marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@nammah przede wszystkim jest to forum kibiców Barcelony wiec czego Ty oczekujesz?
0
@BART97 i wtedy wchodzi Choupo Moting który, gdyby grałby tyle co Lewy to wykręciłby podobne liczby
0
@deyna2018 No tak. Podstawka ->Serca z Kamienia -> Krew i Wino. To normalna kolejność, oczywiście jeżeli Ci się nie chce grać w tej kolejności to możesz na odwrót, aczkolwiek nie polecam mieszania w kolejności, szczególnie za pierwszym razem.
0
@endriuuu2 bylibysmy jak strimerzy, zaraz przerzucimy sie na patostriming i bedziemy robic kociołki
0
@deyna2018 Powtarzaja, ale pieniazki na arcymistrzowskie atrakcje w Corvo Bianco nie wezmą się znikąd. ^^
4
@deyna2018 Skellige to najgorszy etap w grze imo, ale pewnie gdybym się nie porwał na te durne pytajniki na otwartej wodzie to pewnie milej wspominałbym ten fragment. xDD
0
@SuperPatsonFCB gdzie ci to wynika z tej wypowiedzi? ;p
0
Ale człowiek pograłby sobie w nowe dzieło od Arkane - Deathloopa ale ponoć ma delikatne problemy z optymalizacją (typowe arkane) i trzyma zaporowa cene 250 zlotych. Kusi, ale trzeba poczekac na jakas przecene raczej.
1
@AmigoBlancos Takie jak zwykle kiedy przychodzi niedziela wieczór. :c
1
@KrwawiaceoczyVEB Mes que un club wpisujecie sobie do każdej pierdółki a w tym chodzi tylko o to, ze Barca byla wizytówką Katalonii i bardzo ich wspierała/ wspiera. xD
1
@Messibestplayerintheworld Alez to bylby wstyd, Barca pierwszy oficjalny bezdomny ktory zbiera grosik do grosza od ludzi xD
2
@RobsonPL Może Darkest Dungeon? Klimatyczny, trudny (nawet bardzo trudny, szczególnie na początku) RPG drużynowy ale warto się przemóc, bo wciąga jak cholera. Jeszcze moge polecić Frostpunka, jeżeli lubisz niestandardowe RTS'y i mojego faworyta, gdzie sam obecnie rozważam zakup The Riftbreaker - gierka zapowiada się podobnie jak they are billions, ale z lepsza grafika.
Darkset Dungeon
https://www.epicgames.com/store/pl/p/darkest-dungeon
Frostpunk
https://www.epicgames.com/store/pl/p/frostpunk
The Riftbreaker
https://www.epicgames.com/store/pl/p/the-riftbreaker
1
@sebasek99 Nie dość, że byłoby to wspaniałe ukoronowanie kariery polskiego pilkarza, to w bonusie ból dupy na La rambli nie minąłby przez miesiąc. Czego chcieć więcej:p
0
@RobsonPL jakiś konkretny gatunek Cie interesuje?
3
@AmigoBlancos Z typu absurdy w internetach, nawet juz mnie takie głupoty nie dziwią, szczególnie tutaj xd
10
@krawczykPSG ciekawe czy kilka lat temu tak samo mówiłeś o golach Leo Messiego, kiedy barca robiła jak chciała druga sile ligi xd
Imo trochę podobna sytuacja, tylko Real wtedy potrafił coś ukasic
3
@AdiKingu96 Barcelona kiedyś tak lala 2 sile z la ligi i co hejterze
0
@Momals11 77 bramek w LM w 98 meczach to nie są piękne statystyki? Nawet w słabiutkiej reprezentacji zakręcił bodajże jakieś 70 brameczek
0
@tommyVERceti Rap byku nie musi miec przekazu, moze zwyczjanie banglac na glosnikach, byc typową bragga. Ogolnie bardzo uniwersalny gatunek ale zamkniete glowy dalej nie moga tego skumac
1
@DaPidejpi i juz nie pojawiają się głosy, ze za dużo polityki co imo świadczy tylko o tym, że uderzali w ziomka personalnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rust_Cohle nikt na tym forum nie szanuje legendarnego kaczora Donalda
0
@DaPidejpi a trza patrzeć na nicki :c
0
Alez przepięknie 6ix9ine zaktualizował swojego spotifaja, takim sprzętem można zabić. :V
0
@tristan87 Ernesto z ekspertami się nie pieści.
0
@krawczykPSG I cyk, jak Pan lider partii powiedział handel dziećmi za 25k dolarów.
3
@DonAndres*8 o matko xD
3
@Jakchcesz @MesQueUnClub96 Nikt nie szanuje kaczora donalda, ranicie moje uczucia. :c
1
@Jakchcesz raz na kilka lat można odświeżyć profil :V
1
O kurde, dzisiaj eminem obchodzi swoje 49 urodziny. Myślałem, że chlop jest sporo młodszy xD