marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Szkoda, ze razem z zmiana zegara człowiekowi nie przestawia się zegar biologiczny. :x
2
https://pl.ign.com/playstation/44299/news/sony-prezentuje-nowy-oddzial-ktory-zajmie-sie-grami-na-pc?utm_source=GKZWP
I zajebiscie, sony zadowolone bo wyciska jeszcze pieniądze z gier i gracze, pomijając toksyczna grupę oczywiście zadowoleni bo mogą ograc świetne gry z stajni PlayStation
0
@Pilka_jest_okragla La Bamba cierpi na znieczulice
0
@TR3VOR Wlasnie o 2 mowie. xDD Zapomnialem dopisac
@sila101 Bo 1 nawet mi sie podobala, trzymala ten niski poziom slashera klasy b z lat 90 do ktorych mam sentyment. 2 to juz nie wiem po co powstala
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Ale "W lesie nie zaśnie dziś nikt" to durny film. Juz czuje, ze mi szare komórki obumierają a dopiero połowa filmu. XDD
2
@arasz1819 W sumie nie wina Ronaldo, ze Juve tak zaniedbało swoj sklad i liga im zaczela uciekac, przeciez tam nie ma kto grac praktycznie ;p
2
@ElKamil stanowczo to pierwsze, to samo tyczy sie wiary w Dembele
0
https://www.se.pl/styl-zycia/seks-i-milosc/synowa-oszalala-i-chce-narzucac-dzieciom-poganskie-zwyczaje-halloween-sie-jej-zachcialo-aa-naYi-to8N-YEpJ.html
Matko boska, prawie 2022 a jakies strony typu pudelek dalej rzucaja tak marne artykuly xD
1
@Nazio87 Nie ględź dziadek. :p
0
@norbi77 Pewnie, że była tylko nie było widać tej skali.
3
Scholes chyba myśli, że jest z rodu Targaryen XD
7
Jest w pyte.
0
@Rewolucja123 Jakie znowu trolle? coz mnie ominelo?
3
@Jaca1337 A Pogba i Sterling beda grac za darmo? xD
1
Matko boska, trailer fajny ale Netflix spieprzył tradycyjnie dodajac jakas muzyke z czapy. XD
3
@Criss18Barca https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10867063#comment-10867063
czemu nie piszesz o tym na forum o maszynkach? ;v
0
Polski Ken XDD
Jak oni szukaja ludzi do tych gal to ja nie wiem
0
@Abominacja no tutaj znawcy od wszystkiego ale pokroju Najmana eksperta w TVP :x
23
@-barca4ever- Przez tydzień nie masz zmysłów i zamiast ogarnąć już lekarza, to uderzasz z pytaniem na La Ramble? Niezbyt rozsądne podejście. ;x
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Sulimo Vamos Lewandowski!!
Ballon d'Or 2021... Robert Lewandowski!!!
RL9!!!
LewanGOALski!!!
Tyle Ci powiem.
0
https://www.eurogamer.pl/articles/2021-10-29-kolejne-aktualizacje-cyberpunk-2077-dopiero-w-przyszlym-roku
A więc to tyle jeżeli chodzi o aktualizacje Cyberpunka na ten rok. :v
0
Jak się chce to się da. :v
4
@zibiku 2021, nie można przesadzać z tym czasem.
4
@zibiku To wyrzućmy większość współczesnych świąt z Polski. ^^
3
@IronSanHybrid szatańskie swinto!!! beda zjadac koteły!
2
@Jakchcesz Szkoda tego cyberka, bo gra miała (I wciąż ma, pytanie co z tym dalej zrobia redzi) ogromny potencjał, ale obecnie pozostaje mieć nadzieje, ze Redzi wyciągnęli wnioski i przy następnych grach takie sytuacje nie będą się działy, a przynajmniej nie na taka skale jak przy CP.
3
@catalanian09 Przecież to nie jest stawianie warunków, to błagalne żebranie. xD
5
Daj za darmo, mam chory klub..