8

@igor69 o kurła XDD

9

ano tak, wy oglądacie tylko lewego...

Boze, najbardziej irytujaca reklama w 2021

9



Ale to trzeba mieć nasrane w tych pustych łepetynach

0

@Ciule123 Michał go przywiezie na rowerze w pakiecie z Messim.

1

@Colin94 lewa noga szefa już się ugina pod potężna presja ;p

8

@LuisSalvano Pique ma monopol na całowanie herbu?

0

i koniec urlopu, jak to zleciało ;(

1

@norbi77 La Rambla nigdy sie nie nauczy, dostanie plotki, uwierzenie i rozczarowanie to błędne koło nie tylko naszej strony, ale całego internetu.

17

@Encore Ależ my z niego pociechę będziemy mieli. Zeby tylko rzeźnicy go zbytnio nie faulowali, bo chłopak jeszcze wyleci na x miesiecy

0

@QuiqueSetien1958 Cham i buc bo nie robi piłkarzowi durnych i zbytecznych nadziei? XD

0

@Abominacja Idealnie podsumował XDD

3

@Worny Chłop ma końskie zdrowie to i mecze szybko nabija. xD

31

Martin ponownie po wylaniu tony śmiechów i obelg na niego wchodzi na boisko i robi swoje. Coraz bardziej mnie chłopak przekonuje do siebie. Niska pensja, nie marudzi na minuty. Jak wejdzie to dołoży coś od siebie. Wartościowy zmiennik.

0

@AntekGriezmann od razu po tryplet lecimy

0

@Criss18Barca A Cou to poziom żeby nam mecze wygrywać? XD Chłop się połamie, albo spali się psychicznie.

0

@clyde dembus to odpali ale meczyk w fortnajta

0

@clyde króciutko.

0

@agaFCB Kolega zaprosi Cię na ustawke do Warszawy. :v

3

@MarcelNJ11 Jak Messi nie gra to po co? xD

1

@Wojtah odpale jak Leo bedzie gral

3

@amanter Leo jaki uśmiechnięty, fajny widok. Widać, że brakowało mu kibiców.

0

@konrad1661 Luis to jednak mniejsza skala :p

1

@Mizander przyjdą 3 słabsze mecze kapitana i będziecie go wyrzucać z klubu :v

0

@daniel32778 skany twarzy będą jeszcze dodawać, to beta tylko

1

@AntekGriezmann Od kiedy autokorekta robi takie byki? :p

1

Pogba co za poezje gra, szkoda ze chlop jest tak nieregularny bo mógłby być topem topów

3

@tbas Wzorowe bo mógł, chcial i faktycznie komuś pomógł, niestety ponosząc przy tym straszliwa konsekwencje. Sam nie wiem jak bym się w takiej sytuacji zachował ale chlopak to wzor do nasladowania imo w tym świecie gdzie bezproblemowo znaleźliby się ludzie którzy by takie sytuacje zaczęli nagrywać

28

https://mobile.twitter.com/marcin_borys/status/1426231659133812747

14 lat i chlopak oddał swoje życie za życie innych, obcych ludzi. Sytuacja bardzo przykra, ale zachowanie wzorowe.

0

@Batys No w sumie ciężko to ocenić. Wiadomo, że z naszej perspektywy może się to wydawać śmieszną sprawa, bo 12% z grubych milionów to wciąż kupa pieniędzy ale jeżeli już wiązałoby się to z obniżeniem standardu życia (Nie ukrywajmy, nikt nie lubi tego robić.) to jestem w stanie zrozumieć cały problem. Kwestia perspektywy, ktoś kto ma do wydania 300 milionów nie zrozumie tego, kto ma do wydania 10 złotych.
I vice versa.

0



Wyciekły już filmiki z BF2042, prezentuje się ciekawie ale trochę codowo :c
Zobaczymy co im z tego wyjdzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?