5

@Jonyx jest jeszcze wyższy.

0

@Momals11 no przecież to praktycznie za poprzedni sezon, wiec to logiczne xd

0

@Rust_Cohle karny w 90 minucie na 2:1 dla Realu. Tak bedzie

0

@Sulimo No oczywiście, ze tak. Pytanie tylko czy tego czasu im wystarczy. Cyberka tez kilka razy przekładali, a premiera pokazała że jeszcze z rok powinni przy nim dłubać.

0

https://www.ppe.pl/news/162544/wiedzmin-3-i-cyberpunk-2077-na-ps5-i-xsxs-oficjalnie-w-2022-roku-cd-projekt-red-przeklada-premiery.html

Reeeedzi XDD

Imo to ich ostatnia szansa na ogarnięcie CP, ciekawe czy z niej skorzystają czy pracują tylko nad zwyczajnym podbiciem grafiki na next geny xD

0

0

@Coutinho007 Ty chyba zapomniałeś, ze Fati wraca po rocznej kontuzji. Najlepiej od razu wrzucić chłopaka na głeboką wodę i niech znowu się połamie ale Koeman akurat rozumie, że nie ma co chłopaka forsować

1

@Arkon Mi to tam rybka, Leo czy Lewy takczy siak będę zadowolony

2

Tak sobie oglądam zdjęcia które wyciekły z planow serialu tlou i matko boska, alez to przepotężne walnie klimatem po ryju.

Niech ktoś jeszcze, najlepiej również HBO ogarnie ekranizację metro i cud malina

2

@Matelel Nawet jeżeli nie odejdzie i będzie siedział do końca kontraktu to skrzydłowy to imo jeden z priorytetów.

Na Dembele nie można liczyć

1

@pride1899 kto sugeruje sie ocena na filmwebie? xD

3

17

@arasz1819 Nie no, watpie zeby profesjonalni trenerzy przejmowali sie wypocinami ludzi w internecie. xD

3

@Bagsik88 człowiek pooglądałby sobie takie tragiczne występy piłkarzy w Barcelonie.

Może oddalibyśmy celny strzal w lidze mistrzów. :v

28

9

@Uukasz_93 a kto z Barcy w "wielkim meczu" nie odstawał ostatnio poziomem?

17

@Rewolucja123 o kurde, wróciły legendarne analizy xd

32

Leo Messi przeciwko RB Lipsk:

85 kontaktów
2 bramki
5 strzałów/3 celne
52/57 celne podania
7/10 udanych dryblingów
9/17 wygranych pojedynków

No nie ma co, beznadziejny mecz. :D ciekawe czemu trener psg jeszcze go nie posadził na trybunach

0

@deyna2018 imo top 1/2 z rdr2

2

@paweldunajecfcb no topowy to nie jest, zamykam dyskusje.

0

@Mr8lack przecież pojazdy opancerzone, helki i samoloty to kwintesencja BF'a.

0

@DaPidejpi raczej nikt, ja tam ja sledze bo czasami mozna sie usmiechnac z zazenowania na jej materialach.

8



>Badz weganinem
>Kup zestaw maty
>narzekaj, ze zestaw nie jest wegański i wypieprz burgera na ziemie, twierdzac ze i tak ktos to zje, bo nie marnujemy jedzonka. XDD
>ośmiesz się kolejny raz i zrob dodatkowa promocje zestawowi.


Czyli Maja Staśko, aka popalone zwoje. xD Dzięki za te reklame, nakłoniła mnie żebym coś sobie przekąsił w maczku

2

@MiloszFCB1899 jeszcze lepiej jak to kosztują.

0

@AllBundy Jak pokazuje właśnie tymek, quebonafide wizerunek może zrobić kupę promocji wiec normalna sprawa, że niektórzy decydują się na taki krok

0

https://glamrap.pl/tymek-szokuje-ubral-sie-jak-dziewczyna-w-rozowe-majtki/

Tymek zwariował, polskie rodziny znowu zagrożone. :v

0

@nammah musiałbym spalić kilogram najlepszego zielska, żeby mieć chociaż połowę przekminy Staśko.

Serio, normalnie czlowiek nawet w żartach ciężko miałby wymyślić takie głupoty co ona wygaduje xd

0

@DonMatteo901 a co mial za darmo reklamować? XD

0

@FC1899Barca plotki ploteczki jak zwykle ale jakby przyznali dodatkowo pileczke za 2020 to bylby git, kazdy zadowolony wtedy raczej

2

@DaPidejpi Mi tam już trochę hype na nowe GTA opadł. Najlepsze jest to, że kampania marketingowa Rockstara nawet się nie zaczęła. xD

No ale pewnie Rockstar wraz z GTA 6 pozjada branże

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?