marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@gumaz wzór hajto? :p
23
Ogolnie trochę beka, ze Leo dostaje za ta sytuację gdzie przez kilkanaście sekund stal przed polem karnym (gdyby Neymarowi udało się odegrać do Leo to byłaby topowa sytuacja, bo chlopak w ogóle byl nie kryty xD) a w polu karnym identycznie stoi z 4-5 piłkarzy PSG. XD
Ale tego juz oczywiście niektórzy nie chcą widzieć
5
@Rust_Cohle No ale Piszcza juz nie ma i na PO piszczy bieda. Powody dla ktorych poszedl do naszej reprezentacji srednio mnie obchodza, najwazniejsze zeby obronil sie postawa na boisku.
2
Kiedyś praktycznie dzien w dzień polityka teraz tak samo z Messim. Jest progres:D
2
@Kapitan hawk prowokacja la bambowska xd
1
@Kapitan hawk No ten pan powinien akurat oglądać pożegnanie Leo zza krat. :v
2
Trochę dupa pęka, że Leo nie miał minimum takiego pożegnania.
1
https://scontent.fpoz6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p180x540/249850042_4265599460217355_2044313781346930488_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-5&_nc_sid=825194&_nc_ohc=GZbq1T2Tp8YAX-bv2za&_nc_ht=scontent.fpoz6-1.fna&oh=9a0649d02bc150d024df7810c7befb81&oe=61A3B9FC
Ciężki byłby żywot Gerwancego w współczesnych czasach xDD
0
@MarioVeB! imo to bedzie najbardziej wyrównana zp ostatnich lat, zapewne tylko kilka punktow zadecyduje na korzysc jednego lub drugiego wiec nie wiem skad ta pewnosc w tej kwestii. Szczegolnie, ze niektorzy potrafia zaglosowac sobie ot tak z czapy na kogos kogo znaja
0
@Joe_Pesci no ale to czy my mamy cos przeciwko nie ma zadnego znaczenia, kontrakt to kontrakt i tyle
0
@wawfilip16 PL i Serie A, imponujący progres tej ligi - z taktycznych szachów, do przyjemnej ofensywnej piłeczki
0
@xVENUMx budżetowy batman
0
@FafitFCB gdyby dostal piłeczkę to miałby praktycznie czysta sytuację dodatkowo tyle miejsca wokół xD
No ale Ney wolal coś świrować przy lini
11
@foczkyyyhg akurat problemy z sercem są ciężkie do wykrycia, panie lekarzu
1
@MesQueUnClub96 Trzymam kciuki, żeby pobił. Jak już się tak zasiedział w tej bundeslidze i juz raczej nie zobaczymy go w lepszej lidze (PL na Ciebie patrzę ;c) to niech klepie te rekordy u somsiada jak powalony
15
@kakusus No tak, laporta powinien mieć magiczne moce i odczytywać z piłkarzy rzeczy, o których nikt nic nie wie
5
@Rothan1 ale w sumie po co z tego korzystać? Znowu sprowadzimy jakiegoś placka, a już kilka takich mamy
4
@Encore Szkoda tylko, że zdecydował się na transfer do Manchesteru UTD. Chciałbym zobaczyć jakby śmigał w klubie z ścisłego topu
3
@Messibestplayerintheworld i zaczynamy zabawe xDDD
3
@Kgorecki2500 Ziemniaki sa bardziej uniwersalne, mozna z nich zrobic wodke albo frytki wiec wybor oczywisty
3
@Roobo La Bamba idzie na fali popularności, za jakiś czas i tak wszyscy beda na sprzedaż tutaj
17
@JackH czyli w sumie dokładają roboty uja winnym ludziom
0
@FC1899Barca o, dawno nie było dyskusji o maseczkach.
4
@IronSanHybrid Ogolnie to ja się dziwie, że tvp nie włóczy się z kimś juz po sądach. Widocznie nikomu nie chce się taplac po uszy w szambie
26
https://x.com/Piotrowicz17/status/1454719873976836097
XDDDD Przeciez ta telewizja powinna zostac zutylizowana.
0
@wawfilip16 W Polsce mieszkasz, tu nie ma żadnego halloween!111! uga buga
0
@agaFCB pewnie jeszcze bardziej sie pogubili ;p
5
Matko boska, Pixar znowu to robi, przepiękne widowisko się szykuje.
1
@deyna2018 remaster, ladniejsza i bardziej przystepna dla współczesnego odbiorcy gra
0
@kaamil1910 My tu obchodzimy dziady