marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Chłopaki z dystansikiem xD
2
@fartKsiądz proboszcz już się zbliża już puka do mych drzwi
0
@kuz Ale mnie nie obchodzi stricte wypowiedź Laporty, tylko poruszenie jakie wywołała ta wypowiedź.
0
I Leo znowu zły, bo nie chciał grać w tym szambie za darmo jak to pan prezydent oczekiwał, chlip chlip. XD
4
@Jakchcesz I taka prace to ja szanuje xD
3
Nie ma to jak długi weekend, pozdrawiam tam pracujących w ten piątunio. :D
5
To jest ta fifa. :D
3
@Woland10 Hiszpania? Z tymi abstrakcyjnymi decyzjami jak postawienie na Gaviego? A wez wolandzik.
0
@krawczykPSG to nieźle kompromitacje, drugi Mariuszu ktory plecie bzdury tylko po to żeby umniejszyć lewemu.
No ale wam się oczy otworza jak Lewy zakończy karierę, bo takiego grajka juz w naszych barwach za naszego życia raczej nie zobaczymy. :v
0
@Ghotti pierwszy me to również remaster a na pierwszy rzut oka wygląda jak delikatny remake, pytanie co rockstar zrobi
6
@anxted Gdyby to był pełnoprawny remake to tak, ale znajac zycie bedzie trzeba zaplacic za tekstury hd i podbicie rozdzielczości.
2
https://x.com/Turki_Bey/status/1444719684121726988
I pyk, remaster za jakies 200 zlotych, potem remaster gta v rowniez za 200 ziko i Rockstar zarobiony, GTA 6 może w 2030 przy dobrych wiatrach. xD
1
@qwer123 Ja też spróbowałem ale cusik mnie wywiało poza mapę XDD
0
@krawczykPSG no patrzac na to, ze ta gala niekiedy jest parodia to francuz moze znaleźć się w top 3
4
Ten uczuć kiedy 3/4 przestaje do siebie strzelać, żeby podziwiać tornado. Piękny to będzie BF, oj będzie.
0
http://olis.onyx.pl/listy/index.asp?lang=
Patrzcie kto wkradł się na pierwsze miejsce. Ludzie serio jej słuchają nieironicznie. xD
Chyba, że to coś na wzór syndromu sztokholmskiego, ludzie tak wkręcili się w mema o słuchaniu Leosi, że sami uwierzyli że to świetna artystka. xD
0
@krawczykPSG no z tym Mbappe i Benzema pojechałeś, jednak Leo rozegrał lepsze zawody.
11
No przecież nie powie, że ten transfer był błędem. :p Na takie wyznania to ewentualnie po zakończeniu kariery można liczyć
1
@IronSanHybrid Grafika w jedynce została wzbogacona, kilka funkcji które unowocześniły gierki, pozostałe dwie części to typowe podbicie rozdzielczości.
A co do poprawności politycznej i kastracji niektórych scen to imo dobrze, że bioware zdecydował się na taki ruch. Imo obserwowanie tyłka Mirandy, która opowiada w tym samym momencie o swojej tragedii rozpieprzało imersje w pył. xD
Imo najlepsza trylogia gier jakie powstały, ograłem ME z 6-7 razy jak nic i wiem, że na tym się nie skończy. xD
0
Tak sobie pograłem 2h w nowego BF'a i imo ta gra ma szanse zbliżyć się do fenomenu 3 i 4 jeżeli tylko dice zepnie tylki do roboty.
Z drugiej strony to fatalnie, bo znowu 500h z zycia wyjete :c
0
@PawkoFCB czemu mape z dupy? xD Grafika juz jest zacna, a bedzie jeszcze lepsza, wystarczy sobie przypomniec jak wygladala 4 na poczatku
2
Nie no, jak ea dalo znowu dupy z serwerami to proszę mi tutaj ładnie bete wydłużyć
Kurla, po godzine udało się zalogować XD
0
Kromka już wypowiada się o becie nowego BFa
Btw, serwery już padły? bo nie mogę się zalogować. XD
0
https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-usa-rzezba-george-a-floyda-w-nowym-jorku-oblana-farba,nId,5563594
Nie ma to jak uciekać z miejsca ZBRODNI na deskorolce xDD
0
@Criss18Barca no pudelka do lamusa
2
Wtedy wchodzą chłopaki z AF2 i zamiatają tych grajków pod plansze. ;p
8
@Dembouz1899 barwy szczęścia, m jak miłość i wszystkie te gowno seriale powinny zakończyć się po pierwszym odcinku żebym w spokoju mógł za dzieciaka oglądać ligę mistrzów bez walki o pilota, wtedy bym je wspaniale zapamiętał
2
@Mns21 panie wlamywaczu, zostaw chociaz lajka pod profilowym
5
@patataj obecnie to nawet nie wiem czy Polacy nie graja lepiej.
0
@reloaded mam chorom curke, dej mnie to