusow ;p

0

@TridenteMSN No to juz zalezy jak patrzec, jednak drugie miejsce tez trzeba "wygrac" a patrzac na osiagniecia anglikow to spore osiagniecie imo

1

@IbrahimAfellay można oglądać dziesiątki razy

2

https://www.facebook.com/portalosporcie/videos/574071150644361

No Włosi, dawać jeszcze troszkę. Ukróćcie mordy tym angielskim gnidom

0

@_Specjalista nawet w lm nie gral, nie ma szans nawet jak wygra ojro xd

2

https://pbs.twimg.com/media/E6B1vV6XsAMRqb8?format=jpg&name=small

Widzicie jak kończy się wychodzenie z UE? Od razu człowiek gubi szare komórki. XD

2

https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,27310137,zabil-dwie-osoby-ale-ma-ladna-buzie-internauci-bronia-skazanego.html
Juz widze ile typ dostanie listów od fanek. Ludzka mentalność u niektórych to totalne dno XD

48

@Dundersztyc Mówimy o drużynach, czy o piłkarzach?

64

@Triv44 W zeszłym roku jeszcze mógłbym się zgodzić. W 2021 Leo wrócił na szczyt.

57

@masq Przecież to ziomeczki, dlaczego miałoby to być nie szczere?

13



Angielskie zwierzęta bawią się w najlepsze, oby włosi pokazali im miejsce w szeregu.

0

@Colin94 I Pudzianowskim, ogólnie to POLSKA GUROM

1

@Colin94 No nowość, każdy kto chociaż trochę zna EA wie, że u nich nowość to wprowadzenie czegoś co usunęli kilka lat temu. Jak zarobić, a się nie narobić. xD

5

"W FIFIE 22 w trybie kariery będziemy mieć możliwość stworzenia własnego klubu."

Via Kartomania

Historia zatoczyła koło. W 23 zapewne pojawią się areny treningowe jako NOWOŚĆ. :V

1

@kuz Ale tak jest z fifami, ktore przeskakuja miedy generacjami jeszcze. Zadna nowosc, moze jedynie dziwic, ze pomineli PC

Moim zdaniem twórcy w ogóle powinni już olać stara generacje i skupić się na obecnej. Niestety wciaz jest to duzy rynek.

6

https://zapodaj.net/7b897643d42ca.jpg.html
Odnośnie inflacji w Polsce xd

1

@sebo939 Gdyby był młodszy to jeszcze jak, imo niedoceniony grajek

3

Alez zajebiscie patrzy się na szczęśliwego Leo, który w końcu podniósł trofeum z reprezentacja:D

2

@IbrahimAfellay Olaboga...

1

@Jonyx Kurde, dobrze to o nas świadczy - kiedyś wojny, holocaust, rozne zbrodnie wojenne i swiat upadał, a teraz po kilkudziesięciu latach znakiem upadku świata jest... tęcza. Super

1

@FCB_dimiC Jak zobaczyłem kiedyś ilość komentarzy Chwytliwego, którego już z nami nie ma to był dopiero opad szczęki, chłopak był maszynka do produkowania komentarzy xD

0

@LS anime =/= furry

1


Szykuje się pierwsze anime jakie obejrze :x

4

@DonMatteo901 nie ukrywam, zaśmiałem się xD kibice ubiorą odziez patriotyczna +10 do defensywy xd

7

Trzy lata temu CR7 został piłkarzem Juventusu, ależ ten czas spieprza. Pamietam to jakby to bylo gdzies kilka miesiecy temu maks

5

@kaamil1910 Imo zupełnie niczym się to nie różni oprócz budżetu i poziomu aktorstwa

1

Jedyna opcja to przykleić do Leo piłkarza, który byłby krok w krok za Messim.

I nawet to nie daje żadnej gwarancji, Leo w formie to kocur.

7

@kaamil1910 No dzieciaki też oglądają filmy akcji gdzie samochody wybuchają i jakoś nikt potem nie chodzi po mieście i nie podpala samochodów. Jutub to miniaturowe kino rozrywkowe i trzeba jakoś przyciągnąć uwagę odbiorców.

1

@VamosRakieta Nie no, nie można mieć takiego pecha żeby przegrać 5 finalow z reprezentacja.

20

Jaś Kapela: Powinniście mi płacić za "sztukę" która jest udostępniana w sieci.
Tymczasem alter ego Kapeli:



Kocham tego człowieka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?