marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano może jednak nie będziesz musiał usuwać konta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@MatiSkrzacior no nie powiem, serducho delikatnie przyśpieszyło a potem cyk, rozczarowanko bo ludzie podjarali się iskierką nadziei xD No ale zobaczymy
1
Ojoj, człowiek wchodzi na La Ramble i w ciągu sekundy może zyskać pewność, że Leo zostaje. :D a wszystko dlatego bo pojawiła się ploteczka. xD
2
@arasz1819 No w końcu to za jego kadencji odszedł Leo. Proste? Proste. :D
5
@Criss18Barca Gdyby Bartomeu dbał o interesy klubu to dzisiaj Laporta by nie obrywał za to, że nie daje rady tego naprawić w 3 miesiace.
0
@Bykunn pamietam jak kiedys chcac poderwac kolezanke wrzuciłem jej czapke na lampę w szatni, to były czasy XD
0
Chernobylite, za jakiś czas Stalker 2. No, fani czarnobyla mogą być zadowoleni. :D
W ogóle grał ktoś w pierwszą gierkę? Jak wrażenia?
0
@pt9 No w sumie to nie, moze bylismy jacys skopani ;v Ale tak czy siak, buzujacych hormonów nie powinno się pokazywać w internecie
0
@MSN30 W sumie jest to przykre xD ale rozumiem, różne humorki ludzie maja
9
A tutaj macie przykład co może zrobić "nieszkodliwa" pornografia i seksualizacja wszystkiego co się rusza z dyńka szczeniaka. :v
0
@Darkfin a co mnie obchodzi komu na czym zalezy ;p
po prostu bawi mnie obwinianie tuska przez pisowcow i tvp za cale zlo w polsce
1
https://www.donald.pl/sortownia/PCCUcNHd/na-agh-w-krakowie-po-ulewach-zalalo-mikroskopy-elektronowe-warte-miliony
Geniusze XDD
4
Tusk chce doprowadzić do katastrofy demograficznej - wystarczy sam nagłówek w TVP i już się odechciewa oglądać telewizje XDD
3
@BombowiecKrawczyk No jak kogoś dziwi cena anglika przechodzącego do topowego klubu z Anglii to chyba przespał ostatnie 10 lat xD Tam zawsze anglicy to piłkarze luksusowi.
7
@Criss18Barca To tam piwo bylo zakazane? :o
Pewnie wódeczkę sobie pili, jak to ruscy
3
@MesQueUnClub96 o xboxie ukrytym bodajże wśród odkurzaczy zapomniałeś
0
@LuisSalvano w jaki sposób?
1
@xDoMinO26x szanuje za zdanie sobie z tego sprawy
4
@TheNekro94 nie tym razem panie policjancie
3
@John_Doe ja tam wole zarobić na swoje herby, stop rozdawnictwu
6
@Litman gdyby Leo poszedl na emeryturę to zrobiłby ogromna krzywdę piłce nożnej, jeszcze nie czas na odpoczynek
0
A tu cyk, Messi ogłasza zenie da rady być potencjalnym rywalem Barcelony, odchodzi do jakiegoś kataru czy innego mls sobie pokopać w piłkę, żeby formy nie stracić, Barca stabilizuje swój budżet i Leo wraca do nas na białym koniu :D
23
@codemat Rok kontraktu jednak moze tutaj dzialac
7
@Worny Oj, Young Fati stał się po prostu Fatim :D
4
A co tu się wyrabia XDDDD
1
@endriuuu2 to zarcik w nawiązaniu do tutejszej opinii, ze Puig dziwnym trafem zawsze znajduje sie przy obiektywie. Luz xD
3
@barcelonaLM autentycznie, myślałem że zaraz zaczną z siebie robić drabinę jak w tym filmie, kiedy zombie atakowały miasto xDD
3
@Worny Zalosne parcie na kamery :/
1
@BarcaInfo Prosta sprawa, oni chca wysmiac jego starego to on wysmieje ich starego xD
24
Messi z Alvesem potrafili rozbujać prawą strone jak mało kto, tęskno za tym pozytywnym wariatem.