marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@igor69 o kurła XDD
9
ano tak, wy oglądacie tylko lewego...
Boze, najbardziej irytujaca reklama w 2021
9
Ale to trzeba mieć nasrane w tych pustych łepetynach
0
@Ciule123 Michał go przywiezie na rowerze w pakiecie z Messim.
1
@Colin94 lewa noga szefa już się ugina pod potężna presja ;p
8
@LuisSalvano Pique ma monopol na całowanie herbu?
0
i koniec urlopu, jak to zleciało ;(
1
@norbi77 La Rambla nigdy sie nie nauczy, dostanie plotki, uwierzenie i rozczarowanie to błędne koło nie tylko naszej strony, ale całego internetu.
17
@Encore Ależ my z niego pociechę będziemy mieli. Zeby tylko rzeźnicy go zbytnio nie faulowali, bo chłopak jeszcze wyleci na x miesiecy
0
@QuiqueSetien1958 Cham i buc bo nie robi piłkarzowi durnych i zbytecznych nadziei? XD
0
@Abominacja Idealnie podsumował XDD
3
@Worny Chłop ma końskie zdrowie to i mecze szybko nabija. xD
31
Martin ponownie po wylaniu tony śmiechów i obelg na niego wchodzi na boisko i robi swoje. Coraz bardziej mnie chłopak przekonuje do siebie. Niska pensja, nie marudzi na minuty. Jak wejdzie to dołoży coś od siebie. Wartościowy zmiennik.
0
@AntekGriezmann od razu po tryplet lecimy
0
@Criss18Barca A Cou to poziom żeby nam mecze wygrywać? XD Chłop się połamie, albo spali się psychicznie.
0
@clyde dembus to odpali ale meczyk w fortnajta
0
@clyde króciutko.
0
@agaFCB Kolega zaprosi Cię na ustawke do Warszawy. :v
3
@MarcelNJ11 Jak Messi nie gra to po co? xD
1
@Wojtah odpale jak Leo bedzie gral
3
@amanter Leo jaki uśmiechnięty, fajny widok. Widać, że brakowało mu kibiców.
0
@konrad1661 Luis to jednak mniejsza skala :p
1
@Mizander przyjdą 3 słabsze mecze kapitana i będziecie go wyrzucać z klubu :v
0
@daniel32778 skany twarzy będą jeszcze dodawać, to beta tylko
1
@AntekGriezmann Od kiedy autokorekta robi takie byki? :p
1
Pogba co za poezje gra, szkoda ze chlop jest tak nieregularny bo mógłby być topem topów
3
@tbas Wzorowe bo mógł, chcial i faktycznie komuś pomógł, niestety ponosząc przy tym straszliwa konsekwencje. Sam nie wiem jak bym się w takiej sytuacji zachował ale chlopak to wzor do nasladowania imo w tym świecie gdzie bezproblemowo znaleźliby się ludzie którzy by takie sytuacje zaczęli nagrywać
28
https://mobile.twitter.com/marcin_borys/status/1426231659133812747
14 lat i chlopak oddał swoje życie za życie innych, obcych ludzi. Sytuacja bardzo przykra, ale zachowanie wzorowe.
0
@Batys No w sumie ciężko to ocenić. Wiadomo, że z naszej perspektywy może się to wydawać śmieszną sprawa, bo 12% z grubych milionów to wciąż kupa pieniędzy ale jeżeli już wiązałoby się to z obniżeniem standardu życia (Nie ukrywajmy, nikt nie lubi tego robić.) to jestem w stanie zrozumieć cały problem. Kwestia perspektywy, ktoś kto ma do wydania 300 milionów nie zrozumie tego, kto ma do wydania 10 złotych.
I vice versa.
0
Wyciekły już filmiki z BF2042, prezentuje się ciekawie ale trochę codowo :c
Zobaczymy co im z tego wyjdzie.