0

@LuisSalvano może jednak nie będziesz musiał usuwać konta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@MatiSkrzacior no nie powiem, serducho delikatnie przyśpieszyło a potem cyk, rozczarowanko bo ludzie podjarali się iskierką nadziei xD No ale zobaczymy

1

Ojoj, człowiek wchodzi na La Ramble i w ciągu sekundy może zyskać pewność, że Leo zostaje. :D a wszystko dlatego bo pojawiła się ploteczka. xD

2

@arasz1819 No w końcu to za jego kadencji odszedł Leo. Proste? Proste. :D

5

@Criss18Barca Gdyby Bartomeu dbał o interesy klubu to dzisiaj Laporta by nie obrywał za to, że nie daje rady tego naprawić w 3 miesiace.

0

@Bykunn pamietam jak kiedys chcac poderwac kolezanke wrzuciłem jej czapke na lampę w szatni, to były czasy XD

0

Chernobylite, za jakiś czas Stalker 2. No, fani czarnobyla mogą być zadowoleni. :D

W ogóle grał ktoś w pierwszą gierkę? Jak wrażenia?

0

@pt9 No w sumie to nie, moze bylismy jacys skopani ;v Ale tak czy siak, buzujacych hormonów nie powinno się pokazywać w internecie

0

@MSN30 W sumie jest to przykre xD ale rozumiem, różne humorki ludzie maja

9

/photo/1

A tutaj macie przykład co może zrobić "nieszkodliwa" pornografia i seksualizacja wszystkiego co się rusza z dyńka szczeniaka. :v

0

@Darkfin a co mnie obchodzi komu na czym zalezy ;p

po prostu bawi mnie obwinianie tuska przez pisowcow i tvp za cale zlo w polsce

4

Tusk chce doprowadzić do katastrofy demograficznej - wystarczy sam nagłówek w TVP i już się odechciewa oglądać telewizje XDD

3

@BombowiecKrawczyk No jak kogoś dziwi cena anglika przechodzącego do topowego klubu z Anglii to chyba przespał ostatnie 10 lat xD Tam zawsze anglicy to piłkarze luksusowi.

7

@Criss18Barca To tam piwo bylo zakazane? :o

Pewnie wódeczkę sobie pili, jak to ruscy

3

@MesQueUnClub96 o xboxie ukrytym bodajże wśród odkurzaczy zapomniałeś

0

@LuisSalvano w jaki sposób?

1

@xDoMinO26x szanuje za zdanie sobie z tego sprawy

4

@TheNekro94 nie tym razem panie policjancie

3

@John_Doe ja tam wole zarobić na swoje herby, stop rozdawnictwu

6

@Litman gdyby Leo poszedl na emeryturę to zrobiłby ogromna krzywdę piłce nożnej, jeszcze nie czas na odpoczynek

0

A tu cyk, Messi ogłasza zenie da rady być potencjalnym rywalem Barcelony, odchodzi do jakiegoś kataru czy innego mls sobie pokopać w piłkę, żeby formy nie stracić, Barca stabilizuje swój budżet i Leo wraca do nas na białym koniu :D

23

@codemat Rok kontraktu jednak moze tutaj dzialac

7

@Worny Oj, Young Fati stał się po prostu Fatim :D

4



A co tu się wyrabia XDDDD

1

@endriuuu2 to zarcik w nawiązaniu do tutejszej opinii, ze Puig dziwnym trafem zawsze znajduje sie przy obiektywie. Luz xD

3

@barcelonaLM autentycznie, myślałem że zaraz zaczną z siebie robić drabinę jak w tym filmie, kiedy zombie atakowały miasto xDD

3

@Worny Zalosne parcie na kamery :/

1

@BarcaInfo Prosta sprawa, oni chca wysmiac jego starego to on wysmieje ich starego xD

24

Messi z Alvesem potrafili rozbujać prawą strone jak mało kto, tęskno za tym pozytywnym wariatem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?