0



Od zdejmowania pajęczyn na mundialu do liczenia pieniędzy od szejka.

0

Mata 60k sprzedanych płyt w preorderze, podwójna platyna.

11

@Tomo_95 To nawet nie podchodzi pod "wolność słowa"
weźcie się douczcie trochę w tej kwestii bo wstyd

16

@LS Mowa nienawiści w sieci to poważny problem i fajnie, że coraz większą uwagę na to ludzie zwracają. Nikt nie jest anonimowy i bezkarny.

0

@dzefrej234 Grałem i będę grał, ale wypowiadam się o wersji next genowej.

0

Denerwująca ta fifa jest, rozumiem ze chcieli zastosować jakiś realizm i piłkarzowi co jakiś czas może odskoczyć pilka ale częstotliwość z jaką to się dzieje i okoliczności (lekkie podanie na 3 metry, a typowi odskakuje pilka na kilka metrów jakby nie wiadomo jakie podanie właśnie przyjął XD) to juz mocna przesada, za dużo losowości jak na grę stricte nastawiona na futa. Dobrze, ze mi się ea play skończyło:x

8

Robert Lewandowski NIE STRZELIŁ gola w meczu z Greuther Fuerth!

Tym samym po raz pierwszy od lutego Polak nie trafia do siatki rywali w barwach Bayernu

Od lutego, a zaraz mamy pazdziernik XD niesamowity pilkarz

1

@barcanawieki nic ;p

1

@Momals11 Czyli napastnik to nie piłkarz. ;p

0

@sergio5 No to Depay spokojnie może dalej lecieć z tatuażami.

4

I tak to się żyje w tej Barcelonie, trener na pewno nie poprawi naszej sytuacji a kolejne odszkodowanie za zerwanie kontraktu się szykuje. Wypłaciliśmy już w ogóle Setiena?

2

https://zapodaj.net/335c2a8596ed2.jpg.html

Fajna ta fifa, taka hokejowa :D

I ogólnie bramkarze mają lepsze IQ, szkoda że tylko Ci przeciwnika bo mój przy straconych bramkach to praktycznie wylew na wylewie. ;x

0

Meh, ale mogli w końcu chociaż bardziej kolorową murawę zrobić w fifie bo ta wciaz taka wyblakla jest ;x

1

@deyna2018 nie ma nawet takiej opcji, ea poszło na łatwiznę pod pretekstem za słabych komputerów u graczy

2

@Nazio87 ile trzeba pobrać do szybkiego meczu?

0

@Commandement Do tego nawet wiecej ludzi pewnie zachęcili xD

0

@bixmix Zachęcają w ten sposób do kupowania premium.

3

@LeoMessiah Uzależnienie, brak psychy żeby rzucić. No i druga strona barykady, niektórzy po prostu lubią sobie puścić dymka.
@JimMorrisonFCB I tak właśnie większość zaczyna swoją przygodę z paleniem, chęć zaimponowania starszym, popisówka przed kolegami. Przykre, ale niestety prawdziwe.

11



XDDDD

Ogólnie niezła heca, mam nadzieję że dzieki tej imprezie niektórym oczy się otworzą Politycy naród podzielą, a sami będą ramie w ramie wódeczkę pić.

1

@Kgorecki2500 Bardzo mądry wybór. Akurat przecena na steam jest

1

Aha, czyli Origin wali komunikatem, ze pobieranie wstępne jest dostępne a następnie Steam wywala komunikat, że gra jest zablokowana.

EA SPORTS CYNY GEJM

Jak ktoś nie może pobierać przez steam walcie ten link w przeglądarke i ruszy steam://run/1634460 XDD

4

@ranger3120 wlasnie teraz idzie zarabiać ;p

3

@PatrychoO ea tak ma wywalone w pc, ze o nas zapomnialo

3



Matka, co wojuje że z dzieckiem przez pasy przechodzi a w 9 sekundzie puszcza dzieciaka i ten prawie się wywala na pasach XDDD Złoto, filmik przejdzie do legend polskiego internetu.

49

@neeed no, ze sa slabi. Jak widac pilkarze zdaja sobie z tego sprawe

1

@VbamboeB Tak jak całe społeczeństwo musi składać się na inne choroby wynikające z nieodpowiedniego trybu życia, ot - taki system, ale po coś jednak płacimy wszyscy te składki.

0

Kiedy posiadacze nowej fifki beda mogli ja odpalic z ea play? W ogole jest cos wczesniej? jakis preload wleci?

7

@masterandservant Temu Messi jest topowym strzelcem, rozgrywającym, asystującym i pieron wie co :D

1

"James zostanie zawodnikiem Al Rayyan. Zaraz testy medyczne, a sam klub na Twitterze niejako potwierdził doniesienia."

Chłop co zjechał. XD

1

A więc z "legendarnego" tria Kontrabandy zostal juz tylko Zbuku. Szkoda Bezczela, słuchało się trochę za dzieciaka a chlop teraz odszedł w sile wieku, tylko 37 lat.

Zresztą Zbuka też szkoda, juz 2 kolegów pochował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?