5

Szkoda, ze razem z zmiana zegara człowiekowi nie przestawia się zegar biologiczny. :x

2

https://pl.ign.com/playstation/44299/news/sony-prezentuje-nowy-oddzial-ktory-zajmie-sie-grami-na-pc?utm_source=GKZWP

I zajebiscie, sony zadowolone bo wyciska jeszcze pieniądze z gier i gracze, pomijając toksyczna grupę oczywiście zadowoleni bo mogą ograc świetne gry z stajni PlayStation

0

@Pilka_jest_okragla La Bamba cierpi na znieczulice

0

@TR3VOR Wlasnie o 2 mowie. xDD Zapomnialem dopisac

@sila101 Bo 1 nawet mi sie podobala, trzymala ten niski poziom slashera klasy b z lat 90 do ktorych mam sentyment. 2 to juz nie wiem po co powstala

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Ale "W lesie nie zaśnie dziś nikt" to durny film. Juz czuje, ze mi szare komórki obumierają a dopiero połowa filmu. XDD

2

@arasz1819 W sumie nie wina Ronaldo, ze Juve tak zaniedbało swoj sklad i liga im zaczela uciekac, przeciez tam nie ma kto grac praktycznie ;p

2

@ElKamil stanowczo to pierwsze, to samo tyczy sie wiary w Dembele

0

1

@Nazio87 Nie ględź dziadek. :p

0

@norbi77 Pewnie, że była tylko nie było widać tej skali.

3



Scholes chyba myśli, że jest z rodu Targaryen XD

7



Jest w pyte.

0

@Rewolucja123 Jakie znowu trolle? coz mnie ominelo?

3

@Jaca1337 A Pogba i Sterling beda grac za darmo? xD

1



Matko boska, trailer fajny ale Netflix spieprzył tradycyjnie dodajac jakas muzyke z czapy. XD

3

0



Polski Ken XDD
Jak oni szukaja ludzi do tych gal to ja nie wiem

0

@Abominacja no tutaj znawcy od wszystkiego ale pokroju Najmana eksperta w TVP :x

23

@-barca4ever- Przez tydzień nie masz zmysłów i zamiast ogarnąć już lekarza, to uderzasz z pytaniem na La Ramble? Niezbyt rozsądne podejście. ;x

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Sulimo Vamos Lewandowski!!
Ballon d'Or 2021... Robert Lewandowski!!!
RL9!!!
LewanGOALski!!!


Tyle Ci powiem.

0

https://www.eurogamer.pl/articles/2021-10-29-kolejne-aktualizacje-cyberpunk-2077-dopiero-w-przyszlym-roku


A więc to tyle jeżeli chodzi o aktualizacje Cyberpunka na ten rok. :v

0



Jak się chce to się da. :v

4

@zibiku 2021, nie można przesadzać z tym czasem.

4

@zibiku To wyrzućmy większość współczesnych świąt z Polski. ^^

3

@IronSanHybrid szatańskie swinto!!! beda zjadac koteły!

2

@Jakchcesz Szkoda tego cyberka, bo gra miała (I wciąż ma, pytanie co z tym dalej zrobia redzi) ogromny potencjał, ale obecnie pozostaje mieć nadzieje, ze Redzi wyciągnęli wnioski i przy następnych grach takie sytuacje nie będą się działy, a przynajmniej nie na taka skale jak przy CP.

3

@catalanian09 Przecież to nie jest stawianie warunków, to błagalne żebranie. xD

5

Daj za darmo, mam chory klub..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?