2



Idealna okazja żeby odświeżyć sobie tytuł, tak samo z remake pierwszego Dead space.

1

@Hasszz No to sobie graj w te lepsze gry, przecież nikt Ci nie broni. ^^

5

@JohnnyBarca ale co ma fotkę z Depayem to jego

1

@don'T.R.I.P.e Ja robiłem tak, ze zbierałem cokolwiek się da, nawet nie wiesz ile wieśniacy mają drogich rzeczy pochowanych w chatach i oczywiście zbieranko na pokonanych przeciwnikach, szczególnie opłacalne w Tusą xD + rozbierałem droższe miecze bo często z nich dropil dwimeryt, który cholernie ciężko zdobyć i jest drogi a potrzebny do wiedzminskich rynsztunkow. Warto również patrzeć co u kogo sprzedajesz, kowal daje więcej za miecze a płatnerz za zbroje. Ogólnie zrobienie wszystkich rynsztunkow na jednym podejściu to jest masa pieprzenia się, przynajmniej z mojej perspektywy i zawsze ograniczałem się do jednego. Może jakiś inny weteran wiedzmina ma lepsze sposoby na zarobek :p

3

@KapiFCB 29 ziko w obecnych czasach za takie dodatki to prawie jak kradzież, nic tylko brać i cieszyć się dalszymi przygodami Gerwanda.

2

@Jakchcesz Twórcy gier już dawno powinni pokminić coś nad "amnezyjnymi pigułkami" które pozwoliłby wymazać z pamięci nasze ukochane gierki. :D

13

Wiedźmin 3 ukończony po raz.. cholera wie który :D Genialna gra, która z wiekiem nic nie traci.

0

@BarcaaVEB najlepszy far kraj

2

Gerard Pique o relacjach z Guardiolą:

- W sezonie 11/12 napięcie w szatni osiągnęło punkt kulminacyjny. Rywalizacja z Jose Mourinho była dla nas bardzo wyczerpująca. Pep chciał mieć absolutną kontrolę nad wszystkim. W tamtym czasie zacząłem spotykać się z Shakirą i to był moment, w którym moje relacje z Guardiolą się pogorszyły, coś zmieniło się w jego oczach.

- Teraz nasze relacje są perfekcyjne, ale w tamtym czasie czułem na sobie ogromną presję. Na treningach nie mogłem sobie pozwolić na najmniejszy błąd. Jeśli był jakiś moment, w którym myślałem o odejściu z Barcelony to miało to miejsce wtedy. [La Sotana]

I to była perfekcja której wymagał Pep, teraz to Lenglet, Dembele czy inny Cou dostana kilka lat na odpalenie i elo, niech sie dzieje wola nieba. XD

2

@Kettger No i to sa kozak reklamy, a nie oglądanie na paczce dziur w ciele i raka jezyka

0

@Kgorecki2500 szczepienia skażone aborcja XDDD ktoś coś więcej wie o tych bzdurach?

1

@football123 No mowie o bardziej aktualnych artystach, ale masz rację

Poza tym Chopin poza skala, bo on 5 baniek wykręcił ;p

2

@DonAndrzejos tede ma "tylko" 363k
@Bykunn No imo przeciętny, nie trafia kompletnie w moj gust ale cieszę sie, że polski artysta robi takie cyferki

9

Mata wbil 2 miliony słuchaczy na spotifaju, jako pierwszy artysta w PL - jego liczby robią coraz większe wrażenie

1

@Kengo to jakiś absurd, ze jeszcze pojawiają się plotki o Brazylijczyku

2

@KapiFCB uwazaj, bo zaraz przyjdzie grono i zarzuca Ci rasizm

1

W sumie to co Ci Brazylijczycy za covidowa popisowke odwalili xD przecież piłkarze Argentyny musieli tam siedzieć od kilku dni, nie dało się tego wcześniej ogarnac, a nie kilka minut po rozpoczęciu meczu? XD żenada mocno

18

To musi być niezapomniane przeżycie, gdy jesteś zawodnikiem pół-amatorskiej drużyny i możesz sobie zagrać na jednym boisku choćby z takim Lewandowskim....
Dla zawodników z San Marino to pewnie też niezła frajda.

0

@baartekk97 powiadomienia bez dwóch zdań, niestety :(

0

@Woland10 Czyli kogo? xD

0

@Woland10 i tak przegramy lol

1

@koksik2700 topowe bijatyko skradanki, jeżeli nie odstrasza cie gorsza juz grafika to ograj bo warto

1

@PatrychoO nie ale zapowiada sie ciekawie, dam szanse

1

@Encore obejrzane praktycznie zaraz po premierze xD

0

co tam na netflixie patrzycie? zainspirujcie mnie, bo ciezko mi tam znaleźć serial dla siebie ;x

0

@baartekk97 to był żarcik, węglarczyk zachował się jak zwykły cham i prostak

5

@masq kazda partia która dalej zamierza iść tym systemem emerytalnym prędzej czy później podniesie wiek emerytalny, czy to po czy pis

0

@baartekk97 Poczucie humoru wyższych lotów, polaczki nie gotowe ;v

29

"Michał klnie w swoich artystycznych wystąpieniach, ale jak je z nami obiad, mówi kulturalnie. Znam Mateusza, który publicznie mówi bardzo ładnie, a klnie jak szewc, kiedy je obiad. Myślę, że Michał jest lepiej wychowany od Mateusza "

Tata maty zlomuje morawieckiego xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?