1

@Batys Panie, a zasadził Panu ktoś kiedyś kopa w dupę?

0

@Encore zerknalem tam, ale kiepsko cos mi leza te ubrania. ;v Musze chyba lepszy reaserch zrobic xd

0

@Batys o kim mowa? ;p

0

@GadulkiGembulki_FCB to tylko pokazuje, że chłopy z odpowiednią ilością makijażu na mordzie tez moga byc piekni :p

1

@amanter Git, ewentualnie jeszcz Lewy nad Karimem

1

@Sulimo I może się fajnie człek kimnąć przed 1 zmiana, bez slonca zza oknem. ;p

0

gdzie kupujecie ubranka w sieci?

0

@Encore strach pomyśleć jakby Bruno dzialal w takim Bayernie

5

@Breakdrowser ta po prawej tez niezla

1

@FafitFCB niedzieli to jeszcze bym zrozumial, ale soboty? Grzeszysz. :p

4

@Robert1603 Ronaldinho to definicja brazylijskiej magii aczkolwiek styl Leo zrobił na mnie większe wrażenie. Genialny balans ciałem, piłeczka króciutko przy nodze i największe tuzy w defensywie nie miały szans. :D

0

@Damiano27psk jacha, ze af2 ale to nie jest typowy rap

0

@tomek8756 o matko, ciekawe jakimi podwyżkami i nowymi podatkami zasponsoruja swoj pomysł

0

@Encore a moze nasz antek mial rozdwojenie jaźni?

4

@Sau_Ron dobra, antek. spokojnie

0

@BARCA1899Messi i gdzie teraz jest Barcelona a gdzie Bayern?

0

@DaPidejpi Czasami łatwo wyczuć, ja tak kiedyś zorientowałem się, że chłop od ester pojawił się pod nowym nickiem. xD

0

@krawczykPSG I to jest właśnie panowie męska prostytucja, a nie żadne trzymanie chłopka za łapę, żeby dostać kwit.

2

@DaPidejpi Widze tutaj ofensywna weryfikacja nowego została dokonana. :v

1

@daff1992 czysty testosteron

0

@Nazio87 To już wiemy czemu w W3 nie było Iorwetha

5

@FC1899Barca Jasne, góra miesiąc psycha siada i tyle z tej wybitności. xD

8

@Roobo Gapisz mi się na bebech?

55

@Comentateiro 50k zeby przez chwile potrzymać chłopa za rękę? Gdzie podpisać?

4

@ObiektywnyKibic121 Nie, nie musi. Sam mam piłkarzy za którymi nie przepadam, ale nie napieprzam dziesiątek komentarzy na forum jak ich to nie lubie i cieszę się, że im nie idzie. xD Imo to dziwne i tyle

0

@Nazio87 żałuj bo mega seria. :D Ale ja mówię z perspektywy człeka, który 2 razy przeczytał trylogię i teraz 2 raz ogrywam Exodus (pozostałe części już dawno ograne :p)

Imo obok stalkera najlepsze post-apo, a klimacik tak gęsty, że można go kroić nożem.

@Muszynianka Oj tak. W najnowszej części szczególnie jest zauważalne jakby rozmówcy czekali na odpowiedź naszego bohatera a tu dupa. xD

6

Kurde, Metro Exodus to tak przepiękna i genialna gra, że szok ale ma jeden szkopuł który potrafi zabić jakąkolwiek imersję. Ten zafajdany, niemy główny bohater.

No tak nie można. :x

0

@krawczykPSG Ale to trzeba być mieć ból dupska o Lewego, zeby się cieszyć że nie strzelił. XD

Trochę to nawet przykre

2

https://www.edziecko.pl/starsze_dziecko/7,79351,27679104,13-latka-zawieszona-z-powodu-spodni-nauczyciele-twierdza-ze.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_dziecko.gazeta

Skoro nauczycieli rozpraszają kostki dziecka to chyba ktoś mocno się walnął z izolatka, bo tam nauczyciele powinni siedzieć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?