0

Oj, nowy Battlefield będzie miał ciężką premierę (aż się czasy legendarnej 4 przypominają ^^) netcode w trybach na 128 graczy leży i kwiczy, hitboxy skopane, specjaliści totalnie nie pasują do dużych trybów (imo powinny zostać tradycyjne klasy, a specjaliści tylko w hazard zone, gdzie to pasuje bo tryb opiera się ściśle na kooperacji. Powinni dodać tradycyjną tablicę wyników i wyszukiwarkę serwerów (żenada, że jej nie ma)

Za to portal to cud, miód i malinka, są pewne mankamenty typu że nie można dodać serwerów do ulubionych i często trzeba naszukać się fajnego serwera, ale na mniejszych serwerach nie ma problemu z netcodem.

0

@Danny Gaucho Łysa glaca tylko po to żeby ukryć zakola. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

https://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,27804800,wrclawskiego-muzyka-pobito-na-przystanku-mpk-od-agresora-uslyszal.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza

Pamiętajcie, jedyna prawilna fryzura to łysa glaca, ewentualnie na 2 milimetry. Za dłuższe włosy można dostać klapsa w dziąsło.

1

@Emhyr Na La Bambie znajdziesz każdy sport. :D

2

@mati10333 Busi jest na tyle specyficznym zawodnikiem, że trzeba mieć minimalne pojęcie o piłce żeby docenić jego grę. Wiadomo, że gawiedź nie docenia takich grajków.

0

@tomek8756 Strach pomyśleć co te wielkie umysły znowu wymyślą

1

@Lionel_Messi10 yyy, co? Może i nie ma chlopa ale co to za argument w dyskusji? Ma się dziewczyna męczyć z pierwszym lepszym, żeby chlop tylko był?

1

@Lionel_Messi10 A to również, zimny browarek - giereczka i od razu człowiek się relaksuje

1

@Lionel_Messi10 Tomb Raider w sylwestra. :D Teraz grywam w nowego Battlefielda i Rome 2 total war. xD

0

@Lola120 tutaj tyle inteligentnych ludzi typu @Woland10 a Tobie jeszcze jakieś tindery w głowie. :v

1

@Lionel_Messi10 Będę grał w grę.

4

@Woland10 Przereklamowany bo przypomina żółwia ninja. XDDD

Nie no, to ci sie udalo

0

43

Cule z krwi i kości

1

@Goh Wszystkie eksy. Szczególnie God Of War, Days Gone, Horizon i The Last Of Us

1

@BorzyKrzys Serie A z ligi słynącej z piłkarskich szachów do ofensywnej miazgi.

1

Mam nadzieję, że Dice poświęci czas na rozwój Portala bo to jak przyjemną przygoda jest ten tryb to masakra. :D

1

@Objectivo nie no, bez przesady 3 minuty to jedne swiatla wiecej i tyle, kara po prostu dla przykladu

0

@Tasde Jak w BC2 mogłeś cala mapę praktycznie zniszczyć xd

1

@Jakchcesz Przecież i tak wyjdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rockstar się nie przepracowuje i woli nas raczyć "trylogiami" ala ciocia bethesda, która wczoraj wydała nowa, płatną aktualizacje do Skyrima z okazji dziesięciolecia. xD

0

@Transu96 ponoc maja go zmienic, oby nie na gorszy. xDD

0

Czas sprawdzić z czym się je nowego BFa. :D Ponoć Portal wymiata i nawet przenieśli destrukcje otoczenia z Bad Company 2 ale główny tryb ma pewne mankamenty. Ciekawe jak to będzie z tymi specjalistami, bo osobiście tego nie widzę. xD

5

@Jakchcesz W sumie tak sobie oglądam te materiały z GTA i nie dziwię się już Rockstarowi, że poszli w w taka komiksowa oprawę, szczególnie przy postaciach. Nawet ładnie się to prezentuje, a odświeżenie tak starych modeli w bardziej realistyczny sposób to pewnie kupa czasu. xD

11

@GeneralXavi Tradycyjnie pomijając fanatyczne skrajności, których nikt nie traktuje poważnie myślę, że każdy cieszy się z faktu iż marsz przebiegł spokojnie.

5



No, najbardziej rzetelny i retoryczny człek wziął się za recenzję GTA SA xD

3

https://eu.store.thqnordic.com/en/gothic/

THQ Nordic chyba na poważnie zamierza zainwestować w naszego kochanego Goticzka.

0

@VegetaPolska pierwsze słyszę, że to twórcy w remasterach zmieniali mechaniki

0

@norbi77 Ja nie wiem czy tam w ogóle jest jakaś moderacja, twitter sprawia wrażenie wolnej amerykanki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?