1

@gumaz wzór hajto? :p

23

Ogolnie trochę beka, ze Leo dostaje za ta sytuację gdzie przez kilkanaście sekund stal przed polem karnym (gdyby Neymarowi udało się odegrać do Leo to byłaby topowa sytuacja, bo chlopak w ogóle byl nie kryty xD) a w polu karnym identycznie stoi z 4-5 piłkarzy PSG. XD


Ale tego juz oczywiście niektórzy nie chcą widzieć

5

@Rust_Cohle No ale Piszcza juz nie ma i na PO piszczy bieda. Powody dla ktorych poszedl do naszej reprezentacji srednio mnie obchodza, najwazniejsze zeby obronil sie postawa na boisku.

2

Kiedyś praktycznie dzien w dzień polityka teraz tak samo z Messim. Jest progres:D

2

@Kapitan hawk prowokacja la bambowska xd

1

@Kapitan hawk No ten pan powinien akurat oglądać pożegnanie Leo zza krat. :v

2



Trochę dupa pęka, że Leo nie miał minimum takiego pożegnania.

0

@MarioVeB! imo to bedzie najbardziej wyrównana zp ostatnich lat, zapewne tylko kilka punktow zadecyduje na korzysc jednego lub drugiego wiec nie wiem skad ta pewnosc w tej kwestii. Szczegolnie, ze niektorzy potrafia zaglosowac sobie ot tak z czapy na kogos kogo znaja

0

@Joe_Pesci no ale to czy my mamy cos przeciwko nie ma zadnego znaczenia, kontrakt to kontrakt i tyle

0

@wawfilip16 PL i Serie A, imponujący progres tej ligi - z taktycznych szachów, do przyjemnej ofensywnej piłeczki

0

@xVENUMx budżetowy batman

0

@FafitFCB gdyby dostal piłeczkę to miałby praktycznie czysta sytuację dodatkowo tyle miejsca wokół xD

No ale Ney wolal coś świrować przy lini

11

@foczkyyyhg akurat problemy z sercem są ciężkie do wykrycia, panie lekarzu

1

@MesQueUnClub96 Trzymam kciuki, żeby pobił. Jak już się tak zasiedział w tej bundeslidze i juz raczej nie zobaczymy go w lepszej lidze (PL na Ciebie patrzę ;c) to niech klepie te rekordy u somsiada jak powalony

15

@kakusus No tak, laporta powinien mieć magiczne moce i odczytywać z piłkarzy rzeczy, o których nikt nic nie wie

5

@Rothan1 ale w sumie po co z tego korzystać? Znowu sprowadzimy jakiegoś placka, a już kilka takich mamy

4

@Encore Szkoda tylko, że zdecydował się na transfer do Manchesteru UTD. Chciałbym zobaczyć jakby śmigał w klubie z ścisłego topu

3

@Messibestplayerintheworld i zaczynamy zabawe xDDD

3

@Kgorecki2500 Ziemniaki sa bardziej uniwersalne, mozna z nich zrobic wodke albo frytki wiec wybor oczywisty

3

@Roobo La Bamba idzie na fali popularności, za jakiś czas i tak wszyscy beda na sprzedaż tutaj

17

@JackH czyli w sumie dokładają roboty uja winnym ludziom

0

@FC1899Barca o, dawno nie było dyskusji o maseczkach.

4

@IronSanHybrid Ogolnie to ja się dziwie, że tvp nie włóczy się z kimś juz po sądach. Widocznie nikomu nie chce się taplac po uszy w szambie

26

https://x.com/Piotrowicz17/status/1454719873976836097

XDDDD Przeciez ta telewizja powinna zostac zutylizowana.

0

@wawfilip16 W Polsce mieszkasz, tu nie ma żadnego halloween!111! uga buga

0

@agaFCB pewnie jeszcze bardziej sie pogubili ;p

5



Matko boska, Pixar znowu to robi, przepiękne widowisko się szykuje.

1

@deyna2018 remaster, ladniejsza i bardziej przystepna dla współczesnego odbiorcy gra


0

@kaamil1910 My tu obchodzimy dziady

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?