9



Chłopaki z dystansikiem xD

2

@fartKsiądz proboszcz już się zbliża już puka do mych drzwi

0

@kuz Ale mnie nie obchodzi stricte wypowiedź Laporty, tylko poruszenie jakie wywołała ta wypowiedź.

0

I Leo znowu zły, bo nie chciał grać w tym szambie za darmo jak to pan prezydent oczekiwał, chlip chlip. XD

4

@Jakchcesz I taka prace to ja szanuje xD

3

Nie ma to jak długi weekend, pozdrawiam tam pracujących w ten piątunio. :D

5



To jest ta fifa. :D

3

@Woland10 Hiszpania? Z tymi abstrakcyjnymi decyzjami jak postawienie na Gaviego? A wez wolandzik.

0

@krawczykPSG to nieźle kompromitacje, drugi Mariuszu ktory plecie bzdury tylko po to żeby umniejszyć lewemu.

No ale wam się oczy otworza jak Lewy zakończy karierę, bo takiego grajka juz w naszych barwach za naszego życia raczej nie zobaczymy. :v

0

@Ghotti pierwszy me to również remaster a na pierwszy rzut oka wygląda jak delikatny remake, pytanie co rockstar zrobi

6

@anxted Gdyby to był pełnoprawny remake to tak, ale znajac zycie bedzie trzeba zaplacic za tekstury hd i podbicie rozdzielczości.

2

https://x.com/Turki_Bey/status/1444719684121726988

I pyk, remaster za jakies 200 zlotych, potem remaster gta v rowniez za 200 ziko i Rockstar zarobiony, GTA 6 może w 2030 przy dobrych wiatrach. xD

1

@qwer123 Ja też spróbowałem ale cusik mnie wywiało poza mapę XDD

0

@krawczykPSG no patrzac na to, ze ta gala niekiedy jest parodia to francuz moze znaleźć się w top 3

4

Ten uczuć kiedy 3/4 przestaje do siebie strzelać, żeby podziwiać tornado. Piękny to będzie BF, oj będzie.

0

http://olis.onyx.pl/listy/index.asp?lang=
Patrzcie kto wkradł się na pierwsze miejsce. Ludzie serio jej słuchają nieironicznie. xD

Chyba, że to coś na wzór syndromu sztokholmskiego, ludzie tak wkręcili się w mema o słuchaniu Leosi, że sami uwierzyli że to świetna artystka. xD

0

@krawczykPSG no z tym Mbappe i Benzema pojechałeś, jednak Leo rozegrał lepsze zawody.

11

No przecież nie powie, że ten transfer był błędem. :p Na takie wyznania to ewentualnie po zakończeniu kariery można liczyć

1

@IronSanHybrid Grafika w jedynce została wzbogacona, kilka funkcji które unowocześniły gierki, pozostałe dwie części to typowe podbicie rozdzielczości.

A co do poprawności politycznej i kastracji niektórych scen to imo dobrze, że bioware zdecydował się na taki ruch. Imo obserwowanie tyłka Mirandy, która opowiada w tym samym momencie o swojej tragedii rozpieprzało imersje w pył. xD

Imo najlepsza trylogia gier jakie powstały, ograłem ME z 6-7 razy jak nic i wiem, że na tym się nie skończy. xD

0

Tak sobie pograłem 2h w nowego BF'a i imo ta gra ma szanse zbliżyć się do fenomenu 3 i 4 jeżeli tylko dice zepnie tylki do roboty.

Z drugiej strony to fatalnie, bo znowu 500h z zycia wyjete :c

0

@PawkoFCB czemu mape z dupy? xD Grafika juz jest zacna, a bedzie jeszcze lepsza, wystarczy sobie przypomniec jak wygladala 4 na poczatku

2

Nie no, jak ea dalo znowu dupy z serwerami to proszę mi tutaj ładnie bete wydłużyć


Kurla, po godzine udało się zalogować XD

0


Kromka już wypowiada się o becie nowego BFa

Btw, serwery już padły? bo nie mogę się zalogować. XD

0

0

@Criss18Barca no pudelka do lamusa

2

Wtedy wchodzą chłopaki z AF2 i zamiatają tych grajków pod plansze. ;p

8

@Dembouz1899 barwy szczęścia, m jak miłość i wszystkie te gowno seriale powinny zakończyć się po pierwszym odcinku żebym w spokoju mógł za dzieciaka oglądać ligę mistrzów bez walki o pilota, wtedy bym je wspaniale zapamiętał

2

@Mns21 panie wlamywaczu, zostaw chociaz lajka pod profilowym

5

@patataj obecnie to nawet nie wiem czy Polacy nie graja lepiej.

0

@reloaded mam chorom curke, dej mnie to

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?