1

@Messibestplayerintheworld Z naszymi funduszami to ciężko o topowego trenera kiedykolwiek, nie tylko w trakcie sezonu.

1

@GeneralXavi Almost Famous 2, typowy rap to nie jest ale siedzi niemiłosiernie

1

@Ojciec5tkidzieci Oj, faktycznie. Na złą date spojrzałem. :p

0

To kto w końcu jest najlepszy, bo nie wiem komu kibicować? Messi, Lewy czy Salah? Może jutro Mbappe załaduje dwie brameczki i wlatuje do top3?

5

Tak sobie patrzę na faul Ronaldo i jakim cudem tam nie było czerwonej kartki to ja nie wiem. XDD

0

@FC1899Barca przyznawanie zp tak naprawde po jednym meczu odcinek 2137, nuuudy

0

@PanZagadka casemiro chroniony, nie liczy się xd

0

@kuz No w sumie to jest

0

@Szakalaka12369 fifka na 4 płytach? xDD

0

@Zoker O której by nie zrobili to tak czy siak ktoś będzie niezadowolony. xD

2

@Kondziubarca Messi też nieraz chciał aż za bardzo pójść sam, nie świadczy to o wybiciu ego, przynajmniej nie ponad normę. xD

2



Chłopak grajac stopami wchodzi do pierwszej ligi, a wy co? dalej kisicie sie w 5-4? :D

1

@Malpi_Musk panie, nocki to sie zarywa gdzies do 5 rano a nie 24 xD

0

@LionelM95 Raczej nie pisał się na to, że organizatorzy nie mają ogarniętej karetki i na przyjazd służb czekał 30 minut. Ktoś za to beknie

2

@DonMatteo901 "Bayern nie zamierza przymuszać piłkarza do przyjęcia szczepionki. Hasan Salihamidzić mówi, że klub nie ma żadnej mocy, bo szczepienie to sprawa dobrowolna."

I tutaj ogromny props dla Bayernu, nie można zrobić DOBROWOLNYCH szczepionek dla wszystkich a potem faworyzować jedna z grup poprzez przywileje i zakazy.


0

@paweldunajecfcb to pytanie retoryczne

5

@AmigoBlancos Ten Hazard to komiczny widok xDD

0

@Nightingale To niezle zarty xD

0

@Vebrol jak pompowany xD Po prostu Fifa daje ciagle wysoko ocenione karty z czapy za nic, zobaczysz ile takich kart bedzie za kilka miesiecy

28

Patrząc na opinie które latają o remasterach starszych części GTA można wyciągnąć jeden wniosek. Ludzie dalej mylą remaster z remake.

0

@Ciule123 Przecież te postacie wyglądają jak z jakiegoś fortnajta :x


1

@Nightingale kolega widzę sztuwniutko, jeżeli cie nie interesuje jakiś content to po prostu omijaj a nie strugasz kozaczka

1



Wyciekły okrzyki motywacyjne piłkarzy Barcelony przed każdym meczem.


Tak, jutub znowu zarzucił jakimś starszym filmikiem w proponowanych. xDD

23

AS jak zwykle z rakiem. XDD

16

@barcowy1899 jak chlop zaraz na emeryture idzie

0

@maroon petycje podpisalo 98 osob, ale jak czytalem komentarze pod facebookiem naszej gminy to ludzie masakruja petycje. Nawet mowi sie, ze chlop ktory zbierał glosy pod petycja mowil ludziom, ze chodzilo tylko o przyciecie drzew w parku i posprzatanie, a tutaj taki myk ale to juz niepotwierdzone jest.

12

https://dziennikzachodni.pl/mieszkancy-chca-wyciac-wszystkie-drzewa-w-parku-w-wilkowicach-petycja-mieszkancow-wywolala-ostre-emocje/ar/c1-15862777

Młodzi depresji dostaja, bo liscie musza sprzatac. XDD To jest to samo jak ziomek z miasta wprowadza się na wioskę i wykłóca się z rolnikiem, że plony zbiera i hałasuje.

3

@MaTt_BarcaFan Nie, jak ktoś wyjdzie na głąba to nie tłumaczymy tego baitem. Ludzie tego nie łykają xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?